Pořizujte o svátcích opravdové fotky. Canon vás za to navíc odmění

Publikováno: 1. listopadu 2016 | autor Redakce
Canon

S blížícími se vánočními svátky připravila společnost Canon pro své zákazníky v České republice a na Slovensku promoční akci na vybrané kompaktní fotoaparáty, kamery, zrcadlovky, objektivy, blesk či inkoustové tiskárny, při jejichž nákupu mohou zákazníci získat až 5 tisíc korun zpět.

Canon také při koupi vybraných zrcadlovek řady EOS odmění zákazníky dárky v hodnotě až 11 tisíc korun. Kromě toho společnost přichází i s iniciativou #selfieless, která chce lidi napříč Evropou motivovat k obětavým skutkům a jejich sdílení s přáteli.

Zimní Cashback až 5 000 korun

Oblíbený kompaktní fotoaparát PowerShot G9 X se zvýhodněním tisíc korun, digitální zrcadlovka EOS 80D se zvýhodněním tři tisíce korun, více než desítka objektivů se zvýhodněním až pět tisíc korun nebo inkoustová tiskárna PIXMA PRO-1 se zvýhodněním dva tisíce korun. To jsou jen některé z vybraných produktů zahrnutých do nové promoční akce značky Canon, která potrvá do 20. ledna 2017. Jejich kompletní přehled je možné nalézt na webu  www.canon.cz/zimnicashback. Zájemci o získání cenového zvýhodnění musí po zakoupení produktu vyplnit a odevzdat on-line formulář na www.canon.cz/zimnicashback, a to nejpozději do 15. února 2017. Po obdržení a ověření žádosti budou do 28 dnů zákazníkům peníze zaslány zpět na účet.

Speciální akce EOS Promo

Ti, kteří si do konce letošního roku pořídí některou z digitálních zrcadlovek EOS 5DS, EOS 5DS R nebo EOS 7D Mark II, získají nárok na odměnu v podobě kvalitního batohu Manfrotto a v závislosti na zakoupeném modelu případně i na roční předplatné Adobe Creative Cloud Fotografování. Hodnota odměny tak může dosáhnout částky až jedenáct tisíc korun. Podmínkou pro získání odměn je registrace nákupu produktu na www.canon.cz/eospromo nejpozději do 14. ledna 2017.

Buďte (nejen) o Vánocích #selfieless

Uvedené akce nabízející cenové zvýhodnění produktů Canon či dárky za jejich pořízení. Není to ale to jediné, co společnost Canon na zimní, tedy i na vánoční období chystá. Canon totiž rovněž stojí za iniciativou #selfieless (#nejsemtusam), která si klade za cíl, aby majitelé fotoaparátů a jejich přátelé napříč celou Evropou místo pořizování prostých selfie snímků obraceli své přístroje směrem k obětavým skutkům. Společnost Canon Europe tento projekt zahájila dotací ve výši 1 miliónu EUR Červenému kříži, tedy charitativní organizaci, která má mnohaletou tradici v uskutečňování nezištných činů.

„Vánoční svátky jsou tím správný okamžikem, kdy se můžeme zastavit a udělat něco dobrého pro své okolí,“ říká Lee Bonniface, Marketing Director Canon Europe pro region Evropy, Středního Východu a Afriky. „I malý laskavý skutek může mít obrovský pozitivní dopad na život někoho dalšího. A obzvláště pak právě o Vánocích. Právě proto si myslíme, že vyzvat všechny lidi k využití svých fotoaparátů pro sdílení pocitu dobré vůle, je opravdu skvělý nápad. Navíc se každý může k této iniciativě připojit velmi snadno a vybrat si dobrý skutek přesně podle svého uvážení, malý či velký. Jediné pravidlo je, že snímek musí vycházet z naprosto nezištné aktivity.“

Zapojení do celé akce je velmi snadné – stačí si vybrat jakýkoli dobročinný akt, pořídit snímek, sdílet jej na sociálních sítích pomocí hashtagů #selfieless a #nejsemtusam a inspirovat k dobrým skutkům i své další přátele.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.