S novým fotoaparátem PowerShot SX620 HS budete opravdu kreativní

Publikováno: 11. května 2016 | autor Redakce
PowerShot SX620 HS

Společnost Canon uvedl nový kompakt se superzoomem – PowerShot SX620 HS. Svůj nejnovější fotoaparát Canon navrhl tak, aby mohl uživatele přiblížit co nejblíž centru dění.

PowerShot SX620 HS proto do vínku dostal nový objektiv s 25násobným optickým zoomem. Tento stylový kompakt je ideální pro zachycení všech vzácných okamžiků a situací, kdy by byly výstupy z chytrého telefonu nedostatečné. Za vysokou kvalitou snímků stojí vedle objektivu i CMOS snímač s rozlišením 20,2 megapixelů a obrazový procesor DIGIC 4+. Díky intuitivnímu ovládání a široké škále jedinečných efektů pomáhá nový fotoaparát s objevováním tvůrčích schopností uživatelů a poskytuje i bezproblémovou konektivitu.

Kvalita v kapse, zoom na dlani

Canon PowerShot SX620 HS navrhl tak, aby pozitivně ovlivnil přístup uživatelů k fotografování. Model se proto může pochlubit novým ultra širokoúhlým objektivem s 25násobným optickým zoomem, který díky technologii ZoomPlus umožňuje až 50násobné přiblížení. Při pořizování snímků v pohybu je užitečný inteligentní stabilizátor obrazu, jenž nabízí hned osm režimů a tedy i možnost přizpůsobení stabilizace prakticky jakémukoli scénáři. Objekty jsou tak detailní i ostré za všech situací.

Natočení filmu je dílem okamžiku

Fotoaparát PowerShot SX620 HS přináší uživatelům maximální svobodu pro natáčení filmů ve  Full HD rozlišení, díky níž mohou kdykoli později shlédnout a opětovně prožít všechny důležité okamžiky. Díky dynamické stabilizaci obrazu je celý výsledný záběr naprosto bez třesu, a to i při velkém zoomu nebo při natáčení z ruky. Součástí nového modelu je i režim Story Highlights, který spojuje fotografie s filmy a vytváří vzpomínková alba plná jedinečných okamžiků z dovolených nebo rodinných událostí.

Kreativní snímky a široké možnosti propojení

Canon PowerShot SX620 HS nabízí také umělecké využití – součástí nového modelu je režim Creative Shot, jenž přináší řadu stylových efektů a filtrů. Díky tomuto režimu, který zahrnuje například efekt rybího oka nebo efekt miniatury, může fotoaparát ke každému originálnímu snímku automaticky vytvořit pět dalších variant a nabídnout tak podklady pro tvorbu alb s velmi zajímavými fotografiemi.

Nový fotoaparát podporuje NFC, jenž například na prázdninách nebo při toulkách městem umožňuje rychle propojit fotoaparát s chytrým zařízením a snímky snadno přenést prostřednictvím aplikace Camera Connect. Díky Wi-Fi mohou navíc uživatelé své fotografie i filmy přímo ukládat do některé z oblíbených cloudových služeb, včetně platformy Canon irista. Fotoaparát PowerShot SX620 HS je také kompatibilní se zařízením Canon Connect Station CS100, které vedle přímého nahrávání snímků nabízí i nové způsoby pro jejich sdílení.

Klíčové vlastnosti fotoaparátu PowerShot SX620 HS:

  • Velmi malý fotoaparát s velkým zoomem – přístroj, který mohou mít uživatelé u sebe opravdu neustále
  • Snadné připojení, sdílení a vzdálené fotografování díky W-Fi a NFC
  • Vytváření skvělých filmů ve Full HD rozlišení pouhým stisknutím tlačítka
  • Snadné zachycení vzpomínek v kvalitě, kterou si jedinečné okamžiky zaslouží
  • Možnost kreativních experimentů

Více informací najdete zde.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.