Samsung Galaxy A se rozšiřuje o nováčky Galaxy A25 5G a Galaxy A05s

Publikováno: 22. prosince 2023 | autor Redakce
sm-a057-galaxy-a05s-silver-front.jpg

Společnost Samsung Electronics představuje dva nové přírůstky řady A. Samsung Galaxy A25 s podporou 5G a Galaxy A05s se v České republice dostanou do prodeje počátkem ledna 2024.

Cela řada je navržena tak, aby přinesla inovace mladšímu publiku. Maloobchodní cena Galaxy A25 ve verzi s 128 GB interní pamětí a 6 GB RAM je stanovena na 6 999 Kč a u verze 256 GB paměti a 8 GB RAM na 8 999 Kč. Galaxy A05s potěší ve verzi s 64 GB interní pamětí a 4 GB RAM za doporučenou maloobchodní cenu 3 999 Kč a ve 128 GB a 4 GB RAM za 4 499 Kč.

Prvním ze dvou nováčků je Samsung Galaxy A25 s podporou 5G, který potěší především velkým displejem, úžasným fotoaparátem ale i svým výkonem. Za atraktivní cenu nabídne navíc stylový design ve třech moderních barevných variantách (modré, žluté a modročerné).

a25-5g-partner.com-product-combo-short-blue.jpg

Galaxy A25 5G umožní vychutnat si obsah zase o úroveň výš. Vizuální požitek zajistí 6,5palcový Super AMOLED displej s kvalitou FHD+, obnovovací frekvence 120 Hz., jas 1 000 nitů a technologie Vision Booster. O zvuk se postará vylepšené stereo Dolby Atmos, které podpoří celkový zážitek ze sledování a poslechu oblíbeného obsahu.

Perfektní fotografie s úžasnými detaily vykouzlí fotoaparát vybavený 50Mpx snímačem, který je doplněný širokoúhlým objektivem a makroobjektivem. Pro milovníky selfies disponuje Galaxy A 5G 13Mpx přední kamerou, se kterou vytvoříte ty nejlepší záběry.

a25-5g-partner.com-product-combo-short-blue-black.jpg

"Model Galaxy A25 5G doplňuje naši širokou nabídku chytrých telefonů základní úrovně a zachovává náš závazek přiblížit technologie lidem, aniž bychom obětovali kvalitu našich produktů," říká šéf mobilní divize Samsung Electronics pro Českou a Slovenskou republiku Tomáš Balík. „Jeho 120Hz displej, trojitý fotoaparát připravený na každou situaci a procesor Exynos nové generace, který poskytuje připojení 5G, přináší našim zákazníkům špičkovou rychlost a výkon, aniž by to bylo na úkor konkurenceschopných cen řady Galaxy A.“

Výkon a nejvýhodnější cena v zařízení Samsung Galaxy A05s

Galaxy A05s posouvá zážitek z Galaxy na novou úroveň. Bude dostupný v Česku začátkem ledna 2024 v černé, světle zelené a stříbrné barevné variantě. Velký 6,7palcový displej s kvalitou FHD+ láká vychutnat si seriály, filmy a videohry v té nejlepší kvalitě. Jeho velikost umožnila navýšit kapacitu baterie až na 5000 mAh, čímž se řadí mezi ty nejlepší na trhu. Zvládne tak ty nejnáročnější činnosti, jako je hraní videoher nebo streaming videí, bez nutnosti řešit nabíječku. V případě potřeby nabídne 25W superrychlé nabíjení, které ho během mžiku zase vrátí do hry.

sm-a057-galaxy-a05s-black-front.jpg

Díky procesoru Qualcomm Snapdragon 680 nabídne Galaxy A05s plynulý chod a vylepšení pro hry či umělou inteligenci. Tu Galaxy používá pro vylepšení funkcí baterie nebo perfektní fotografie, a to i v nočním režimu.

Zažij Galaxy bezpečně a bez kompromisů

O data uživatelů, jejich soukromí, ochranu před malwarem a další hrozby se postará osvědčená a oblíbená multifunkční bezpečnostní platforma Samsung Knox. Díky rozsáhlému ekosystému společnosti Samsung mají navíc zařízení řady Galaxy A přístup k funkcím, jako je Quick Share nebo Samsung Health, stejně tak k aplikacím třetích stran, jako jsou mimo jiné YouTube, Netflix, Prime Video, Spotify. Uživatelé si zkrátka vychutnají plnohodnotný zážitek, každý den a bez kompromisů.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.