Nový tablet Samsung Galaxy Tab A8: větší displej, vyšší výkon, více funkcí

Publikováno: 16. prosince 2021 | autor Redakce
Nový tablet Samsung Galaxy Tab A8: větší displej, vyšší výkon, více funkcí

Nejnovější model řady Galaxy Tab A usnadňuje spoustu každodenních činností od zábavy po hybridní učení. Mezi jeho hlavní výhody patří vynikající displej a vysoký výkon v tenkém a lehkém provedení, které se výborně hodí ke každodennímu využití při učení, zábavě, komunikaci s přáteli apod.

Tablet určený pro každý rozpočet a životní styl je navíc bez problémů kompatibilní s jinými přístroji řady Galaxy. Samsung Galaxy Tab A8 bude v České republice dostupný začátkem ledna s úložným prostorem 32 a 64 GB a pamětí 3 nebo 4 GB RAM.

Pořiďte si Tab A8 a získejte 128GB paměťovou kartu navíc

Pokud si zákazník v e-shopu samsung.cz nebo u vybraných partnerů zakoupí některou z verzí nového tabletu Galaxy Tab A8, získá bonus v podobě 128GB paměťové karty (MB-MC128KA/EU) navíc. Akce trvá do 31. ledna 2022 nebo do vyprodání zásob. Víc informací zájemci získají přímo u prodejce.

„Ve světě, kde se práce i učení na dálku staly běžnou záležitostí, jsou tablety pro spoustu lidí nepostradatelnou součástí osobní výbavy,“ tvrdí Matthew Leem, viceprezident pro globální marketing v divizi mobilních komunikací Samsung Electronics. „Představují skvělý nástroj online aktivit doma i v terénu. Lidé je stále častěji používají k videohovorům, online výuce, hraní i streamování filmů a videa. Proto jsme nový Galaxy Tab A8 vybavili celou řadou nových atraktivních funkcí, díky nimž se konektivita tabletů dostává na výrazně vyšší úroveň.“

Nový tablet Samsung Galaxy Tab A8: větší displej, vyšší výkon, více funkcí

Všechno, co chcete vidět a dělat, je lepší než dřív

Galaxy Tab A8 patří do řady typických tabletů Samsung Galaxy, pozná se to na první pohled i dotyk. Displej s úhlopříčkou 10,5 palce (26,7 cm) je ovšem větší než u předchozích modelů, potěší také pozoruhodně tenký rámeček a poměr stran 16:10. Poměr displeje k celkové ploše těla tak dosahuje 80 procent a to slibuje podstatně lepší divácký zážitek než u předchozích modelů.

Nový tablet Samsung Galaxy Tab A8: větší displej, vyšší výkon, více funkcí

A pochvalu zaslouží i skvělý zvuk díky čtyřem reproduktorům s technologií Dolby Atmos® – můžete se těšit na vynikající reprodukci detailů, hloubku a realistické podání při sledování filmů, hraní i videohovorech.

Nový tablet Samsung Galaxy Tab A8: větší displej, vyšší výkon, více funkcí

Už máte prosincové vydání časopisu FotoVideo?

Minulé vydání nám neprošlo díky krásné obálce Adolfa Ziky na prudérních a nemožných sociálních sítích, a tak jsme zvědavi, co s těmito sítěmi a jejich cenzory udělá naše aktuální prosincová obálka z dílny Gabriely Ksandr. Ale pojďme k věci a nechme sítě sítěmi!

V tomto vydání, které jsme vám namixovali z přebytku krásných materiálů a v duchu si potvrdili, že zase někdy musíme udělat nějaké trochu větší, najdete například moc zajímavé rozhovory s fotografy, kteří jsou opravdovými profíky. Jak už se stalo v pár předchozích číslech tradicí, přivádíme vám opět někoho z ciziny. Lorenz Holder bydlí kousek za hranicemi a tvoří na zajímavých lokalitách doslova fotografické obrazy. Velmi sympatická, španělská fotografka Marina Cano je pro změnu zase nejraději ve své milované Africe a v žánru wildlife si výborně rozumí s Vladimírem Čechem. Je to velmi zajímavý dvojrozhovor o jejich náročném focení a cestách divočinou za překrásnými záběry.

