S hodinkami Xiaomi Watch 2 Pro LTE se nově dovoláte díky službě OneNumber od společnosti Vodafone

Publikováno: 30. dubna 2024 | autor Redakce
xiaomi-watch-2-pro-black.jpg

Už není potřeba řešit, zda se mobil vejde do kabelky, kapsy nebo nebude překážet při sportování. Může klidně zůstat doma a stejné telefonní číslo, na které už je zákazník zvyklý, lze používat i na chytrých hodinkách.

Umožňuje to služba OneNumber a na výběr jsou nově hodinky od společnosti Xiaomi. Pojištění Vodafone Care navíc kryje náhodné poškození i krádež hodinek.

V nabídce Vodafonu přibyly chytré hodinky Xiaomi Watch 2 Pro LTE a zvětšil se tak výběr zařízení, která lidem umožňují telefonovat snadno ze zápěstí, a přitom používat stále jen jedno telefonní číslo. Vodafone totiž zároveň rozšířil podporu chytrých hodinek, u kterých garantuje službu OneNumber.

xiaomi-watch-2-pro-brown.jpg

Xiaomi Watch 2 Pro LTE váží necelých 55 gramů, nabízejí češtinu i bezkontaktní technologii NFC, díky které lze s hodinkami platit podobně jako přiložením platební karty. U Vodafonu se dají koupit se zvýhodněním, které v případě Neomezeného tarifu Premium 5G dělá 3 000 Kč. Standardní cena hodinek je 6 701 Kč, po slevě tedy vyjdou na pouhých 3 701 Kč. Xiaomi hodinky je možné spárovat s telefony, které mají operační systém Android 8.0 nebo vyšší verzi.

„Xiaomi nabízí celou řadu chytrých hodinek a sportovních náramků kompatibilních se systémy Android i iOS. Zaznamenávají sportovní výkony, sledují zdravotní stav a úroveň stresu, monitorují spánek, hlídají okysličení krve a lze s nimi platit i telefonovat. Watch 2 Pro LTE jsou první hodinky s LTE konektivitou pro uživatele s operačním systémem Android. Skvěle se hodí tam, kde by mobilní telefon jen překážel. Při odpočinku na břehu rybníka, na pláži u moře, při plavání, ranním běhu, nebo třeba v divadle. Jsou samozřejmě vodotěsné a díky lehce vyměnitelným páskům je lze uzpůsobit pro jakýkoliv outfit, a tedy i příležitost. Brilantně jasný 1,43“ AMOLED displej pohodlně přečtete na přímém slunci. S výdrží až 55 hodin pak nemusíte mít obavy ani z příliš častého nabíjení,“ vysvětluje marketingový manažer Xiaomi Czech Technology, David Forman.

Hodinky se připojují k mobilní síti díky eSIM, což je malý zabudovaný čip, který nahradil klasické plastové SIM karty. Vodafone toto řešení nabízí už od roku 2019 a lidé tak už nemusí řešit, jestli mají správný rozměr SIM karty, tato cesta znamená i úspory v produkci a spotřebě plastů.

Z hodinek je možné volat i na tísňové linky

Díky řešení eSIM mohou hodinky Xiaomi mít i své, na telefonu nezávislé číslo. V každém případě (s aktivní službou OneNumber i bez ní), je možné z hodinek telefonovat na tísňové linky.

xiaomi-watch-2-pro-black.jpg

„Lidé sahají po chytrých hodinkách a službě OneNumber, protože například při sportování už je netíží mobil v kapse. Rodina se jim dovolá kamkoli. V klidu vyřídí i důležitý pracovní hovor a když vyrazí na párty, nemusí se bát, že telefon ztratí nebo jim ho někdo ukradne. Mám radost, že jsme ode dneška rozšířili portfolio hodinek, které tuhle inovativní službu umožňují. Zároveň doporučuji koupit si Xiaomi Watch Pro 2 LTE výhodně přímo u Vodafonu,“ říká Zohar Weitz, viceprezidentka Vodafonu pro spotřebitelský segment.

Službu OneNumber a Vodafone eSIM lze aktivovat i na hodinkách zakoupených u jiného prodejce, je ovšem nutné si předem ověřit, že jsou dotyčné hodinky určeny pro distribuci v zemích EU, jinak hrozí, že nebudou správně fungovat.

Na tři měsíce zdarma

Do konce dubna je možné pořídit si službu OneNumber na 3 měsíce zdarma. Poté stojí služba 99 korun měsíčně.

Zároveň už Vodafone nabízí pojištění nejen telefonů nebo tabletů, ale právě také chytrých hodinek zakoupených u Vodafonu. Ať už jde o rozbití nebo poškození vodou i krádež. Pojištění stojí od 49 korun měsíčně, spravuje se online a platí doma i na cestách v zahraničí.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.