Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

Publikováno: 4. ledna 2022 | autor Redakce
Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

Nejnovější televizory modelových řad MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle představila před veletrhem CES 2022 v Las Vegas společnost Samsung Electronics. Díky mnoha vylepšením, realistickému obrazu, prostorovému zvuku, většímu výběru velikostí obrazovky, doplňkovému příslušenství, zdokonalenému ovládacímu rozhraní a možnostem přizpůsobení na míru požadavkům uživatelů jsou televizory z roku 2022 příspěvkem k realizaci vize „Obrazovky všude, obrazovky pro všechny“.

  • Televizory MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle přicházejí s nejnovějšími vylepšeními v oblasti kvality obrazu, zvukových technologií a chytrých funkcí
  • Televizory Neo QLED mají nové rozhraní Smart Hub, které umožňuje inteligentní vyhledávání a třídění obsahu, cloudové hraní, videohovory, multitasking, správu digitálních objektů (NFT) a další funkce
  • Rozšířená řada televizorů a příslušenství nabízí větší možnosti volby podle preferencí uživatelů

Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

Nejnovější televizory modelových řad MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle představila před veletrhem CES 2022 v Las Vegas společnost Samsung Electronics. Díky mnoha vylepšením, realistickému obrazu, prostorovému zvuku, většímu výběru velikostí obrazovky, doplňkovému příslušenství, zdokonalenému ovládacímu rozhraní a možnostem přizpůsobení na míru požadavkům uživatelů jsou televizory z roku 2022 příspěvkem k realizaci vize „Obrazovky všude, obrazovky pro všechny“.

MICRO LED: Vrchol zobrazovací technologie

Nejmodernější obrazovka společnosti Samsung s technologií MICRO LED nabízí nejlepší kvalitu obrazu, jakou si jen můžete představit.  Obsahuje 25 milionů samostatně řízených LED s mikrometrovou velikostí, které vyzařují světlo různých barev. Působivá hloubka obrazu, zářivé živé barvy a vyšší kontrast vytváří neuvěřitelně pohlcující zážitek. Na veletrhu CES 2022 představí Samsung displey MICRO LED ve třech různých velikostech – 110", 101" a 89".

Kromě hardwarových inovací podporují nové televizory MICRO LED také 20bitovou hloubku barev. To znamená, že dokáže vykreslit každý detail scény a nabízí nejjemnější odstupňování barev s více než 1 milionem úrovní jasu pro vytvoření obrazu s opravdu vysokým dynamickým kontrastem (HDR). Dokáže reprodukovat 100 % barevného gamutu DCI a Adobe RGB, aby byly barvy maximálně realistické. Revoluční vlastnosti technologie MICRO LED doplňuje perfektní designové řešení, které umožnilo dosáhnout 99,99% poměru plochy obrazovky k tělu obrazovky.

Obrazovka MICRO LED je vybavena mnoha vylepšenými funkcemi pro širší využití a přizpůsobení potřebám uživatelů.

Samsung představuje televizory pro rok 2022 – MICRO LED, Neo QLED a Lifestyle se špičkovou kvalitou obrazu a mnoha možnostmi individuálního přizpůsobení.

  • Režim Art Mode promění jakoukoli místnost na uměleckou galerii. Lidé si mohou vybrat a zobrazit svá oblíbená umělecká díla nebo digitální fotografie přímo na obrazovce MICRO LED je dodáván se dvěma exkluzivními mediálními díly od známého umělce a designéra Refika Anadola.
  • Režim Multi View dokáže zobrazovat obsah ze čtyř různých zdrojů současně – z libovolného nebo všech čtyř portů HDMI – v plném rozlišení 4K při rychlosti až 120 snímků za sekundu.
  • Technologie Dolby Atmos přináší mimořádné zážitky s úžasným vícerozměrným zvukem vytvářeným pomocí reproduktorů horního, bočního a dolního kanálu.

