Nový Samyang AF 135mm F1.8 FE pro Sony

Publikováno: 2. února 2022 | autor Redakce
1060w-af-135mm-f1.8-fe-lifestyle-alyssa-zalabai-(4).jpg

Společnost Samyang navázala na úspěšné objektivx tentokrát s dalším modelem, který je určen pro bajonet Sony E. Vše je zabaleno do kompaktního formátu s vynikajícím optickým výkonem.

Nový teleobjektiv AF 135 mm F1,8 FE je optimalizován pro portréty, astrofotografování, fotografování krajiny a natáčení videa. Je vybaven klíčovými funkcemi společnosti Samyang, jako jsou: tlačítko zámku ostření, vlastní přepínač a omezující spínač rozsahu ostření.

05-118773.jpg

Nový 135mm objektiv má optickou konstrukci sestávající ze 13 členů v 11 skupinách (1 U-ASP, 2 HR a 3 ED). V kombinaci s obrazovým snímačem full-frame společnosti Sony poskytuje tento objektiv vynikající ostrost a kontrast ve všech částech obrazu.

Je také vybaven čočkou UA (Ultra-precision Aspherical), která zajišťuje přirozený a vytříbený bokeh. S využitím tohoto jemného bokehu snadno vytvoříte snímky, které vaše subjekty zvýrazní oproti nápadným pozadím, ať již fotíte portréty, záběry zblízka nebo dokonce panorama města.

06-118773.jpg

Nový objektiv má štíhlou moderní a lehkou konstrukci a váží pouhých 772 g. Má gumový ostřicí prstenec s mikrovzorem, se kterým se skvěle manipuluje, a těsnění proti vlivům počasí zajišťuje používání i v náročných povětrnostních podmínkách.


  • Hmotnost pouhých 772 g
  • Vynikající optický výkon
  • Úžasný bokeh
  • Rychlý a tichý výkon AF s krátkou minimální zaostřovací vzdáleností 0,69 m
  • Snadné vytváření snímků, které zvýrazní subjekty oproti nápadnému pozadí

Objektiv je vybavený tlačítkem zámku ostření, vlastním přepínačem a omezujícím spínačem rozsahu ostření. Vlastní přepínač umožňuje tiché nastavování clony otáčením ostřicím prstencem. Pomocí volitelné dokovací stanice můžete nastavit režim přepínače podle svých vlastních preferencí (další vlastnosti budou přidány prostřednictvím budoucích funkcí firmwaru).

Stisknutím tlačítka pro držení ostření na objektivu uzamknete objektiv na konkrétní zaostřovací vzdálenost. V nastaveních na těle fotoaparátu můžete přiřazovat funkce, jako je Eye AF.
Objektiv vybavený lineárním krokovým motorem (STM) od společnosti Samyang uspokojí jak fotografy, tak videografy svým tišším a přesnějším ovládáním skupin zaostřovacích čoček.

unnamed.jpg

Minimální zaostřovací vzdálenost je pouhých 0,69 m a maximální zvětšení při fotografování zblízka je 0,243×. Malé doplňky a další subjekty lze zachytit pomocí značného rozlišení a jemného, krásného bokehu pozadí. Nový objektiv se začne dodávat v Únoru 2022. Doporučená prodejní cena je 22.390 CKZ / 919 EUR

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.