Časopis FOTOVIDEO 2021 12

A co takhle si prohlédnout skvělé práce Lucie Horůckové, čerstvě oceněného Kevina V Tona a přečíst si nádherné povídání o výpravách do makro světa s Veronikou Souralovou, která si k nám na chvíli odskočila od své náročné práce v Czech Photo Centru. Ve výčtu skvělých autorů prosincového FotoVideo samozřejmě nesmí chybět ani přední fotograf TASR Martin Baumann s jeho záběry které můžete vidět v řadě nejen slovenských médií.

Časopis FOTOVIDEO 2021 12 obsah

Ve svém výčtu doporučených článků se samozřejmě vždy dostaneme k praktickým materiálům Petra Březiny a spoustě novinek ze světa techniky. S napětím jsme očekávali, jak dopadne dvanácté kolo soutěže Fotograf roku na téma STOPY, se kterým jste se poprali opravdu dokonale. Přečtěte si výsledky a my se vám mezitím přiznáme, že jsme s průběhem této naší největší celostátní fotografické soutěže velmi spokojeni, protože roste a vzkvétá a my v redakci rádi každý den sledujeme nové a nové snímky z již započatého, dvaadvacátého ročníku.

Mějte se pohádkově, užijte si prosinec třeba i s tímto snad vydařeným FotoVideem občas v rukou a my se těšíme na setkání s vámi v ročníku dalším.

A určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu. Dozvíte se mnohem a mnohem více…

Pozor! Už se můžete pilně věnovat třetímu tématu 22. ročníku soutěže Fotograf roku

Černobílý příběh má uzávěrku přesně s koncem roku 20211, tedy 31. 12. 2021

Fotografie založená na vyvážení kontrastu černé a bílé. Kvalitní černobílý snímek by měl být zamýšlen jako monochromatický v momentě stisku spouště. Černobíle můžeme ztvárnit všechny dostupné náměty. díky absenci barev lze černobílou zařadit k těžším fotografických žánrům vyžadujícím cit k detailu a preciznost při zpracování.

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Časopis FOTOVIDEO 2021 12 obsah

Vybírejte s námi z prosincového vydání časopisu FotoVideo:

INTERVIEW: LORENZ HOLDER

„Podle mého názoru je nejdůležitější cíl…“

INTERVIEW: LORENZ HOLDER

ROZHOVOR: VERONIKA SOURALOVÁ

„Fotografie mravenců mě přivedly k soutěži Czech Press Photo.“

ROZHOVOR: VERONIKA SOURALOVÁ

FOTOUDÁLOST: FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi

A můžeme se těšit na jaro ve dnech 30. 5. - 5. 6. 2022.

FOTOUDÁLOST: FotoŠkoda FEST je úspěšně za námi

PRAXE: TISK, NEBO MOKRÝ PROCES?

Co na to Libor Rambousek technický ředitel CEWE?

PRAXE: TISK, NEBO MOKRÝ PROCES?

TECHNIKA: Konec benzínových agregátů v Čechách?

Bateriové centrály EcoFlow DELTA Max a DELTA mini.

TECHNIKA: Konec benzínových agregátů v Čechách?

TECHNIKA: Tamron 28-75 mm F 2.8 Di III VXD G2

Jak nám vyšel v redakčním testu?

TECHNIKA: Tamron 28-75 mm F 2.8 Di III VXD G2

FOTOGRAF ROKU: KOMU PATŘÍ VÍTĚZSTVÍ VE 12. KOLE?

A poslední téma 21 ročníku naší velké soutěže je vyhodnoceno…

FOTOGRAF ROKU: KOMU PATŘÍ VÍTĚZSTVÍ VE 12. KOLE?

… a samozřejmě další na jeho stránkách…

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, paměťovou kartu LEXAR, módní tašku či parfém, předplatné ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Vybírejte si na našem webu: http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Doporučujeme! Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte. Takové je naše předplatné!

FotoVideo podvanácté

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.