Přesný EIZO ColorEdge CS2731

Publikováno: 5. dubna 2020 | autor Kateřina Davidová
Přesný EIZO ColorEdge CS2731

Všichni už dávno víme, že EIZO znamená v japonštině obraz. Takže pokud chcete mít své fotky ostré jako břitvu, je dobré si pořídit kvalitní monitor. S tímto novým a zase o skok dokonalejším grafickým monitorem přišla společnost EIZO na trh v únoru a my měli možnost se na něj zblízka podívat.

Text: REDAKCE, foto: EIZO

Přesný, 27palcový, grafický a pro všechny, co tvoří

EIZO ColorEdge CS2731 má v současné době nejmodernější rozhraní, je přesný a barevně věrný. Co více si přát? Nebo snad ano? Pomocí jediného kabelu USB-C máte zaručenou přesnost obrazového signálu, velmi rychlé datové přenosy a napájení připojeného notebooku či tabletu, takže se z nového monitoru může stát základ grafického pracoviště. Ale podívejme se na něj podrobněji.

Začněme kvalitou obrazu

ColorEdge CS2731 má vysoké rozlišení (2560 × 1440 bodů), velmi dobrý kontrastní poměr 1000:1 a jas 350 cd/m2. Fotografie tedy můžete zpracovávat přímo na úrovni jednotlivých obrazových bodů. Obrysy zobrazovaného textu jsou velmi čisté a přesné. Modul LCD s panelem IPS (Wide Gamut) nabízí pozorovací úhel 178°, v jehož rámci jsou barevné odstíny a kontrasty v celém zorném poli uživatele skutečně stabilní. Hustota pixelů 110 PPI zaručuje ostré podání obrazu.

Široký barevný rozsah

Monitor zasahuje…

Celý článek i s výsledky soutěže si můžete přečíst v tištěném (nebo také elektronickém) dubnovém vydání FotoVideo.

Pohodové dubnové FOTOVIDEO pro vás…

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji, a ještě k tomu jen za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! PŘEDPLATNÉ I S DÁRKY vybírejte: ZDE.

Časopis FotoVideo

 

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.