Instantní fotoaparáty Canon Zoemini pro focení, okamžitý tisk i sdílení snímků

Publikováno: 29. března 2019 | autor Redakce
1zoemini-c.jpg

Canon představuje dva fotoaparáty s vestavěnou tiskárnou: Canon Zoemini S a Canon Zoemini C. Nová produktová řada fotoaparátů typu „vše v jednom“ staví na úspěchu lehké kapesní fototiskárny Zoemini, kterou Canon uvedl v roce 2018, a představuje perfektní kapesní společníky pro kreativní tvorbu s následným snadným tiskem fotografií – samolepek přímo v terénu.

Dejte volný průchod kreativním nápadům a zaznamenejte každý jedinečný okamžik svých úžasných příběhů

Canon představuje dva fotoaparáty s vestavěnou tiskárnou:

Canon Zoemini S a Canon Zoemini C. Nová produktová řada fotoaparátů typu „vše v jednom“ staví na úspěchu lehké kapesní fototiskárny Zoemini, kterou Canon uvedl v roce 2018, a představuje perfektní kapesní společníky pro kreativní tvorbu s následným snadným tiskem fotografií – samolepek přímo v terénu.

Canon Zoemini S je ideální pro všechny uživatele, kteří chtějí zachytit, tisknout a sdílet svá prázdninová dobrodružství, spontánní selfie snímky, fotografie přátel nebo třeba záběry jídla vhodné k publikování na Instagramu.

Model Zoemini S se skládá z osmimegapixelového fotoaparátu, předního zrcátka, prstencového světla a nechybí ani podpora dálkového ovládání. Uživatelé určitě ocení snadné ovládání i fakt, že mohou perfektní selfie snímky pořizovat kdykoli, okamžitě a bez náročné přípravy.

2zoemini-s.jpg

Nový fotoaparát Canon Zoemini S je k dispozici ve třech stylových barevných provedeních – růžově zlaté, matně černé a perleťově bílé. Nejnovější přírůstek do portfolia značky Canon navíc skvěle zapadne do dlaně, kapsy nebo batohu.

Canon Zoemini S i Zoemini C jsou skvělí pomocníci v mnoha různých situacích, ať již jde o focení s přáteli, na narozeninové oslavě nebo na hudebním festivalu. Pořízené fotografie mohou uživatelé ihned vytisknout na fotopapír ZINK – samolepku ve formátu 5 x 7,6 cm (2 x 3 palce). Díky těmto kompaktním a lehkým gadgetům nebylo zachycení každodenních okamžiků nikdy jednodušší ani zábavnější – přátelé mohou své příběhy a zážitky sdílet kdykoli přesně podle své okamžité nálady.

Model Canon Zoemini S je kompatibilní se zdarma dostupnou aplikací Canon Mini Print, která je k dispozici je ve variantě pro operační systém iOS i Android a umožňuje pomocí technologie Bluetooth tisknout snímky přímo z chytrého zařízení, případně snímky vylepšit některým z široké škály filtrů a orámování. A díky samospoušti i podpoře vzdáleného fotografování pomocí aplikace Canon Mini Print je velmi snadné i pořizování skupinových selfie snímků – nikdo už nebude na záběru chybět.

Vedle Instagramu si aplikace Canon Mini Print rozumí i s dalšími populárními službami, jako je Facebook, Google Photos a Dropbox. Uživatelé si tak mohou hmatatelné kopie svých vzácných vzpomínek vytvořit prakticky kdykoli a kdekoli.

Pro méně náročné uživatele je připraven zjednodušený model Zoemini C, který se může pochlubit fotoaparátem s rozlišením pět megapixelů, reflexním zrcátkem pro selfie snímky a slotem pro paměťovou kartu typu Micro SD. Není kompatibilní s aplikací Canon Mini Print.  Fotoaparát Canon Zoemini C je dostupný ve čtyřech poutavých barvách: ve žvýkačkové růžové, čmelákově žluté, mátově zelené a mořské modré.

2zoemini-c.jpg

Součástí standardní dodávky obou nových zařízení je 10 listů fotopapírů ZINK. Tyto samolepky odolné vůči rozmazání a roztržení usnadňují dekoraci prakticky čehokoli, od stěny v ložnici přes dveře lednice až po zadní stranu mobilního telefonu. Zakoupit půjdou i samostatné sady fotopapírů ZINK v balení po 20 nebo 50 listech.

Oba modely budou v prodeji on-line a u oficiálních prodejců značky Canon od čtvrtka 25. dubna 2019.

Klíčové vlastnosti fotoaparátu Canon Zoemini S:

8megapixelový fotoaparát se slotem pro paměťovou kartu typu Micro SD (1)

 • Pořizování, tisk i sdílení snímků pomocíjediného zařízení
 • Matně černé, perleťově bílé nebo růžově zlaté provedení
 • Lehké zařízení kombinující fotoaparát a tiskárnu – dokonalý přenosný společník, který se snadno vejde do kapsy nebo tašky
 • Přední zrcátko a prstencové světlo umožňující efektní selfie snímky
 • Aplikace Canon Mini Print pro vzdálené fotografování a jednodušší focení skupinových selfie snímků pomocí samospouště
 • Aplikace Canon Mini Print pro tisk snímků z chytrých zařízení pomocí technologie Bluetooth, včetně úprav pomocí filtrů a kreativních koláží
 • Tisk, který se díky technologii Zink obejde bez inkoustu a přímo v terénu může nabídnout výstupy odolné vůči rozmazání, roztržení a vodě
 • 10 listů samolepek ve formátu 5 x 7,6 cm (2 x 3 palce)

Klíčové vlastnosti fotoaparátu Canon Zoemini C:

 • 5megapixelový fotoaparát se slotem pro paměťovou kartu Micro SD  (2)
 • Pořizování, tisk a export fotografií
 • Přední zrcátko umožňující jedinečné selfie snímky
 • Dostupný ve čtyřech živých barvách
 • Lehké a přenositelné zařízení – dokonalý společník do kapsy
 • Tisk, který se díky technologii Zink obejde bez inkoustu a může nabídnout výstupy odolné vůči rozmazání, roztržení a vodě
 • 10 listů fotopapírů ZINK – samolepek ve formátu 5 x 7,6 cm (2 x 3 palce)

Obsah standardního balení:

 • Instantní fotoaparát Canon Zoemini S nebo C (ve výše popsaných barevných variantách)
 • Jedna sada fotopapírů Canon Zink (10 listů fotopapíru a 1 kalibrační list SMART SHEET)
 • Nabíjecí kabel mikro USB (USB A -> USB mikro)
 • Stručná úvodní příručka
 • Seznam nařízení
 • Řemínek na zápěstí

O aplikaci Canon Mini Print

Mobilní zařízení musí být připojené ke Canon Zoemini prostřednictvím technologie Bluetooth a aplikace Canon Mini Print, která je zdarma dostupná na  App Store a Google Play. Aplikace je kompatibilní se zařízeními se systémem iOS verze 9.0 nebo novější a Android verze 4.4 nebo novější.(1) Fotografie pořízené pomocí Zoemini S lze uložit na paměťovou kartu typu Micro SD. Snímky uložené na paměťové kartě nicméně nelze nahrávat do fotoaparátu.

(2) Fotografie pořízené pomocí Zoemini C lze uložit na paměťovou kartu typu Micro SD. Snímky uložené na paměťové kartě nicméně nelze nahrávat do fotoaparátu.

 


Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.