Odolná řešení Panasonic na veletrhu IFSEC 2016

Publikováno: 1. června 2016 | autor Redakce
p8160794.jpg

Společnost Panasonic Business představí na veletrhu IFSEC 2016 tu nejrobustnější bezpečnostní PTZ kameru v celém odvětví, která je určena do těch nejdrsnějších povětrnostních podmínek a pro ty nejnáročnější aplikace.

Odolná kamera Aero-PTZ (WV-SUD638) se vyznačuje rozlišením Full HD s frekvencí 60 snímků/s a objektivem pro 30x optický zoom. Kamera disponuje technologií hybridní stabilizace obrazu a gyrosenzory, které slouží k minimalizaci efektu vnějších vibrací.

Kamera Aero PTZ je určena pro aplikace ve výškách, na moři, v přístavech, na molech a mostech, a proto je vybavena technologií „active sense“, která reaguje na vnější podmínky spouštěním vestavěných stěračů udržujících optiku čistou i v dešti a sněhu, topným tělesem, které zajišťuje provoz vnitřní elektroniky při optimální teplotě, a rozmrazovačem, který se stará o čistotu pozorovacího objektivu.

Gerard Figols, manažer produktového marketingu společnosti Panasonic Security Solutions, říká: „Model Aero PTZ je tou nejodolnější kamerou na trhu do jakéhokoli prostředí a zvládne provoz v mnohem extrémnějších podmínkách, než kdy dříve. Kamera je připravena pro jakoukoli instalaci a spolehlivě zajistí ostrý, čistý obraz bez ohledu na počasí.

360° aerodynamický sférický design slouží k minimalizaci interferenčního odporu a zajišťuje stabilitu obrazu při větru do rychlosti 217 km/h. Unikátní zaoblený tvar těla přispívá k prevenci hromadění sněhu a nečistot. Lehké tělo ze sklolaminátu se vyznačuje špičkovou pevností a odolností vůči erozi i korozi účinkem soli.

Kamera disponuje stupněm krytí IP67, což znamená, že je odolná vůči vodě i prachu, a splňuje požadavky norem IK10 proti vandalismu. Otočně naklápěcí mechanismus umožňuje plynulé 360stupňové otáčení a naklápění v rozsahu 90° až 180° stupňů. Kromě této funkce disponuje také širším dynamickým rozsahem ve srovnání s konvenčními kamerami.

Společnost Panasonic ale nebude představovat pouze kameru Aero-PTZ. Chystá se představit také svou nově uvedenou technologii pro maskování lidí, technologii zabezpečené komunikace, odolnou mobilní kameru pro oblast dopravy a technologii inteligentní komprese.

Ústřední téma společnosti Panasonic na veletrhu IFSEC 2016 zní: ‚Razíme cestu v oblasti inteligentní bezpečnosti‘. Na zmíněném veletrhu představíme základní bezpečnostní pilíře pro sektor bankovnictví, městský kamerový systém, dopravu a muzea a ukážeme, proč naše unikátní osazené technologie umožňují spolehlivější a hospodárnější sledování, jehož hodnota pro podnikání přesahuje rámec pouhé bezpečnosti,“ dodává Gerard Figols.

Bližší informace o společnosti Panasonic Security Solutions najdete u stánku G1000 na veletrhu IFSEC 2016, případně na adrese: http://business.panasonic.eu/security-solutions/

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.