Nový model Canon imageRUNNER C3025i

Publikováno: 14. srpna 2017 | autor Redakce
imagerunner-c3000-series-25i-main-unit-operation-panel-zoom-frt-beauty-.jpg

Společnost Canon představila své nejnovější multifunkční zařízení, které rozšiřuje již tak rozsáhlé portfolio technologií značky Canon pro kancelářská prostředí.

Model imageRUNNER C3025i staví na oceňovaných technologiích Canon, díky kterým mohou uživatelé ovládnout své dokumentové procesy jako celek – od začátku až do konce. Canon navrhl toto nové zařízení s cílem vylepšit efektivitu i produktivitu každé fáze tiskového procesu. Zařízení imageRUNNER C3025i proto přináší řadu nových vlastností a funkcí, které pomohou optimalizovat práci v malých kancelářských prostředí.

Intuitivní uživatelský zážitek

Efektivitu kanceláří zvyšuje snadno použitelný a intuitivní pětipalcový dotykový displej, díky kterému mohou uživatelé začít s novým zařízením pracovat prakticky okamžitě. Kompaktní řešení v sobě spojuje rychlý černobílý a barevný tisk rychlostí až 25 stran za minutu s pozoruhodnou technologií V2 pro zpracování barevného obrazu a s možností dokončovacího zařízení typu „3 v 1“, které nabízí základní funkce pro sešívání, sešívání na vyžádání i ekonomické sešívání. Canon imageRUNNER C3025i tak umožňuje opětovně vytvářet výstupy se stále stejně vysokou kvalitou.

Standardní součástí nového modelu je také automatický reverzní duplexní podavač dokumentů (Reversing Automatic Document Feeder, RADF), který je ideální do prostředí, kde se digitalizují velké objemy dokumentů.

Bezproblémová a flexibilní práce

Canon imageRUNNER C3025i je kompatibilní s osobními zařízeními včetně tabletů, notebooků nebo chytrých telefonů a podporuje tedy nové způsoby vytváření, sdílení i správy dokumentů. Po připojení mohou uživatelé pracovat mobilně s využitím technologií, jako je AirPrint, Mopria, platforma Google Cloud Printing nebo aplikace Canon PRINT Business App. Mohou si také vybrat, zda budou svá data přenášet pomocí bezdrátového nebo drátového síťového připojení. Správci jim navíc mohou pomoci s přímým Wi-Fi připojením, díky kterému nemusí mít osobní zařízení přístup k firemní síti – požadavky moderních pracovišť tak lze naplnit bez jakýchkoli bezpečnostních kompromisů.

Součástí imageRUNNER C3025i je také aplikace MF Scan Utility, která umožňuje digitalizaci dokumentů i do formátu PDF podporujícího vyhledávání, připojení skenů k elektronické poště nebo přímé skenování do definovaných umístění. Uvedená aplikace tak zdokonaluje skenovací postupy a umožňuje snadno a rychle sdílet digitální dokumenty.

Canon imageRUNNER C3025i podporuje i služby pro vzdálenou správu toneru a diagnostiku, které zajišťují neustálou dostupnost a provozuschopnost zařízení. Díky funkci GDLS pro vzdálenou aktualizaci servisních rozšíření technických možností přístroje mohou uživatelé snadno udržovat své zařízení aktuální a zajistit si vysokou návratnost investic. K dispozici jsou i instruktážní videa vysvětlující údržbu tiskárny, které mohou zaměstnanci pomoci odstraňovat provozní problémy bez nutnosti kontaktovat servis – výsledkem jsou další úspory nákladů.

Maximální bezpečnost

S ohledem na skutečnost, že pro většinu moderních firem má bezpečnost trvale vysokou prioritu, zjednodušuje imageRUNNER C3025i správu i využití široké škály bezpečnostních vlastností z portfolia značky Canon. Nové zařízení podporuje nativně zabezpečný tisk, protokol IPSec i dokumenty v šifrovaném formátu PDF. IT správci mohou imageRUNNER C3025i bezproblémově integrovat s platformou uniFLOW, uceleným řešením společnosti Canon pro správu tisku a skenování, které umožňuje řízení uživatelských přístupů napříč celým centralizovaným tiskovým prostředím.

„Ve společnosti Canon moc dobře rozumíme potřebám i obavám malých firem a připravili jsme proto nabídku, která jim pomůže s dosažením jejich cílů,“ říká Dan Woodstock, Product Marketing Manager ve společnosti Canon Europe. „V malých kancelářích obliba digitálního způsobu práce neustále roste. Nové zařízení imageRUNNER v sobě spojuje tiskové i skenovací funkce určené pro podniková prostředí s kompaktním designem a uživatelé tak mohou pracovat bezpečně i efektivně, kdykoli a kdekoli.“

Canon imageRUNNER C3025i je v prodeji od léta 2017.

Klíčové vlastnosti imageRUNNER C3025i:

  • Tisk, kopírování, barevné skenování, SEND a volitelné faxování
  • Černobílý a barevný tisk ve formátu A3 rychlostí 25 stran za minutu
  • Pohodlný mobilní tisk a skenování
  • Barevný dotykový displej s úhlopříčkou 12,7 cm (5 palců)
  • Dokončování typu „3 v 1“: sešívání, sešívání na vyžádání a ekonomické sešívání

Možnosti skenování s reverzním automatickým duplexním podavačem dokumentů (RADF)

Více informací najdete zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.