Nové kompaktní a výkonné kouřové stroje PMI

Publikováno: 13. listopadu 2023 | autor Redakce
07-smokegenie-lifestyle.jpg

Společnost Focus Nordic oznamuje, že začíná distribuovat oblíbené stroje na kouřové efekty od společnosti PMI.

Používání kouře na filmových scénách má ve světě filmové tvorby zásadní význam. Je to tvůrčí nástroj, který dodává scénám hloubku, atmosféru a dramatičnost a zvyšuje celkový vizuální dojem z příběhu.

smokegenie-lifestyle-03.jpg

„Jsme opravdu rádi, že máme značku PMI nově v naší nabídce,“ říká Odd Bergsto, produktový manažer a odpovědný pracovník za značku PMI ve společnosti Focus Nordic. „Jsme nadšeni, že můžeme do našeho portfolia přinést produkty se speciálními efekty, které jsou pro nás novým segmentem, ale zároveň dobře doplňují náš stávající sortiment a jsou velmi žádané v celém odvětví.“

Kouř lze využít k vytvoření široké škály efektů, od jemných a tajemných až po dramatické a intenzivní. Kouř dokáže proměnit obyčejná místa v něco magického a propůjčit éterickou atmosféru krajinám, interiérům, a dokonce i příchodům postav. Kouř může zastírat, odhalovat nebo zvyšovat napětí a přidávat do vyprávění další vrstvu složitosti. Portfolio produktů PMI se skládá ze dvou hlavních produktů se širokou škálou příslušenství v závislosti na situaci na scéně a potřebném efektu.

02-126455.jpg

PMI Smoke Genie je určen pro profesionální a větší produkce a dokáže vytvořit filmový kouř s dlouhou dobou výdrže: 10 až 15 minut (s ventilací) nebo 30 až 45 minut (bez ventilace). Nabízí řadu různých režimů kouře.

Smoke Ninja je menší verzí modelu Smoke Genie a základním přenosným výrobníkem kouře určeným pro tvůrce obsahu, kameramany a fotografy. Snadno se vejde do kapsy a je ideální pro vytváření kouřových efektů a filmového kouře při fotografování produktů. Smoke Ninja nabízí tři různé režimy kouře.

03-126456.jpg

Smoke Genie i Smoke Ninja lze ovládat bezdrátově, používají standardní dobíjecí baterie 18650 a k dispozici je celá řada příslušenství pro všechny vaše potřeby. Kouř vytvářený pomocí kouřových strojů PMI je bezpečný, bez zápachu, šetrný k životnímu prostředí a založený na složení vhodném pro potraviny.

Je bezpečný pro dýchání, nedráždí oči a nevytváří žádné nepříjemné pocity při kontaktu s ním. Systém kouře byl přísně testován a označen za bezpečný zkušebním ústavem SGS. Kompletní systém pro výrobu kouře, včetně přístroje i kapaliny, získal také prestižní ocenění Whitelist od Actor's Equity Association USA.

03-126458.jpg

Kouřové stroje značky PMI jsou mocným nástrojem, který umocňuje filmový zážitek a činí z něj nepostradatelný prvek v sadě nástrojů filmařů, kameramanů a tvůrců obsahu.

Všechny produkty PMI budou dostupné v listopadu 2023.

Doporučená prodejní cena

  • SMOKENINJA - FULL KIT – 6.790,- Kč / 285 €
  • SMOKEGENIE - HAZER KIT – 14.990,- Kč / 625 €
  • SMOKEGENIE – PROFESSIONAL – 18.790,- Kč / 779 €
  • SMOKEGENIE - EVENT KIT – 61.495,- Kč / 2.559 €
Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.