Polaroid Now – moderní klasika

Publikováno: 17. května 2020 | autor Redakce
Polaroid Now – moderní klasika

O této ikoně fotografie jsme už mnohokrát psali, o jejím vzkříšení a současných úspěších na světových trzích ještě tak moc ne. Tak si to osvěžme v rámci představení další krásné novinky. Text: redakce, foto: POLAROID ORIGINALS a FOCUS NORDIC.

Splněný sen Oskara Smołkowského

Společnost Oskara Smołkovského koupila značku Polaroid v roce 2017 a ze svého původního názvu Impossible Project se přejmenovala na Polaroid Originals. K připomenutí historie vytvořil tento nový výrobce instantních přístrojů hned na počátku fotoaparáty Polaroid Originals. Konstrukce současné novinky s názvem Polaroid Now se vrací k původním fotoaparátům, které jsou nám všem dobře známy.Polaroid Now – moderní klasika

Polaroid Now – nový přístroj

ve stylu minimalismu Novým fotoaparátem vytvořeným touto staronovou a legendární společností je tedy Polaroid Now.Polaroid Now – moderní klasika Na první pohled vypadá jako zjednodušená verze Polaroidu OneStep 2 nebo One- Step+. Vlastní tělo přístroje je…

Celý článek najdete ve voňavém květnovém čísle FOTOVIDEO.

Je na čase ušetřit, a ještě získat praktickou a potřebnou věc. Rok 2020 prožijte s naším časopisem, který vychází pravidelně koncem každého kalendářního měsíce. Objednáte si ho a dostanete po zaplacení výhodný dárek ZDARMA dle vašeho výběru. Objednejte si tedy raději hned a vybírejte v časopise na stranách 96 a 97 a také elektronicky například na:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

https://www.send.cz/casopis/779/foto-video/

https://foto-video.magaziny.cz/

https://predplatit.cz/detail/foto-video/200/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji, a ještě k tomu ta cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! UŠETŘÍTE!

 

Už máte voňavé květnové FOTOVIDEO? Podívejte se, co v něm najdete: ZDE.

Voňavé květnové FOTOVIDEOVoňavé květnové FOTOVIDEO – vychází 30. 4. 2020

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.