Nový univerzální mikrofonní systém Saramonic

Publikováno: 5. května 2024 | autor Redakce
127455-saramonic-blink-500-b2+-scene-13.jpg

Saramonic Blink 500 B2+ je snadno použitelný bezdrátový mikrofonní systém pro 2 osoby určený pro tvůrce obsahu všech úrovní.

Nový systém je opravdový pomocník, který funguje stejně dobře, ať už natáčíte mobilem, tabletem nebo špičkovou bezzrcadlovkou. Dodávané adaptéry umožňují připojit systém prakticky k jakémukoli zařízení.

web-saramonic-blink-500-b2+.jpg

Tento nový ultra kompaktní mikrofonní systém má vysílače se zabudovanými všesměrovými klopovými mikrofony, které zajišťují křišťálově čistý a jasný zvuk. Díky lehké konstrukci lze vysílač snadno připnout k límci košile nebo diskrétně připevnit kamkoli pomocí magnetických držáků, které jsou součástí dodávky.

127455-saramonic-blink-500-b2+-usp-blink500-b2+-3.jpg

Jsou velmi univerzální, takže umožňují zachytit skvělý zvuk z ruky nebo je postavit na stůl či pódium. Jsou vybaveny vestavěným 17stupňovým dálkovým ovládáním hlasitosti mikrofonu, ztlumením jedním dotykem a obsahují větrnou ochranu pro ochranu před silným větrem v exteriéru. Vysílače jsou také vybaveny dvoustupňovým aktivním potlačením šumu, takže si můžete zvolit potřebnou úroveň potlačení šumu.

07-127455.jpg

Klíčové vlastnosti

Univerzální kompatibilita: Pracuje bez problémů s fotoaparáty, chytrými telefony, tablety, počítači a dalšími zařízeními. Dvoukanálový přijímač umožňuje současné nahrávání dvou objektů do téměř jakéhokoli zařízení.

Ultra přenosný a lehký: Blink 500 B2+ je neuvěřitelně kompaktní a lehký a snadno se používá. Stačí vyjmout vysílače a přijímač z nabíjecího pouzdra, zapojit, připnout mikrofony a začít nahrávat.

Drobné a diskrétní mikrofonní vysílače: Kompaktní vysílače B2+ lze diskrétně připnout na límec košile nebo připevnit pomocí magnetických držáků. Vestavěné všesměrové mikrofony nabízejí 17stupňové dálkové ovládání hlasitosti mikrofonu a dvoustupňové aktivní potlačení šumu.

01-127455.jpg

Funkcemi nabitý dvoukanálový přijímač: Přijímač je kompaktní, ale výkonný, s monofonním, stereofonním nebo bezpečnostním výstupním režimem, volitelným Low-Cut 75 nebo 150Hz filtrem a 3,5mm výstupem pro sluchátka. Podporuje také funkci Mobile Device Speaker Enable pro přehrávání na smartphonu nebo tabletu.

Dlouhá výdrž baterie: S výdrží až 20 hodin pro vysílače a 16 hodin pro přijímač překonává B2+ většinu ostatních bezdrátových systémů. Nabíjecí přenosné pouzdro s kapacitou 1250 mAh umožňuje další 1,6násobné nabití celého systému, takže při plném nabití systému a pouzdra lze natáčet až působivých 41,6 hodiny.

08-127455.jpg

Cena a dostupnost

Nový bezdrátový mikrofonní systém je skladem k okamžité expedici. Doporučená prodejní cena je – 3.290,- Kč / 129 €

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.