Partnerství Sony a Zoom přináší videokonference do televizorů BRAVIA

Publikováno: 22. července 2023 | autor Redakce
bravia-zoom--june16.jpg

Společnost Sony oznámila, že Zoom Video Communications, Inc. rozšíří své služby na televizory Sony BRAVIA, které jsou kompatibilní se systémem BRAVIA CAM.

Toto partnerství umožní uživatelům snadné spojení s přáteli, rodinou a kolegy při videohovorech a schůzkách z pohodlí jejich obývacího pokoje. Sony BRAVIA je první značkou televizorů, která podporuje aplikaci Zoom for TV v obchodě Google Play.

Díky aplikaci Zoom na TV BRAVIA budou moci uživatelé využívat všechny funkce, díky nimž je Zoom jednou z předních platforem pro videokomunikaci. To zahrnuje videokomunikaci na televizní obrazovce, sdílení obrazovky a nástroje pro spolupráci.

insitu-human-x90l-75-large1.jpg

Uživatelé budou moci využívat také pokročilé funkce BRAVIA CAM – systém rozpozná, kde se v místnosti nacházíte a jak daleko jste od televizoru, a poté upraví nastavení zvuku a obrazu tak, aby bylo optimální. Celé nastavení je velmi jednoduché – při použití kompatibilního televizoru se zařízením BRAVIA CAM stačí stáhnout aplikaci Zoom z Google Play a spustit ji pomocí dálkového ovladače televizoru.

„Jsme nadšeni, že můžeme ve spolupráci se společností Zoom přinést videokonference do našich televizorů BRAVIA a zpřístupnit služby Zoom na platformě Android TV,“ uvedl Shusuke Tomonaga, vedoucí produktového designu televizorů BRAVIA v oddělení Product Technology Center společnosti Sony Corporation.

insitu-human-a95l-77-large.jpg

„Toto partnerství umožní našim zákazníkům vychutnat si realističtější videokomunikaci na velké televizní obrazovce přímo v obývacím pokoji. Mohou tak být více ve spojení s lidmi, na kterých jim záleží, ať už pracují z domova, učí se na dálku, nebo si jen volají s přáteli a rodinou.“

„Jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat se společností Sony a nabídnout aplikaci Zoom na televizorech BRAVIA,“ prohlásil Eric Yu, vedoucí oddělení hardwarového partnerství společnosti Zoom. „Umožňujeme našim zákazníkům využívat to nejlepší z obou světů – pohodlí videokonferencí na jejich televizoru a sílu služeb Zoom pro spolupráci.“

bravia-zoom--june16.jpg

Zoom bude k dispozici začátkem letošního léta na vybraných televizorech BRAVIA, které jsou kompatibilní se systémem BRAVIA CAM.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.