Outdoorový reproduktor EVOLVEO Armor Power 6 splňuje normy IPX5

Publikováno: 11. července 2019 | autor Redakce
evolveo-armor-power-6-double.jpg

8. 7. 2019 – Reproduktory EVOLVEO řady Armor byly navrženy tak, aby odolaly nepříznivým podmínkám, ale zároveň poskytly co nejlepší zvukový zážitek. Novinkou v této produktové řadě je EVOLVEO Armor Power 6. Jedná se o přenosný bezdrátový reproduktor vybavený čtyřmi aktivními reproduktory a dvěma pasivními subwoofery o celkovém maximálním výkonu 60 W. Dlouhý a spolehlivý chod bez připojení ke zdroji elektrické energie zajišťuje baterie o kapacitě 8 000 mAH.

Multifunkční zařízení
EVOLVEO Armor Power 6 v sobě spojuje Bluetooth přehrávač, handsfree sadu a nechybí sluchátkový výstup. Na reproduktor lze přenášet hudební soubory bezdrátově z libovolného Bluetooth zařízení případně využít integrovanou čtečku microSD karet, USB port či drátové připojení AUX.

Atraktivní design, černé provedení a pevná a odolná konstrukce
Pevné profilované tělo je odolné stříkající vodě nebo dešti. Reproduktor splňuje normy standardu IPX5 a je chráněn před nepříznivými podmínkami, kterým může být vystaven při každodenním používání ať už doma nebo kdekoli venku. Masivní kovová mřížka ochrání reproduktory před mechanickým poškozením. Praktický popruh umožní snadnou přepravu na rameni nebo přichycení na batoh.

evolveo-armor-power-6-image-sound.jpg

Výkonné reproduktory a kvalitní zvuk
Čtyři aktivní reproduktory a dva pasivní subwoofery překvapí plným a silným zvukem. Armor Power 6 najde široké využití nejen doma ale i například na zahradě, na párty s přáteli nebo v přírodě. POWER 6 je vybaven nejmodernějšími technologiemi jako je TWS nebo DSP. Reproduktor přehrává většinu běžných hudebních formátů.

Ještě vyšší výkon ve stereo kvalitě s technologií TWS
Reproduktor podporuje bezdrátovou technologii TWS (True Wireless Stereo), pomocí které lze propojit dva reproduktory do stereo režimu. Výsledkem je dvojnásobný výkon ve stereo kvalitě pro dokonalé ozvučení velkých prostor či otevřených prostranství.

evolveo-armor-power-6-image.jpg

Intuitivní ovládání
Plnou kontrolu nad přehráváním poskytují velká gumová tlačítka. LED diody pak přehledně informují o kapacitě baterie a statusu reproduktoru. Tlačítko vestavěného ekvalizéru umožňuje okamžitou volbu dvou automatických režimů pro poslech hudby ve vnitřním nebo venkovním prostředí.

Dlouhá výdrž baterie
Kvalitní vysokokapacitní 8 000mAh Li-on baterie a energeticky úsporný Bluetooth 4.2 zajistí dlouhý poslech hudby až po dobu 24 hodin v závislosti na hlasitosti a přehrávaném obsahu.

Handsfree set pro pohodlné telefonní hovory
EVOLVEO Armor Power 6 může sloužit i jako handsfree set spárovaného mobilního telefonu. Příchozí telefonní hovor lze přijmout stisknutím jediného tlačítka. Hovor je pak veden přes integrovaný mikrofon. Hovor lze samozřejmě odmítnout nebo využít funkci zpětného volání na poslední číslo.

Univerzální připojení
Reproduktor umožňuje připojení ke zdroji hudby bezdrátově pomocí technologie BlueTooth 4.2. (dosah až 15 metrů), kabelem přes 3,5mm zvukový vstup AUX, paměťovou kartou do MicroSD slotu a flash diskem do USB konektoru. Reproduktor zajistí rychlé a snadné spárování s mobilním telefonem a podporuje většinu Android telefonů, tabletů, zařízení se systémem Windows, Apple iOS a dalšími zařízeními, které využívají technologie Bluetooth.

 

evolveo-armor-power-6-top.jpg

Specifikace:

• Výstupní maximální výkon: 60 W (2 × 20 + 2 × 10 W)
• Dva pasivní subwoofery
• Podpora TWS (True Wireless Stereo), DSP
• Vestavěný ekvalizér
• Odolný stříkající vodě IPX5
• Bluetooth hands free telefonování
• Baterie: 8 000 mAh
• Bluetooth 4.2 EDR, podpora profilů A2DP V1.2, AVRCOV1.4
• Zpětně kompatibilní se staršími verzemi Bluetooth, verze 2.0, 3.0, 4.0 nebo 4.1
• Dosah Bluetooth až 15 metrů
• Podpora USB Flash disku, MicroSD karty, 3,5 mm zvukový vstup AUX
• Formát hudby: MP3, WAV, WMA, APE, FLAG
• USB-C pro rychlé nabíjení
• Doba nabíjení: 4-6 hodin
• Rozměry: 320 × 119 × 118 mm

Dostupnost a cena
Outdoorový reproduktor EVOLVEO Armor Power 6 je dostupný prostřednictvím sítě internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je 2 690 Kč včetně DPH.

Web: https://www.evolveo.com/cz/armor-power-6

Facebook: https://www.facebook.com/EvolveoCZ

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.