Evoluce televizorů Neo QLED s procesorem Neo Quantum Processor a dynamickým zvukem

Díky procesoru Neo Quantum Processor a jeho vylepšeným obrazovým a zvukovým technologiím budou televizory Neo QLED pro rok 2022 nabízet nejčistší možný obraz s úchvatným zvukovým doprovodem. Letošní Neo Quantum Processor zavádí pokročilé mapování kontrastu pomocí procesoru pro řízení podsvícení (BLU), čímž zvyšuje odstupňování jasu z 12 na 14bitovou gradaci. Dokonalejší kontrola podsvícení displeje Quantum Mini LED umožňuje regulovat jas podsvícení v 16 384 úrovních, což je čtyřnásobek oproti předchozím 4 096 úrovním.


Už jste četli nové vydání časopisu FotoVideo leden 22 | iFotoVideo.cz?

Šéfredaktor ve svém úvodníku děkuje všem, kteří nám píšou, kteří nás čtou a hodně i těm, kteří přispívají. Vždyť se na stránkách FotoVideo bavíme o našich společných koníčcích, které se nedají dělat se zamračenou tváří ani násilím, ať už se jedná o fotku či video. I ta sebemenší chmura či nepokoj by se hned do těch našich výtvorů promítla a přenesla na čtenáře, a to by opravdu nebylo dobře.

Časopis FOTOVIDEO 2022 obsah 01

Výborným příkladem je třeba Petr Jan Juračka (přečtěte si ho určitě v tomto vydání), který si i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip, který nezamrzá, i když coby fotograf přestane na chvíli vidět. Nebo třeba Luděk Bouška s Michalem Houdkem v jejich dokonalých živých streamech ze studia Centra FotoŠkoda (taky je sledujete jako my?), kteří se dokonce na svůj nedávný pořad „Jak si vybavit domácí i profesionální studio pro natáčení videa“ nechali dokonale ostříhat, aby tak ještě více vylepšili již vysoce estetickou stránku jejich zajímavého a pro nás všechny jistě objevného povídání.

Je fajn, když se smějeme, nebo alespoň usmíváme a svým kolegům přejeme úspěch a chceme, aby to tak bylo i nadále! Ostatně o všech foto a video úspěších rádi píšeme, tedy i v tomto vydání…

V nastávajícím roce toho máme v plánu opravdu hodně a náladu nám nezkazí ani drastické zvýšení cen papíru a dalších věcí kolem výroby časopisu, které chceme spolu s vámi zvládnout. Budeme se těšit, že si nás i na další období předplatíte (to vás vyjde mnohem nejlevněji a nejpohodlněji) a přečtete si tak v klidu své FotoVideo každý měsíc.

Časopis FOTOVIDEO 2020 01 obsah

Mějte hodně zdraví, spousty úsměvů a krásných zážitků, ke kterým vám všem přeji vám Dobré světlo po celý rok 2022.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu už naprosto pravidelně. Dozvíte se další zajímavé věci!

Věnujte se také pokud možno pilně hned dvěma tématům 22. ročníku soutěže Fotograf roku.

Černobílý příběh – má uzávěrku 31. 12. 2021

Portrét je o lidech – má uzávěrku 30. 1. 2022

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Vybírejte s námi z prvního vydání časopisu FotoVideo roku 2022:

OUTDOOR: FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

Aneb když fotograf najednou nevidí!

FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

ROZHOVOR: FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

Jak zvládá několik činností najednou tento aktivní fotograf?

FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

SOUTĚŽ: VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON?

Úplné výsledky fotografické soutěže Mysli na lesy.

VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON

PRAXE: FOŤTE KRAJINU POMALU!

Marek Ondráček doprovází rady svými fotografiemi.

FOŤTE KRAJINU POMALU

TECHNIKA: BORIS STOJANOV – GITZO INSPIRUJE

Rande s baletkou-Gitzo Traveler GK1545T-82TQD.

GITZO inspiruje – JIŘÍ KRÁLOVEC

FOTOGRAF ROKU: MÁME PRO VÁS NOVOU SOUTĚŽNÍ KATEGORII

Přečtěte o nádherných cenách na stranách, které věnovali naši partneři.

… a samozřejmě další na jeho stránkách…

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete fotografickou knihu, batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, módní tašku, knihu, nebo předplatné sofrware ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

FotoVideo leden 22

 

 

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.