Samsung monitor Space s dárkem v podobě stylové myši

Publikováno: 14. května 2019 | autor Redakce
space-top-view-hand4-1(rgb)-photoshop.jpg

K zahájení prodeje svého nejnovějšího monitoru s názvem Space Monitor připravila společnost Samsung pro prvních 100 českých a slovenských zájemců speciální dárek. Noví majitelé získají pokročilou ergonomickou myš MX Vertical od Logitech v hodnotě 2 799 Kč, která jim bude předána či zaslána rovnou s monitorem. Space Monitor je moderní a minimalistický monitor určen nejen pro pracovní prostředí. Poskytuje úsporný design, který pomůže zvýšit produktivitu práce. Doporučená maloobchodní cena Space Monitoru s 27palcovou úhlopříčku (LS27R750QEUXEN) je 9 990 Kč, s 32palcovou úhlopříčkou (LS32R750UEUXEN) pak 12 490 Kč. Doba trvání akce je do 31. května 2019 a platí u vybraných prodejců.

Samsung Space Monitor těží ze svého elegantního designu a nabídky funkcí, protože umožňuje zaměřit se na to, co je na obrazovce, nikoliv na to, co se děje kolem. Minimalistické a plně integrované rameno lze jednoduše pomocí svěrákového úchytu přichytit přímo k desce stolu. Tím na pracovním stole získáte více místa pro maximální produktivitu. Polohu monitoru lze jednoduše nastavit a upravit. Když monitor právě nepoužíváte, jednoduše ho přitlačíte ke stěně, kde vám nebude zavazet.

key-photo-after-a(rgb)-city-view.jpg

Space Monitor díky své ergonomické nastavitelnosti, zpřístupnění portů a diskrétnímu systému vedení kabelů, zlepší vzhled i funkčnost jakéhokoliv pracovního místa nebo domácí kanceláře. Díky nové koncepci uchycení tak oproti běžným monitorům s obdobnou velikostí nabízí Space Monitor až o 40 % více využitelné plochy – díky čemuž je mnohem snazší udržovat čistý pracovní stůl. Nevyužitý prostor na stole navíc zmenšuje o 94 %.spacemonitor-desk-pers01(cmyk)-excel.jpg

Kromě estetického vzhledu nabízí Space Monitor také vysoký výkon s celou škálou funkcí. 27palcový model nabízí rozlišení QHD, které zaručuje neuvěřitelně detailní a ostrý obraz, zatímco 32palcový model dokáže zobrazit obsah v rozlišení 4K UHD. Oba modely navíc nabízejí vysoký jas a zobrazení více než miliardy odstínů barev, což oceníte zejména při prohlížení fotografií, sledování videí a hraní her s živými detaily a ohromujícím kontrastem.

Vzhled, který vyhovuje jakémukoliv nastavení

Space Monitor nabízí uživatelům jedinečný ramenový stojan, který lze skrýt za tenký rámeček monitoru. Při použití stojanu je možno monitor snadno sklopit nebo přisunout blíže k uživateli. Dále lze monitor také spustit na úroveň desky stolu, přičemž funkce nulové výšky upravitelného stojanu společnosti Samsung umožňuje maximální všestrannost při nastavení upřednostňované polohy pro sledování. Díky stojanu je sledování obrazovky nejen mnohem pohodlnější, ale také se není nutné potýkat s uspořádáním kabelů, protože napájecí kabel i HDMI kabely jsou vedeny ramenem, což zaručuje čistý, flexibilní vzhled.

Více informací o Space monitoru naleznete na zde.

s27r75-003-front2-black.jpg

Právě vychází
fotovideo-08-2024-stranka-01.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.