Nový Olympus LS-P4/ Vysoká kvalita zvuku. Malá velikost souboru.

Publikováno: 8. února 2018 | autor Redakce
ls-p4.jpg

LS-P4 je jedním z prvních záznamníků s lineárním PCM záznamem na světě, který je kompatibilní s nahráváním ve formátu FLAC. Dosahuje téměř dokonalých 96kHz/24-bitových nahrávek převyšujících kvalitu CD - ovšem s až o 30% menší velikostí souborů oproti PCM WAV formátu.

Tento lineární PCM záznamník zachytí v profesionální kvalitě zvuk videonahrávky, hudební produkce, nebo interview. Jeho kapesní rozměry ho tak předurčují k profesionálním nahrávkám všeho druhu.

Váš dokonalý společník.

Štíhlé a kompaktní zařízení, které můžete vzít všude s sebou: LS-P4 je funkcemi nabitý audio záznamník s vysokým rozlišením a hudební přehrávač v jednom. Spojuje v sobě vysokou zvukovou kvalitu a ultimativní snadnost obsluhy. Čistý dynamický zvuk pro vaše videonahrávky a hudbu.

Zaostřeno na zvuk

Obsaďte zvuk do hlavní role a vytvořte kasovní trhák. Podívejte se, co může skvělý zvuk - nahraný pomocí LS-P4 - udělat s vaším videem. Připravte červený koberec pro LS-P4 a OM-D E-M1 Mark II!

Skvělý zvuk dělá až 51% brilantního videa

Mimořádně kompaktní a lehký LS-P4 je audio záznamník, který by neměl přehlédnout žádný filmař. Zpracovávejte své produkce s Hi-Res kvalitou zvuku, i když jste zrovna na cestách.

Kompaktní zařízení s masívními kreativními možnostmi

Hi-Res Audio záznamník LS-P4 je tak malý, že se vejde do jedné ruky. Přesto otevírá bohatý svět kreativních zvukových možností. Jeho parametry jsou rajskou hudbou pro uši každého zvukového profesionála.

Dokonalé přizpůsobení pro OM-D fotoaparát

S audio záznamníkem LS-P4 připevněným k digitálnímu fotoaparátu, jako je například OM-D, zachytíte zvuk ještě přesněji a čistěji než s vestavěným mikrofonem fotoaparátu.

Více informací o produktu LS-P4 naleznete zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.