Nový laserový projektor Canon LX-MU500Z s vysokou kvalitou obrazu

Publikováno: 5. dubna 2018 | autor Redakce
 Laserový projektor Canon LX-MU500Z

Canon představil kompaktní laserový projektor – LX-MU500Z. Je ideální pro použití v prostředí firem, akademické sféře a v dalších odvětví. Uživatelům nabízí výhody zobrazovací technologie DLP, tedy především vysoký kontrast, živé podání barev a absenci artefaktů typických pro LCD projektory, ale také světelný výkon 5 000 lumenů a nativní rozlišení WUXGA.

Hlavní přednosti projektoru LX-MU500Z:

  • Nativní rozlišení WUXGA (1 920 x 1 200 pixelů)
  • Světelný výkon 5 000 lumenů a dynamický kontrastní poměr 50 000:1
  • Technologie DLP (Digital Light Processing)
  • Kombinace modrého laserového světla a kolečka ze žlutého fosforu
  • Životnost lampy 20 000 hodin
  • Čtyřbodová korekce lichoběžníkového zkreslení

Canon LX-MU500Z se díky vysokému světelnému výkonu může pochlubit jasným obrazem, a to i v silně osvětlených učebnách nebo zasedacích místnostech.  Díky kombinaci modrého laserového světla s kolečkem ze žlutého fosforu může projektor nabídnout výbornou ostrost, realistické barvy i přesné zobrazení jasných a tmavých oblastí (dynamický kontrastní poměr je 50 000:1). Rozlišení WUXGA – tedy 1 920 x 1 200 pixelů – a technologie DLP zaručují vysokou kvalitu bez ohledu na obsah výstupu, od prostého textu přes grafiku až po multimediální obsah.

K dispozici je pět přednastavených a dva uživatelsky definovatelné obrazové režimy. Správnou volbou a nastavením je možné zajistit věrnou reprodukci za jakékoli situace včetně zobrazování digitální reklamy. Novinka si dokonce poradí i se zpracováním různých typů 3D signálů. Jinými slovy, LX-MU500Z bude pomocníkem pro všechny, kteří chtějí divákům předávat naprosto přesné obrazové informace – tedy například pro učitele promítající studentům detailní snímky i pro řečníky na konferencích, kteří chtějí zaujmout precizností vizuální stránky své přednášky.

Špičková flexibilita

Nejnovější projektor z dílny společnosti Canon je nejen malý, ale také lehký a tichý – hlučnost dosahuje maximálně 35 decibelů. Uživatelé také ocení velký posun objektivu ±50%, podporu zobrazení na výšku nebo čtyřbodovou korekci lichoběžníkového zkreslení – všechny tyto vlastnosti umožňují instalovat projektor pod libovolným úhlem, aniž by vznikaly problémy se zkreslením obrazu.

Canon LX-MU500Z je kompatibilní se standardem HDBaseT pro přenos HD obrazu, audia i řídících signálů na velkou vzdálenost (pomocí kabelu CAT5e až na 100 m). Nový projektor tak nemusí být připojený v blízkosti zdroje signálu, což je skvělé řešení například pro velké konferenční místnosti nebo přednáškové sály. Uplatnění najde i síťové rozhraní LAN umožňující vzdálený monitoring, diagnostiku i ovládání projektoru.

Nízké náklady

Canon LX-MU500Z generuje obraz pomocí modrého laserového světla a žlutého fosforu – díky tomu není nutné měnit lampu tak často a nový projektor zvládne bez údržby až 20 000 hodin provozu, což je podstatně déle než v případě tradičních projektorů.

Více informací k projektoru Canon LX-MU500Z naleznete zde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.