Nový Canon imagePROGRAF PRO-6000

Publikováno: 20. července 2017 | autor Redakce
Canon imagePROGRAF PRO-6000

Společnost Canon představila novou velkoformátovou profesionální tiskárnu imagePROGRAF PRO-6000. Tento model v provedení o šířce 1 524 milimetrů (60 palců) se může pochlubit dvanáctibarevným inkoustovým systémem pro fotografický tisk ve výjimečné kvalitě, tiskem ze dvou rolí i prostorově úsporným designem. Novinka završuje produktovou řadu PRO profesionálních tiskáren značky Canon.

Konzistentně vynikající kvalita tisku

Díky širokému barevnému gamutu imagePROGRAF PRO-6000 zajišťuje naprosto špičkovou kvalitu fotografických výstupů při šířce 1 524 milimetrů. Nejnovější tiskárna využívá zcela nový pigmentový inkoust LUCIA PRO i bezbarvý inkoust Chroma Optimiser a může proto nabídnout vynikající barevné podání, perfektní reprodukci černé barvy, optimalizaci lesku i potlačení efektu bronzování. Canon imagePROGRAF PRO-6000 je tak ideální pro tvorbu reklamních a grafických materiálů včetně plakátů pro venkovní i vnitřní provedení. Díky jedinečné vstupně-výstupní technologii značky Canon a funkci Crystal-fidelity vypadají scény na vytištěných fotografiích stejně jako v okamžiku jejich pořízení – nová tiskárna tedy splňuje požadavky i těch nejnáročnějších fotografů a uměleckých designerů.

Bezkonkurenční efektivita a produktivita

Součástí imagePROGRAF PRO-6000 je zcela nový multifunkční systém pro práci s rolemi (Multifunction Roll System), který pomocí jediného zařízení dovoluje vytvářet různorodé výstupy tištěné na širokou škálu materiálů. Podpora současného vložení obou typů černého inkoustu navíc umožňuje bezztrátové a automatické přepínání inkoustů při tisku na různá média. Díky výkonnému systému L-COA PRO vysokorychlostního zpracování obrazu si nová tiskárna snadno poradí i s velkoobjemovými podklady ve vysokém rozlišení a umožňuje tak tisknout výstupy v kvalitě plakátů rychleji než současné dvanáctibarevné modely imagePROGRAF.

Optimální produktivitu pro velmi vytížená prostředí zajišťují i široké možnosti konektivity včetně podpory Wi-Fi, díky kterým lze novou tiskárnou bezproblémově integrovat do stávající síťové infrastruktury. Nová tiskárna se může pochlubit i kompaktním designem, což v praxi znamená, že imagePROGRAF PRO-6000 je ideální pro všechny provozy s prostorově náročným tiskem i pro všechny další firmy, které si kvůli nedostatku volného místa velkoformátové řešení dovolit nemohly.

„Cílem produktové řady imagePROGRAF PRO je nabídnout vynikající rovnováhu mezi kvalitou tisku a produktivitou,“ říká Hiroaki Shirakawa, LFP Product Management Manager ve společnosti Canon Europe. „Efektivní manipulace s médii a vysokorychlostní nepřetržitý tisk podporující velkoobjemovou produkci se rychle staly základním předpokladem úspěchu jak u poskytovatelů tiskových služeb, tak i v případě interního použití. Jako společnost působící v oblasti zpracování obrazu moc dobře rozumíme důležitosti jemných detailů i přesného podání barev pro profesionální uživatele. Vysokou kvalitu a výkonnou technologii našich dvanáctibarevných zařízení fotografům a grafikům v současné době nenabízí žádná konkurence značky Canon.“

Nová tiskárna imagePROGRAF 6000 bude v regionu Evropy, Středního východu a Afriky v prodeji od 1. září 2017.

Více informací najdete zde.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.