Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Publikováno: 25. dubna 2021 | autor Redakce
Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Společnost Motorola představuje nový špičkový telefon moto g20 vybavený pokročilým systémem čtyř fotoaparátů, displejem o rozlišení HD+ s obnovovací frekvencí 90 Hz a baterií s mimořádně dlouhou výdrží. Hledáte spolehlivý výkon a možnost pořídit skvělé fotografie v každé situaci? Nyní můžete.

Systém čtyř fotoaparátů, kterým je telefon moto g20 vybavený, pomáhá zachytit ostřejší fotografie i při slabém světle a zářivé noční záběry. Můžete tedy fotografovat za jakéhokoli světla, nemluvě o působivých portrétech s příjemně rozostřeným pozadím nebo mimořádně detailních záběrech zblízka na profesionální úrovni. Hlavní snímač o rozlišení 48 MP1 využívá technologii Quad Pixel, která zajišťuje čtyřnásobně lepší citlivost při slabém světle a zajišťuje, že vaše snímky budou ostré a zářivé i ve tmě.

Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Se širokoúhlým objektivem s extrémně krátkou ohniskovou vzdáleností se do záběru vejde 4x více – to je ideální pro fotografování krajiny. Samostatný fotoaparát Macro Vision umožňuje pořizovat mimořádně detailní snímky z velmi krátké vzdálenosti. Díky snímači hloubky ostrosti, který automaticky rozmazává pozadí, můžete běžné fotografie přeměnit na profesionálně vypadající fotografie. Navíc můžete díky přednímu 13MP fotoaparátu posunout svá selfie na novou úroveň. Vysoce světelný objektiv propouští dostatek světla ve dne i v noci, aby vaše autoportréty byly vždy dokonale čisté a prokreslené.

Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Před nahráním na Instagram si můžete své nejlepší fotografické úlovky prohlédnout na skvělém 6,5” HD+ displeji Max Vision. Ten nabízí širokoúhlý obraz s poměrem stran 20:9 a díky obnovovací frekvenci 90 Hz je na něm posouvání zcela hladké s menším zpožděním.

S moto g20 získáte na jedno nabití výkon na více než dva dny s obrovskou 5 000 mAh baterií2. Ať už streamujete hudbu, sledujete videa nebo hrajete své oblíbené hry, můžete si užít celý víkend plný zábavy, aniž jste ho museli nabíjet. S moto g20 máte svobodu žít svůj život naplno bez obav o výdrž baterie.

Moto g20 poskytuje potřebný výpočetní výkon z přizpůsobeného osmijádrového procesoru, který nabízí o 38 % lepší grafický výkon. Nárůstu výkonu si všimnete při hraní her, sledování filmů nebo natáčení videa, to vše bez nadměrné zátěže baterie díky 4 GB RAM nejnovější generace. Interní úložiště o kapacitě 64 GB4 poskytuje dostatek prostoru pro všechny vaše soubory. Pokud vám to nebude stačit, můžete úložiště rozšířit až o 1 TB pomocí paměťové karty microSD.5

Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

Užívejte si zcela hladký běh veškerého softwaru pokaždé, když vezmete telefon do ruky. Android 11 je optimalizovaný pro váš způsob užívání telefonu – je intuitivnější, bezpečnější a osobnější. Nová verze operačního systému od Google nabízí lepší správu konverzací a zpráv v aplikacích, zdokonalenou kontrolu nad připojenými zařízeními a širší možnosti ochrany soukromí. Android 11 také fanouškům Moto přináší lepší funkce pro usnadnění přístupu, včetně rychlejšího a snáze použitelného hlasového asistenta a asistentem podporovaných zkratek.

Nový MOTO g20 – aby vám neunikla žádná vzpomínka

moto g20 nabízí zcela nový zážitek – úchvatné snímky za všech situací, chytřejší a výkonnější procesor pro lepší výkon, více prostoru pro uložení toho, co je pro vás důležité, a větší baterii, která vám poskytne energii během dne.

Dostupnost: moto g20 bude v České republice dostupný od 7. května 2021 za doporučenou maloobchodní cenu 4199 Kč.

 


 

Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.