Olympus OM-D E-M10 Mark III: Váš ideální společník na cesty

Publikováno: 1. září 2017 | autor Redakce
olympus-om-d-e-m10-mark-iii-(020).jpg

Olympus uvedl nejnovější přírůstek v oceňované řadě OM-D. Model OM-D E-M10 Mark lll. Nový E-M10 Mark lll, s nádherným designem a mnoha prvotřídními technologiemi známými i z ostatních modelů řady OM-D, vyzývá fotografy k dalšímu kroku na jejich cestě za radostí z fotografie.

Olympus pečlivě navrhl E-M10 Mark lll jako dokonalého společníka na cesty, který se jistě stane moderní klasikou. Lehký a snadno ovladatelný fotoaparát disponuje intuitivním ovládáním, které pomáhá fotografům od prvního okamžiku pořizovat úchvatné, ostré snímky a plynulá videa.

E-M10 Mark lll se objeví na pultech prodejen ve stříbrné nebo černé barvě již v polovině září 2017. Tento fotoaparát s výměnnými objektivy bude k dispozici jako samostatné tělo nebo v sadě s objektivem.

Úchvatné výsledky v jakýchkoli fotografických podmínkách

Říká se, že objevování nových věcí přináší vzrušení. Díky kombinaci nejnovějšího obrazového procesoru TruePic Vlll, převzatého z uznávané vlajkové lodi OM-D E-M1 Mark II, a špičkové pětiosé obrazové stabilizace Olympus si mohou majitelé tohoto přístroje vychutnat fotografování krásných a dokonale ostrých snímků, o jakých se jim doposud ani nesnilo. Tato inteligentní technologie poskytuje špičkové výsledky a dokonale ostré snímky prakticky v jakýchkoli světelných podmínkách, dokonce i při fotografování nočních scén bez použití stativu*.

Videa zachycující obrazem i zvukem atmosféru nově poznaných míst skutečně dokáží oživit nádherné vzpomínky, někdy ale může úchvatný zážitek ze 4k videa pokazit rozmazání nebo roztřesení obrazu. Olympus však fotografy objevující svět videa těchto starostí zbavil. Nový E-M10 Mark III je vybaven vysoce účinnou stabilizací obrazu zabudovanou přímo do těla fotoaparátu, takže při fotografování z ruky kompenzuje otřesy přístroje s jakýmkoli objektivem a v jakékoli scéně!!

Na cestách: Ideální společník pro každý den

Stylový OM-D E-M10 Mark lll se stane vaším nerozlučným společníkem, dostatečně kompaktním a lehkým, abyste jej mohli vzít s sebou na jakoukoli výpravu. Fotografové už bez něj nebudou chtít vycházet z domu!

Vestavěný hledáček, blesk a Wi-Fi - vše na tomto fotoaparátu bylo navrženo s ohledem na nové fotografy, a dojem z kompaktního těla není výjimkou. Pohodlné držení, robustní konstrukce a zvětšený grip znamenají, že se fotoaparát snadno a dobře drží. Fotoaparát nabízí otočný LCD displej s dotykovým ovládáním podobným chytrým telefonům, snadno ovladatelné kovové voliče a tlačítka a snadno čitelné symboly a popisky na fotoaparátu. To vše pomáhá fotografům rozvíjet kreativitu i za pochodu přímo na cestách.

E-M10 Mark lll bude nejlépe oděným OM-D modelem, protože přichází na trh se svým vlastním prémiovým podpůrným pouzdrem z pravé kůže**.

Pouzdro v hnědé nebo černé barvě dokonale doplní nádherný styl E-M10 Mark lll.

Zažehněte vášeň a rozviňte své dovednosti

E-M10 Mark lll je vybaven úžasnými novými vylepšeními a technologiemi, díky jejichž inteligentní kombinaci se mohou fotografové během používání fotoaparátu neustále rozvíjet a postupně využívat stále více kreativních možností přístroje. Ani pro ty, kteří s fotoaparáty s výměnnými objektivy teprve začínají, není fotografování díky čtyřem asistenčním režimům žádný problém:

Režim AUTO (dříve iAUTO) byl výrazně vylepšen pro ještě lepší snímky bez rozmazání (detekce pohybu i ve tmě).

