Přichází HONOR 90: Řada střední třídy, která je vše, jen ne průměrná

Publikováno: 23. června 2023 | autor Redakce
std-horizontal-cz.jpg

V dnešním rychlém světě je důležitější než kdy dřív umět se zastavit, sdílet pozitivní energii a dobrou náladu. Každý z nás může dělat dobro, inspirovat a povznést ostatní. Partnerem v tomto snažení bude nová řada HONOR 90, která bude pro evropský trh představena 6. července v Paříži.

Přáním značky HONOR je, aby každý bez ohledu na svůj rozpočet mohl využívat pokročilé zařízení a funkce, zachytit svůj pohled na svět a sdílet ho s ostatními. Nový smartphone HONOR 90 proto přinese výbavu typickou pro smartphony vyšších řad, ovšem s příznivou cenovkou, která ho řadí do střední třídy.

Na novinku se již brzy mohou těšit i čeští zákazníci. Ať už své já šíří do světa třeba jako ambiciózní fotografové, začínající vlogeři, nadšení spisovatelé nebo jen milovníci života, kteří chtějí sdílet své každodenní zážitky.

std-horizontal-cz.jpg

Nový standard fotoaparátu ve střední třídě

HONOR 90 přinese svým uživatelům šanci rychle a jednoduše zachytit ostré a vysoce detailní snímky, a to i za zhoršených světelných podmínek. Jeho „Ultra Clear Camera“ tak posune standardy, na které jsme dosud byli u smartphonů střední třídy zvyklí. Se slabým osvětlením si cenově dostupné smartphony většinou nedokážou při focení poradit, HONOR 90 to ale zvládne s přehledem. I při horším světle s ním pořídíte jasnou a detailní fotografii.

Displej s miliardou barev

Zážitek ze sledování videí, hraní her nebo surfování po internetu a sociálních sítích bude se smartphonem HONOR 90 plastičtější a poutavější, protože barvy na jeho displeji jsou neskutečně realistické, živé a obraz je plný detailů. Za vším stojí „Billion Color Display“, tedy displej, který dokáže zobrazit kolem miliardy barev. Takovou vizuální jízdu jsme až doteď znali jen ze světa prémiových zařízení, s chytrým telefonem HONOR 90 ale přijde i do segmentu dostupné střední třídy.

Až 48 hodin bez nabíjení

Honor 90 vydrží v provozu až dva dny díky ultra velké baterii s kapacitou 5 000 mAh. Zážitky z letních víkendových dobrodružství mimo civilizaci tak bude možné sdílet po celou dobu, stejně jako inspirovat svoje sledující, aby také vyrazili.

Stylový design a odolnost

HONOR 90 myslí i na vzhled. Má elegantní a tenký design a zároveň je praktický. I přes štíhlý profil se totiž lépe drží v ruce díky promyšlenému ergonomickému tvaru. Na pohled telefon působí křehce, přesto je velmi odolný a jeho konstrukce vydrží běžné nárazy a údery, které se čas od času přihodí. HONOR 90 bude zkrátka stylový, ale i odolný a spolehlivý partner.

I když se HONOR 90 na evropském trhu představí až za několik týdnů, už teď je jasné, že chce změnit představu o tom, co je to střední třída smartphonů. Pod jeho taktovkou to totiž není průměr, kompromis ani střední cesta, ale pokrokové funkce a špičková kvalita. Podrobnější detaily o novince se dozvíte již 6. července 2023. Zůstaňte ve střehu!

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.