Polaroid představuje edici Polaroid Now Gen 2 Jean-Michel Basquiat

Publikováno: 28. dubna 2024 | autor Redakce
08-127166.jpg

Polaroid, ikonická značka ve světě fotografování, s hrdostí uvádí na trh nový fotoaparát, který není pouhým technologickým zařízením - je to umělecký projev.

Spojili jsme se s dědictvím slavného umělce Jean-Michela Basquiata a vytvořili limitovanou edici Polaroid Now Gen 2, která spojuje umění s technologií a umožňuje vyjádřit svou kreativitu pomocí fotografie.

01-127166-polaroid-basquiat.jpg

Jean-Michel Basquiat, ikona moderního umění, byl známý svou expresivní tvorbou a provokativními výtvory. Jeho dílo posloužilo jako inspirace pro mnoho umělců a tvůrců po celém světě. Polaroid je hrdý na to, že může představit tuto limitovanou edici, která zhmotňuje ducha Basquiatova dědictví.

Polaroid Now Gen 2 Basquiat Edition není jen fotoaparát - je to módní a kreativní vyjádření vaší osobnosti. S designem inspirovaným dílem Basquiata se tento fotoaparát stává módním doplňkem, který přináší nejen skvělé fotografie, ale i estetický zážitek.

02-127166-polaroid-basquiat.jpg

S Polaroidem Now Gen 2 Basquiat Edition navazuje na úspěšnou tradici značky Polaroid jako prémiového symbolu lásky k umění a kreativitě. Každá fotografie zachycená s tímto fotoaparátem je jedinečným výrazem vaší osobnosti a kreativity.

08-127166.jpg

Polaroid k fotoparátu Now Gen 2 Basquiat Edition nabízí i speciální sběratelskou edici filmů. Každé balení obsahuje 8 z 10 jedinečných sběratelských rámečků, kdy každý obsahuje jiné dílo od Jean-Michela Basquiata.

05-127166-polaroid-basquiat.jpg

Tato speciální edice bude k dispozici ve vybraných obchodech po celé České republice a na Slovensku v průběhu Dubna 2024.

polaroid-editions.jpg

Polaroid, založený v roce 1937, je globální ikonou v oblasti fotografie a inovací a zařazuje se do exkluzivní skupiny nejikoničtějších značek, jako je Coca-Cola, Lego, Apple a další. Od svého vzniku Polaroid nepřetržitě přináší revoluční produkty, které mění způsob, jakým lidé zachycují a sdílejí svět kolem sebe. S mezinárodní přítomností a vášní pro kreativitu je Polaroid synonymem pro lásku k fotografii a umění. Polaroid se zařazuje do exkluzivní skupiny nejikoničtějších značek, jako je Coca-Cola, Lego, Apple a další.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.