SanDisk Extreme Portable SSD: Externí disk s vysokými přenosovými rychlostmi pro fotografie a videa ve vysokém rozlišení

Publikováno: 2. prosince 2019 | autor Redakce
sandisk-extreme-portable-ssd-1300px.jpg

Zrychlete svou práci. Přesouvejte dokumenty rychleji.

Odolný externí disk SanDisk Extreme Portable SSD poskytuje vysoké rychlosti přenosu dat. Rychlost čtení dosahuje až 550 MB/s. Proto je to perfektní úložiště pro ukládání a zpracovávání videa a fotografií ve vysokém rozlišení. Tento disk splňuje normy IP55, odolá dešti, náhodné vodě i prachu.

Rychlost čtení až 550 MB/s
Díky vysokým rychlostem přenosu dat (rychlost čtení až 550 MB/s) vám tento externí disk umožní během okamžiku přesunout data z připojených zařízení.

Kapacita až 2 TB
Extreme Portable SSD nabízí až 2 TB úložného prostoru pro fotografie a videa ve vysokém rozlišení, ale třeba také pro hudební soubory. Tento externí disk je ideálním řešením pro vaši kreativní práci.

sd-ka-ls-exportable-ssd-08-hi.jpg

Spolupracuje se zařízeními Mac i Windows a s rozhraním USB-C i USB-A
Tento externí disk je navržen tak, aby bez problémů spolupracovat s oběma platformami, jak Mac, tak Windows, a má rozhraní USB 3.1.s konektorem Type-C a je dodáván s kabely USB-C a adaptérem USB-C na USB-A, což znamená, že spolupracuje se všemi současnými i staršími zařízeními a je připraven i na zařízení nová.

extreme-portable-ssd-flat-hr.jpg

Kompaktní design, malý formát
Co je malé, to je milé! SanDisk Extreme Portable SSD přináší vysoký výkon a velkou kapacitu, jeho rozměry jsou malé a kompaktní. Je menší než mobilní telefon.

Dostupnost
Externí disk SanDisk Extreme Portable SSD je možné zakoupit právě teď na www.alza.cz

Specifikace:
Kapacita: 250 GB/500 GB/1 TB/2 TB

Rozhraní: USB 3.1 Gen 2
Konektor: USB-C
Kompatibilita: PC & Mac
Rozměry (L × W × H): 96,2 mm × 49,55 mm × 8,85 mm

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.