Při koupi vybraných Neo QLED a QLED televizorů od Samsungu získáte až 30 % slevu na soundbary Q série

Publikováno: 12. dubna 2021 | autor Redakce
Při koupi vybraných Neo QLED a QLED televizorů od Samsungu získáte až 30 % slevu na soundbary Q série

Akce probíhá od 12. dubna do 27. června 2021 nebo do vyprodání zásob. Při koupi QLED televizoru získá zákazník slevu 15 % na vybraný soudbar, k Neo QLED TV získá soundbar dokonce s 30 % slevou.

Chcete zažít dokonalou symfonii s nejnovějšími modely soundbarů řady Q od Samsungu a ještě k tomu ušetřit? Stačí, když si od 12. dubna–27. června koupíte vybrané modely televizorů Neo QLED a QLED a jako bonus k nim získáte slevu až 30 % na nový soundbar. Akce se vztahuje na Neo QLED televizory modelových řad QN900A, QN800A, QN95A, QN90A a QN85A a QLED televizory řad Q80A, Q70A a Q60A. Výhodně k nim lze přikoupit soundbary HW-Q950T, HW-Q900T, HW-Q800A, HW-Q700A a HW-Q600A. Slevu získáte při nákupu v internetovém obchodu Samsungu a u vybraných partnerů.

Při koupi vybraných Neo QLED a QLED televizorů od Samsungu získáte až 30 % slevu na soundbary Q série

Při koupi televizorů QLED nabízí Samsung na nákup vybraných soundbarů slevu ve výši 15 % a k televizorům Neo QLED dokonce 30 %. Ušetřit je tak možné až 10 797 v případě, že si zájemce k televizoru Neo QLED vybere nejvyšší model soundbaru HW-Q950T/EN, nebo polovinu této částky, pokud si jej pořídí k vybranému modelu QLED televizoru.

Při koupi vybraných Neo QLED a QLED televizorů od Samsungu získáte až 30 % slevu na soundbary Q série

Spojením QLED nebo Neo QLED televizorů se soundbary řady Q vzniká dokonalá audio souprava, která posouvá zážitek ze zvuku u sledovaného obsahu do úplně jiné dimenze. Soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a díky funkci Q Symphony společně vytvářejí pohlcující zvuk. Spojuje se tak a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž může divákovi dopřát zcela novou úroveň poslechu a akusticky ho vtáhne do děje.

Při koupi vybraných Neo QLED a QLED televizorů od Samsungu získáte až 30 % slevu na soundbary Q série

Perfektní zvuk je možné si vychutnat bez ohledu na to, kde a jak je televizor umístěný. Soundbar propojený s televizorem dokáže díky funkci SpaceFit Sound analyzovat prostředí místnosti, a pak sám automaticky nakalibruje zvuk obou zařízení na optimální nastavení. Stačí pouze zapnout televizor a o zbytek se postará samotný SpaceFit Sound.

Soundbary řady Q podporují 3D audio kodeky Dolby Atmos a DTS:X, s nimiž posluchač objeví zcela novou hloubku zvuku. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak zvuk proplouvá kolem diváka a nad ním, stejně jako by jej slyšel v reálné situaci. Technologie Samsung Acoustic Beam navíc upravuje a reprodukuje zvuk tak, aby působil, že vychází přímo z místa dění na obrazovce.

Přehled soundbarů řady Q, na které se vztahuje při koupi vybraných QLED a Neo QLED televizorů sleva:

Model soundbaru Doporučená cena Při nákupu s výše uvedenou QLED TV Při nákupu s výše uvedenou Neo QLED TV
HW-Q950T/EN 35 990 Kč 30 592 Kč 25 193 Kč
HW-Q900T/EN 25 990 Kč 22 092 Kč 18 193 Kč
HW-Q800A/EN 17 990 Kč 15 292 Kč 12 593 Kč
HW-Q700A/EN 14 990 Kč 12 742 Kč 10 493 Kč
HW-Q600A/EN 11 990 Kč 10 192 Kč 8 393 Kč

Více informací o zvýhodněných cenách soundbarů Samsung řady Q při koupi QLED a Neo QLED televizorů můžete najít na stránce samsung.cz.

Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

 

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.