Pohyblivé projekce rozpohybovaly obrazy v galerii

Publikováno: 8. listopadu 2017 | autor Redakce
Panasonic, Mirror Head

Společnost Panasonic rozšířila svou řadu příslušenství uvedením digitálně ovládaného zařízení Mirror Head, které dokáže vytvářet dynamické, poutavé pohyblivé projekce.

V řadě určené pro profesionální tvůrce scén jsou dostupné čtyři modely (ET-MH14, ET-MH15, ET-MH17 a ET-MH18) vhodné pro projektory Panasonic od 6 200 do 30 000 lumenů, díky čemuž jsou ideální jak pro půjčovny, tak pro putovní akce.

Rozšiřitelné zařízení Mirror Head lze naklonit až o 180 stupňů a natočit o 90 stupňů. Lze jej nastavit buď na rychlý, nebo pomalý pohyb k obrázkům projektu, animacím, videím a textu na jakémkoli povrchu, ať už pohyblivém nebo statickém.

„Statická projekce je minulostí,“ říká marketingový manažer projektorů pro Evropu Hartmut Kulessa. „Cesta k novému vizuálním zážitku začíná zde. Technologie si razí cestu k nevídaným možnostem osvětlení, projekce a interiérového designu.“

Řadu MH14 lze snadno a rychle montovat na projektory s ochrannými rámy i bez nich. Zařízení Mirror Head je dodáváno s LED displejem s vysokým rozlišením, který usnadňuje konfiguraci.

Zařízení Mirror Head rozpohybovalo dokonce i obrazy v galerii. Nic netušící návštěvníci se nestačili divit.

Video naleznete zde.

Více informací o produktu a společnosti Panasonic najdete zde.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.