Samsung Electronics představuje 98″ QLED TV

Publikováno: 18. července 2023 | autor Redakce
98-qled-q80c-1.jpg

Společnost Samsung Electronics, která je již 17 let po sobě lídrem světového trhu s televizory, ohlásila v Evropě svůj nový 98palcový QLED televizor 98Q80C. Ten rozšiřuje její prémiovou řadu televizorů a přináší ještě unikátnější možnosti volby pro všechny potřeby v oblasti zobrazování a designu.

„V posledních letech pozorujeme rostoucí zájem lidí o větší obrazovky. Společnost Samsung se snaží poskytovat špičkové produkty, které zlepšují život našich zákazníků a reagují na jejich konkrétní potřeby,“ říká Jose Barreiro-Lopez, viceprezident Europe Visual Display Office společnosti Samsung Europe.

full-qled-98-2023-preorder-kv-cz-2.jpg

„Tento nový, mimořádně velký přírůstek do naší řady QLED TV je obzvláště atraktivní, protože přináší ještě víc zábavy a vzrušujících zážitků. Díky němu se budete cítit při sledování filmů jako v kině, při sportovních událostech jako na stadionu a při hraní her jako uprostřed dění. Samsung vám otevírá svět zábavy, který je vytvářen průlomovými technologiemi a doplněn skvělým obsahem od našich partnerů. S námi můžete prožít vše, o čem jste dosud jen snili.“

Představujeme 98″ QLED Q80C

S televizorem 98Q80C se můžete nechat unášet na mohutných vlnách výkonu umělé inteligence. Je poháněn procesorem 4K Neural Quantum Processor a využívá technologii AI Upscaling, která zvyšuje velikost, hloubku a ostrost obrazového obsahu pro kvalitní pokrytí celé super velké obrazovky. V kombinaci s technologií Quantum HDR+, která zajišťuje vynikající podání černé i bílé barvy, vám umožňuje vidět ostře každý sebenepatrnější detail.

gq98q80catxzg-008-l-perspective2-carbon-silver.jpg

Se 100% objemem barev Quantum Dot si budete užívat i ty nejjasnější scény a světy plné nekonečných barevných odstínů. Pouze na obrazovkách Samsung si vychutnáte živé autentické barvy ověřené společností PANTONE, které budou vypadat naprosto přirozeně. A pokud vás váš oblíbený film nebo seriál nadchne natolik, že se na něj budete chtít dívat celé hodiny, můžete přepnout do režimu EyeComfort šetrného k očím.

Jedná se o inteligentní nastavení obrazu, které automaticky upravuje jas a barevný tón obrazu na základě vestavěného světelného senzoru a informací o západu a východu slunce. Při sledování televizoru ve večerních hodinách zapne redukci úrovně modrého světla, aby byl obraz teplejší a příjemnější pro oči.

gq98q80catxzg-001-front1-carbon-silver.jpg

Televizor 98Q80C s designem SuperSlim perfektně zapadne do prostředí vaší domácnosti. Obrazovka vyniká velmi tenkým rámečkem, díky čemuž se stane v podstatě oknem do světa zábavy. Pohlcující zážitek ze sledování by však nebyl úplný bez kvalitního zvuku. I přes svou tenkou konstrukci dokáže tento televizor vydávat opravdu mohutný špičkový zvuk.

Vestavěná technologie Dolby Atmos přináší v tomto ohledu výjimečnou kvalitu a umožňuje divákům vychutnat si oblíbené pořady s 3D filmovým efektem. Funkce Samsung OTS (Object Tracking Sound) Lite lokalizuje každý zvuk akce na obrazovce a k dokonalému zážitku přispívá také technologie Q-Symphony, která synchronizuje televizor a soundbar v dokonalé harmonii pro dosažení 360°prostorového zvuku zajišťujícího mimořádný divácký zážitek.

98”-qled-q80c-2.jpg

Všechna vaše oblíbená zábava na jednom místě

Všechny televizory Samsung pro rok 2023 jsou vybaveny funkcí Samsung Smart Hub, intuitivním uživatelským rozhraním, které tvoří centrum vaší zábavy. Hráči budou mít přístup k Samsung Gaming Hub, cloudové aplikaci s hrami od největších světových vývojářů, jako jsou Fornite, Forza a Minecraft Legends. Díky technologiím Motion Xcelrator Turbo+ a FreeSync Premium poběží cloudové hry na Q80C plynule v HDR kvalitě bez trhání, zasekávání a s nízkou latencí, což hráčům zprostředkuje výjimečný zážitek nejen při hraní her, ale i při sledování filmů a dalšího obsahu.

98-qled-q80c-1.jpg

Máte rádi televizní pořady? Zvětšete si programové portfolio, které můžete sledovat na svém novém televizoru, díky přístupu k široké nabídce zábavy na Samsung TV Plus, která je na televizorech Samsung zdarma. Vaše zážitky umocní i barevné podsvícení Philips Hue Sync, které se chytře synchronizuje s obsahem obrazovky při sledování pořadů nebo hraní her.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.