Postavte si kino kdekoli: Pioneer uvedl malý mobilní projektor s vestavěnou baterií

Publikováno: 19. dubna 2020 | autor Kateřina Davidová
Postavte si kino kdekoli: Pioneer uvedl malý mobilní projektor s vestavěnou baterií

Pioneer přichází s kompaktním přenosným projektorem SDA-RP100, který lze díky vestavěné baterii o kapacitě 16 000 mAh a reproduktorům využít absolutně kdekoli – doma, na zahradě, v parku nebo na dovolené. Obraz do projektoru lze předat buď tradičním způsobem přes HDMI nebo i bezdrátově z chytrého telefonu či z USB disku. Díky tomu je možné i bez počítače přehrávat například videa z YouTube nebo snímky pořízené smartphonem.

Společnost Pioneer přináší univerzální řešení zábavy – mimořádně malý a lehký přenosný DLP projektor s vestavěnou vysokokapacitní baterií a reproduktory – Pioneer SDA-RP100.Pioneer uvedl malý mobilní projektor s vestavěnou baterií Díky popsaným vlastnostem dokáže přístroj zajistit projekci doslova kdekoli. Jako zdroj obrazu může posloužit díky HDMI rozhraní jakýkoli počítač, USB disk, nebo také chytrý mobilní telefon, který umožňuje zrcadlit obrazovku pomocí technologie Miracast. Projektor váží jen 1,26 kg a má elegantní tvar malé krychle se zaoblenými rohy a rozměry 12,5 x 12,5 x 12,5 cm.Pioneer uvedl malý mobilní projektor s vestavěnou baterií

Zábavní centrum ihned k dispozici

Mobilní projektor Pioneer SDA-RP100 je ideálním doplňkem aktivního milovníka filmů a zábavy. Vejde se do městského batohu a na jakémkoli místě, kde je k dispozici plátno nebo alespoň bílá zeď, lze s jeho pomocí spustit během několika minut videoprojekci filmu, videa z YouTube nebo záběrů či fotografií pořízených mobilním telefonem. Rozlišení obrazu je 1280 x 720 bodů, pro vstup je k dispozici konektor HDMI nebo WiFi s technologií Miracast pro bezdrátové zrcadlení obrazu z displeje telefonu. Pokud potřebuje uživatel hlasitější zvukový výstup, než jaký zajišťují vestavěné reproduktory, lze využít vestavěné rozhraní Bluetooth a libovolný bezdrátový audiosystém.

Plně dobitá vestavěná baterie zásobuje přístroj energií dostačující na projekci minimálně jednoho filmu. Kromě toho lze samozřejmě napájet projektor i z elektrické sítě. Při svítivosti 300 ANSI lumenů a optimální projekční vzdálenosti v rozsahu 1 až 2,9 metru lze docílit obrazu s úhlopříčkou 40 až 120 palců (přibližně 1 až 3 metry) s kontrastem 5000:1 až 8000:1.SDA-RP100

Projektor Pioneer SDA-RP100 je k dispozici u prodejců distributora, společnosti BaSys CS, za doporučenou koncovou cenu 18 990 Kč. Součástí balení je dálkový ovladač a síťový adapter zajišťující napájení a dobíjení baterie.

 

Už máte dubnové FOTOVIDEO? Podívejte se, co vše si můžete přečíst v tištěném (nebo také elektronickém) dubnovém vydání FotoVideo.

Pohodové dubnové FOTOVIDEO pro vás…

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji, a ještě k tomu jen za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! PŘEDPLATNÉ I S DÁRKY vybírejte: ZDE.

Časopis FotoVideo

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.