Aktualizovaný režim Scene (SCN) umožní fotografům vybrat jednu ze šesti scén s předdefinovanými nastaveními, a docílit tak přesně požadovaných a předvídatelných výsledků.

Fotoaparát byl doplněn o režim Advanced Photo (AP), aby mohli fotografové jemně vyladit své snímky a užít si úžasné fotografické metody, jako jsou Live Composite pro malování světlem a vícenásobná expozice, aniž by museli procházet detailní strukturu menu.

Režim uměleckých filtrů (ART) byl obohacen o novou volbu Bleach Bypass, která rozšiřuje paletu možností fotografického vyjádření. Imituje proces klasického zpracování filmu, při kterém je vynechán krok vymývání stříbra.

Všechny tyto fotografické režimy umožňují snadný přístup z nově přepracovaného, intuitivního voliče režimů.

Nikdy neopouštějte svou cestu

Rušné chvíle s přáteli a rodinou obvykle znamenají, že se stále něco děje. Rychlá momentka je však často zklamáním – akce je rozmazaná a ten pravý okamžik promeškán!

Fotografové budou uchváceni výsledky, kterých budou schopni dosáhnout s vysokorychlostním systémem automatického zaostřování. S pomocí velmi rychlého dotykového zaostřování Touch AF modelu E-M10 Mark III dokáží jednoduchým klepnutím na LCD displej zachytit přesně ten pravý okamžik a zmrazit probíhající děj s neuvěřitelnou čistotou.

Nejnovější OM-D model nyní nabízí díky vylepšenému výkonu obrazového procesoru TruePic Vlll neuvěřitelných 121 zaostřovacích bodů kontrastního AF systému. Se 121 body, pokrývajícími většinu obrazové plochy, můžete zaostřit na libovolné místo záběru. Kontinuální AF dokáže sledovat pohybující se objekty a fotografové jistě ocení také funkce priority obličeje (Face Priority AF) a detekce očí (Eye Detection AF), které jsou užitečné pro automatické zajištění správné expozice a ostrosti při fotografování portrétů.

Snadné sdílení pomocí Wi-Fi

Díky Wi-Fi modulu, vestavěnému v E-M10 Mark lll, mohou fotografové zůstat připojeni i venku. S pomocí aplikace Olympus Image Share (OI.Share) pro chytré telefony je snadné sdílet s přáteli nádherné fotografie a videa i bez použití počítače. Jakmile se fotograf připojí k aplikaci, může využít svůj chytrý telefon nebo tablet k dálkovému ovládání spouště fotoaparátu a mnoha dalším funkcím, jako například doplnění fotografií o GPS údaje.

Jako všechny objektivy a fotoaparáty Olympus, přichází i OM-D E-M10 Mark III s šestiměsíčním prodloužením záruky**** v případě registrace na portálu Můj Olympus na adrese www.mujolympus.cz.

Změna specifikací produktu bez předchozího upozornění vyhrazena. Nejnovější specifikace naleznete na www.olympus.cz.

* Kompenzace až o 4 expoziční kroky, v souladu se standardy CIPA, při použití objektivu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ při f=42mm (f=84mm při přepočtu na 35mm fotoaparát).

** Prodáváno zvlášť.

*** při použití objektivu M.ZUIKO DIGITAL ED 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ.

**** Šest měsíců nad rámec zákonné záruky v zemi zakoupení.

Nabízené sady, ceny a dostupnost

 

  • Samotné tělo OM-D E-M10 Mark III od poloviny září 2017
  • OM-D E-M10 Mark III s objektivem M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 II R od poloviny září 2017
  • OM-D E-M10 Mark III s pancake objektivem M.ZUIKO DIGITAL 14-42mm 1:3.5-5.6 EZ od poloviny září 2017
Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.