Pioneer představuje Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače v tradičním i bezdrátovém provedení

Publikováno: 28. listopadu 2017 | autor Redakce
Hi-Res sluchátka značky Pioneer

Uzavřená sluchátka Pioneer řady SE-MS tvoří cenově zajímavou vstupní bránu do světa zvuku označovaného jako Hi-Res. Ve spojení s kvalitním zdrojem signálu zajišťují široký frekvenční rozsah, vynikající kvalitu reprodukce a odpovídající basový podkres v tradičním i bezdrátovém Bluetooth provedení.

Společnost BaSys, výhradní distributor audio produktů Pioneer pro ČR, představuje uzavřená sluchátka SE-MS5T a SE-MS7BT. Tato precizně zpracovaná a pohodlná sluchátka typu Over-Ear jsou připravena odpovídajícím způsobem přehrát i vysoce kvalitní Hi-Res nahrávky, které jsou uloženy v kvalitě přesahující standard používaný pro ukládání hudby na CD. Jejich náušníky jsou ergonomicky tvarovány tak, aby dobře těsnily a k uším se tak dostalo minimum zvuků z okolí. Hlavový most je obšitý luxusně působící imitací kůže a samotná sluchátka jsou vyrobena z kvalitních materiálů v hliníkovém designu. Řada sluchátek SE-MS vyniká výborným poměrem ceny a výkonu, přičemž kvalitou reprodukce se blíží k profesionální DJ kategorii, v níž zaujímá značka Pioneer významné postavení.

Pioneer SE-MS5T jsou kabelová sluchátka, model SE-MS7BT umožňuje bezdrátový poslech s využitím Bluetooth a alternativní možnost použít přiložený kabel. Pevné připojení zajišťuje zachování nejvyšší možné kvality zvuku a velké 40 mm reproduktory poskytují potenciál frekvenčního rozsahu 9 Hz – 40 000 Hz. Při bezdrátovém využití je frekvenční rozsah omezen na 9 Hz – 22 000 Hz s podporou audio standardu Qualcomm® aptX™, který vychází vstříc přehrávání hudby uložené ve vyšší kvalitě, než jakou nabízí většina běžně používaných MP3 nahrávek.

Modely Pioneer řady SE-MS jsou pro uživatele pomyslnou vstupní bránou do světa Hi-Res. V souladu s módními trendy velkých sluchátek je lze využít během cest, kdy je poslech ovlivněn mnoha okolními zvuky, pro přehrávání hudby z mobilního telefonu nebo přenosného Hi-Res přehrávače a v domácích podmínkách pak vytěžit při kabelovém propojení maximální kvalitu reprodukce, kterou poskytují. Během mobilního využití oceníte také vestavěný mikrofon, který je u bezdrátového modelu zasazen spolu s ovládacími prvky do konstrukce sluchátek a u SE-MS5T na propojovací kabel.

Obě varianty nabízejí při impedanci 32 ohm citlivost 96 dB a poradí si s maximálním vstupním příkonem 1 000 mW. Hmotnost kabelové varianty je 250 g, bezdrátové provedení je o 40 g těžší, pro komunikaci používá standard Bluetooth® 3.0 s podporou profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP a vestavěná baterie zajišťuje jejich aktivní použití až po dobu 12 hodin. Snadné navázání spojení s Bluetooth zařízeními pomocí pouhého přiblížení zajišťuje technologie NFC.

Sluchátka Pioneer řady SE-MS jsou na našem trhu k dostání prostřednictvím prodejců distributora, společnosti BaSys. Bezdrátové provedení SE-MS7BT je k dispozici v černém a hnědém provedení se stříbrnými designovými prvky.

Více informací o produktu naleznete zde.

Právě vychází
fv02-2023-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.