Samsung uvádí na trh vysoce odolný The Terrace

Publikováno: 2. dubna 2021 | autor Redakce
Samsung uvádí na trh vysoce odolný The Terrace

První outdoorový televizor se začíná prodávat i v Česku.

Televizor vhodný na venkovní terasy je k dispozici v úhlopříčkách 55, 65 a 75 palců.

Zvládá mráz, vlhkost i prach.

Lifestylové modely QLED televizorů Samsung dostupné na českém trhu posiluje vůbec první outdoorový model The Terrace. Jde o televizor určený pro venkovní exteriéry, který snese extrémní teploty, nevadí mu vlhkost, prach ani sluneční svit. Samsung tyto televizory poprvé představil v loňském roce, kdy je uvedl na vybrané trhy. Letos se poprvé dostává i k zákazníkům v České republice. The Terrace je k dispozici ve třech úhlopříčkách za doporučenou maloobchodní cenu 99 990 Kč (55“), 129 990 Kč (65“) a 169 990 Kč (75“). Dostupný je v internetovém obchodu samsung.cz a u vybraných prodejců.

Samsung uvádí na trh vysoce odolný The Terrace

The Terrace je první televizor značky Samsung s rozlišením 4K a technologií QLED pro použití v exteriéru, který lze doplnit i speciálním soundbarem pro venkovní použití. Pro sledování v exteriérech nabízí vysokou svítivost, což znamená živé barvy a vynikající kvalitu i při jasném denním světle. Panel QLED s rozlišením 4K nepochybně potěší sportovní fanoušky – díky rychlé obnovovací frekvenci  a plynulému překreslení pohybu je obraz jako živý, ideální pro rychlou akci. Součástí obrazovky jsou antireflexní vrstvy a nechybí ani adaptivní technologie zpracování obrazu, která jej upravuje podle jasu okolí, aby nedocházelo k odleskům.

Kromě toho je model Terrace vysoce odolný proti vodě i prachu (certifikace IP55), takže se hodí do venkovního prostředí všeho druhu. Navzdory odolné konstrukci výrobce zachoval štíhlé provedení, tloušťka televizoru činí pouhých 59,8 mm.

Bohaté chytré funkce a možnost doplnění speciálního soundbaru

Samsung uvádí na trh vysoce odolný The Terrace

Stejně jako další lifestylové modely televizorů Samsung i The Terrace obsahuje řadu chytrých funkcí a zajistí tak spoustu zábavy i mimo domov. Je vybaven operačním systémem Tizen a rychlým přístupem ke všem populárním streamingovým službám, jako je O2TV, T-Mobile TV GO či VOYO. Kromě pokročilých funkcí při sledování (Multi View, Tap View) podporuje Terrace i hlasové ovládání Bixby. Díky tomu se televize snadno stane součástí chytré domácnosti.

Samsung uvádí na trh vysoce odolný The Terrace

The Terrace ocení i milovníci kvalitního zvuku. Televizor totiž lze doplnit i soundbarem určeným pro využití v exteriérech s dynamickým zvukem v kombinaci s televizními reproduktory posouvá hranice v kategorii domácích kin. Systém s vestavěnými subwoofery vyniká špičkovým zvukovým rozlišením a hlubokými, a přitom jasně čitelnými basy. V případě, že si chcete zvukovou charakteristiku upravit sami, oceníte podporu Wi-Fi a Bluetooth. Kvalitu zvuku ze soundbaru Terrace dále vylepšuje i technologie pro eliminaci zkreslení v libovolném prostředí.

Podobně jako televizor je i soundbar Terrace dostatečně odolný a pyšní se certifikací IP 55. Lze jej mimo jiné připevnit na zeď, ale také připnout k samotnému televizoru. I pod širým nebem se tak můžete těšit na mohutný, plný a přitom krystalicky čistý zvuk.

Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

 

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.