PHILIPS FIDELIO X3

Publikováno: 2. ledna 2021 | autor Redakce
PHILIPS FIDELIO X3

Už delší dobu se v redakci bavíme o tom, co vše vyzkoušet a nabídnout vám v recenzi tak, abyste měli výběr při rozhodování o vybavení videostudia. Tentokrát jsme zvolili špičkový model renomované značky vhodný spíše do studia nebo domů, protože je díky pohodlné a otevřené konstrukci určen pro poslech v interiéru a nehodí se pro venkovní sportování či městský provoz, jak to mají dnes mladí lidé v oblibě. Už sám název Fidelio vysvětluje mnohé…

Tradice kvalitního zvuku

test-fotovideo-–-vynikajici.jpg

Řada Fidelio není nová a je u zvukových expertů už dlouho oblíbená. Typ X3 je jejím nejnovějším a hlavně aktuálním vrcholem. Má dvojvrstvé mušle, které snižují rezonanci a vibrace.

philips-fidelio-x3-1.jpg

philips-fidelio-x3-2.jpg

philips-fidelio-x3-3.jpg

Neodymové reproduktory jsou navrženy tak, aby se naklonily v úhlu 15° a přizpůsobily se tak přirozené geometrii uší pro optimální přesnost při vysokých frekvencích. Akustické reproduktory (50 mm) se vyznačují membránami složenými z několika polymerových vrstev naplněnými tlumicím gelem. Flexibilita a hladkost každé membrány zajišťují dokonale vyvážený zvuk. Basy jsou působivé, aniž by byly příliš silné. Střední frekvence jsou plné a hladké. Vysoké frekvence mají vytříbené detaily. Co více si přát? Přiložený kabel je vybaven…

Celý článek si přečtěte v lednovém čísle časopisu FOTOVIDEO:

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

 

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

 

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

 

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

 

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

 

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

 

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.