Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

Publikováno: 18. září 2021 | autor Redakce
Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

Seznamte se se svým novým parťákem na experimentování, fotoaparátem Polaroid Now+, analogovým instantním fotoaparátem, který se k telefonu připojí pomocí Bluetooth® a poskytne vám tak ještě více kreativních možností. Připojte se k aplikaci Polaroid a získejte nové kreativní nástroje nebo vyzkoušejte pět kreativních filtrů na objektiv. Plně analogový, zcela ovladatelný a zde k přepracování toho, co je možné v analogové instantní fotografii.

„Je to výjimečná doba být právě nyní ve společnosti Polaroid, protože přenášíme jméno značky do budoucnosti a spolu s tím i to, co bude nadále znamenat. Středem tohoto úsilí je návrat zpět k designu, výrobě úžasných výrobků a jejich zachování v samotném jádru firmy. Jsem z fotoaparátu Now+, kvality fotek, které s nimi můžete udělat, a také z nových krásných barev velmi nadšený. Navíc poprvé přikládáme do krabice filtry, protože je naše komunita miluje a rozšiřují paletu možností pro experimentování – ať už s aplikací, nebo bez ní“, říká Oskar Smolokowski, ředitel společnosti Polaroid.

Polaroid Now+ má nyní více kreativních nástrojů než jakýkoli jiný instantní fotoaparát. Můžete také otevřít aplikaci a využít malování světlem, dvojitou expozici, manuální režim a mnoho dalšího. Aktualizovaná aplikace zahrnuje také dvě nové funkce – prioritu clony a režim stativu. Nástroje, které kreativcům umožňují pracovat s hloubkou ostrosti a dlouhými expozicemi.

A tady kreativita nekončí. Polaroid Now+ se dodává se sadou filtrů pro objektiv, která obsahuje pět kreativních filtrů, které se připevní na objektiv fotoaparátu. Naplňte své fotografie barvami, prohlubte kontrast nebo přidejte pomocí filtrů speciální efekty, jako je ohňostroj, červená vinětace nebo oranžový, modrý a žlutý filtr. Sada filtrů se dodává s přenosným pouzdrem na bezpečné uschování.

Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

Fotoaparát Polaroid Now+ je o krok dál oproti původnímu modelu Polaroid Now, který byl uveden na trh v roce 2020. Vylepšený design se pyšní klíčovými funkcemi, jako je automatické zaostřování, dynamický blesk a samospoušť. Nyní se dodává i s držákem na stativ pro ještě lepší stabilitu vašich kreativních nápadů.

Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

„Navrhli jsme model Now+ tak, aby lidem pomáhal posunout jejich kreativitu ještě dál. Aplikace Polaroid je od základů přepracována včetně nových režimů a přehlednějšího rozhraní. Světelný senzor fotoaparátu jsme integrovali do objektivu, abychom vylepšili výkon různých filtrů dodaných s fotoaparátem. Sezónní barevné šedomodré provedení působí klidněji a vyspěleji, což z něj činí dosud nejelegantnější fotoaparát Polaroid,“ říká Ignacio Germade, vedoucí oddělení designu.

Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

Na oslavu uvedení fotoaparátu Polaroid Now+ na trh prokazuje značka kreativní schopnosti fotoaparátu sérií uměleckých fotografických experimentů pořízených mezinárodními kreativci.

Polaroid Now+ je druhým klíčovým výrobkem uvedeným na trh v letošním roce po mezinárodním uvedení fotoaparátu a filmu Polaroid Go. Jako dosud nejkreativnější fotoaparát této značky nyní Now+ hrdě odpovídá na poslání Polaroidu poskytovat nejinspirativnější nástroje pro tvůrce po celém světě.

Polaroid představuje svůj nejkreativnější fotoaparát: Polaroid Now+

Polaroid Now+ bude k dispozici ve třech různých barvách: černé, bílé a šedomodré.

Fotoaparát bude k dispozici na konci září 2021.

Doporučená prodejní cena bude 3.990 Kč / 154 €

Hlavní vlastnosti

  • Nové kreativní funkce při spárování s aktualizovanou aplikací Polaroid
  • Nový moderní design
  • Vylepšený blesk
  • Nové kreativní filtry součástí balení
  • Držák na stativ


Už máte zářijové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Hned na prvních deseti stranách najdete nejlepší produkty roku tak, jak je vybrali a odhlasovali experti světové organizace EISA. Věnujeme se samozřejmě expertní skupině Photography, které jsme členem a jsme rádi, že v celkovém přehledu najdete i vám důvěrně známé značky a produkty.

