Nový 4K UHD MONITOR PHILIPS vás zaujme barvami i rychlostí přenosu dat

Publikováno: 26. ledna 2021 | autor Kateřina Davidová
Nový 4K UHD MONITOR PHILIPS vás zaujme barvami i rychlostí přenosu dat

Nový Philips 288E2UAE nabízí UltraClear zobrazení v rozlišení 4K UHD (3 840 × 2 160 px) na IPS panelu úhlopříčky 28 palce. A ostudu si výrobce neutrhne ani dostupnými technologiemi SmartContrast pro syté černé detaily a MultiView, která zajistí současné připojení dvou zařízení, jako je třeba počítač a notebook.

Monitory Philips jsou známé svým elegantním designem a funkcemi pro zvyšování pohodlí uživatele. Novinka je vybavena rozhraním USB 3.2 SuperSpeed, které nabízí jeden USB upstream vstup a 4 USB downstream, takže uživatelé mohou k monitoru připojit klávesnici i myš a používat je k ovládání.

Nový 4K UHD MONITOR PHILIPS vás zaujme barvami i rychlostí přenosu dat

Jeden port USB podporuje rychlé nabíjení a splňuje standard USB-IF Battery Charging (BC1.2), který umožňuje uživatelům nabíjet kompatibilní smartphony. Pro více možností nabízí také připojení pomocí HDMI a DisplayPort kabelů.

Všechny porty jsou umístěny v jedné vodorovné linii v zadní části monitoru a systém správy kabelů pomáhá udržovat uklizený pracovní prostor.

Nový 4K UHD MONITOR PHILIPS vás zaujme barvami i rychlostí přenosu dat

Pro více možností se nabízí také připojení pomocí HDMI a DisplayPortu. Klávesa EasySelect pak umožňuje rychlý přístup do nabídky/nastavení monitoru.

Nový 4K UHD MONITOR PHILIPS vás zaujme barvami i rychlostí přenosu dat

Dále Philips 288E2UAE má docela tenký postranní rámeček a stojan, který lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 mm umístit do optimální polohy. V neposlední řadě tu máme i režim EasyRead pro „zážitek ze čtení jako z papíru“ a technologii Flicker-free a mód LowBlue.

Nastavitelný stojan lze naklonit (-5/+20 stupňů) a díky možnosti nastavení výšky až o 100 milimetrů umístit do optimální polohy. Monitor Philips 288E2UAE, který je šetrný k očím, je vybaven obrazovkou proti oslnění, režimem EasyRead pro zážitek ze čtení jako z papíru, technologií Flicker-free a režimem LowBlue pro pohodlnější sledování. Monitor Philips 288E2UAE bude dostupný od února 2021, a to za 8597 Kč.

 


 

Už máte lednové vydání časopisu FOTOVIDEO?

fotovideo-01-2021.jpg

S kým se v lednovém FotoVideo setkáte?

Hned v úvodu s Jiřím Křenkem, jediným Čechem, který má akreditaci na fotografování závodů Formule 1. Jeho zážitky jsou až neuvěřitelné a fotografie úžasné. Hned v závěsu za ním je na dalších stránkách neuvěřitelná žena, oficiální fotografka Českého olympijského týmu, právě čerstvě oceněná Bára Reichová. Jeden fotografický zážitek tedy střídá další. Abychom nebyli jen v pohybu, dali jsme slovo i mistrům krajinářům. Co vám říkají jména Martin Rak a Martin Šaroch. Každý z nich své krajiny pojímá a snímá jinak a současně oba milují krásu a nedotknutelnost přírodu. Jejich snímky jsou dokonalými a propracovanými obrazy. A tak bychom mohli pokračovat s líčením originality Dana Vojtěcha, vzpomínkami Františka Dostála nebo dokumenty Lucie Mojžíšové. Naše nabídka je i v roce 2021 široká a bude taková stále. Jsme rádi, že jste s námi.

Vybírejte z lednového vydání časopisu FotoVideo v novém kabátě:

ROZHOVOR: JIŘÍ KŘENEK

Pouze dvacet fotografů z celého světa na trati Formule 1

jiri-krenek.jpg

INTERVIEW: BARBORA REICHOVÁ

Projekt Nezlomní olympionici vznikl v lockdownu a je dokonalý

barbora-reichova.jpg

ROZHOVOR: MARTIN RAK

Nejraději mám krajiny na sever od Prahy, říká mistr

martin-rak.jpg

ROZHOVOR: MAREK ŠAROCH

Dá se říct, že přes den létám s dronem jen výjimečně…

marek-saroch.jpg

PRAXE: DAN VOJTĚCH

Virtuální skatepark v Maxspace

dan-vojtech.jpg

FOTOGRAF ROKU: VYHRAJTE TÝDEN S VOLVO

Výjimečná soutěžní kategorie zahájena

vyfot-volvo.jpg

FOTOGRAF ROKU: PRVNÍ TÉMA NOVÉHO ROČNÍKU VYHODNOCENO

Téma Pohled z okna přitáhlo téměř 1500 fotografií! Jak jste dopadli vy a jak vaši fotografičtí přátelé? Pořadí najdete jen v tištěném vydání FotoVideo.

fotograf-roku.jpg

… a samozřejmě dalších minimálně dvacet zajímavých článků!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

A zase máme pro vás další dárky k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na celý rok 2021! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného klesá jeho cena….

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze s námi!

Za branou čtvrtstoletí – lednové FOTOVIDEO

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.