Následují dva výborní zástupci mladé fotografické generace, shodou okolností oba dlouhodobě pracující v zahraničí. Je nám velkou ctí uvítat na našich stránkách Janu Ašenbrennerovou a Davida Harnga.

FV 09 21

Jako každý rok, tak i letos přinášíme tradiční vyhodnocení soutěže EISA MAESTRO, která díky účasti vysoce kvalitních fotografů ze dvou desítek zemí přinesla nádherné výsledky. Představujeme Willema Kuijperse z Nizozemí, Paulinu Petit z Francie a Barbaru Farkas z Maďarska. Téma Faces (Tváře) zaujalo i řadu našich výborných fotografů a vítěz našeho národního kola se Roman Jaroš, se tentokrát umístil těsně na čtvrtém místě. Kvalita české fotografie se prostě nezapře!

A to už jsme za čtyřicátou stranou, hned poté, co jsme si prohlédli novou FotoEsej Kevina V Tona a upoutávku na nádhernou brněnskou výstavu Otisk cest, kterou připravila manželská dvojice dvou úžasných francouzských fotografů. Za velmi důležitý považujeme investigativní článek JUDr Pavly Nečasové v rubrice FotoPrávo, který se zabývá obranou proti zneužití zdánlivě běžných autorských fotografií, popisuje přístup Policie ČR i našich soudů a nabízí způsob, jak se má postižený fotograf bránit.

V polovině a druhé polovině tohoto vydání jsme si dovolili poblahopřát vítězům největší fotografické soutěže současnosti s názvem CEWE Photo Award, s tím, že se těšíme na celkového vítěze, kterého porota této soutěže vyhlásí v tomto měsíci září. Pokračujeme dalšími inspirativními a praktickými články od Jakuba Cejpka, Lukáše Tycara, Jana Strii a dalších a dalších a samozřejmě nechybí vyhodnocení a nejlepších dvacet snímků z tématu Příroda ve městě, soutěže Fotograf roku.

Nezapomeňte si občas prohlédnout některé z videí, která vám v našich materiálech nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se ještě více…

Fotograf roku 21 jde do finále a má nová témata pro 22. ročník

Téma STOPY na vás čeká až do 26. září! Nezapomeňte vložit své nápadité snímky! Píšeme o něm v záhlaví jeho galerie: „Také vám připadá poslední téma symbolické? Každý po sobě zanecháváme stopy a třeba i elektronickou, soutěžní a obrazovou stopu. Otisky nohou či tlapek v písku, blátě, sněhu… nebo jiné otisky činnosti – například bobří hráze, ptačí hnízda, stopy lidské civilizace…“ Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

FV 09 21

V zářijovém FotoVideo například najdete:

ROZHOVOR: DAVID HARING

Krajina je moje srdcovka, ale objevuji i další fotografické žánry.

ROZHOVOR: DAVID HARING

ROZHOVOR: JANA AŠENBRENNEROVÁ

Focením žiji, lidé jsou pro mě magnety.

ROZHOVOR: JANA AŠENBRENNEROVÁ

FOTOPRÁVO: ZNEUŽITÁ FOTOGRAFIE?

Fotografové, braňme si svá autorská práva!

SOUŤĚŽ: CEWE PHOTO AWARD 2021

Vyhlášení deseti vítězů užšího výběru této největší světové soutěže.

SOUŤĚŽ: CEWE PHOTO AWARD 2021

NEGATIV, NEBO DIAPOZITIV – O TO ZDE BĚŽÍ

Filmová fotografie je krásná z mnoha důvodů. Zkusíte ji?

NEGATIV, NEBO DIAPOZITIV – O TO ZDE BĚŽÍ

MINIATURNÍ SVĚT PŘED OBJEKTIVEM

Makrofotografie je jedním z nejoblíbenějších fotografických žánrů. Už jste jí zkusili a s čím?

MINIATURNÍ SVĚT PŘED OBJEKTIVEM

LAOWA PŘEDSTAVUJE: LUKÁŠ TYCAR

Laowa Argus 33 mm f/0,95 CF APO 52 oceněný EISA.

LAOWA PŘEDSTAVUJE: LUKÁŠ TYCAR

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA

Ročník 22 největší naší fotografické soutěže začíná novými tématy, která brzy najdete na našem webu.

FOTOGRAF ROKU: NOVÁ TÉMATA

…a další a další důležité, inspirativní i praktické články

Podzim je pomalu a jistě zde, je čas na nové předplatné! Chcete paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

V září FotoVideo září

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.