Nové foto filtry Rollei Premium a Rollei Extremium

Publikováno: 8. března 2018 | autor Redakce
Filtry Rollei

Společnost Rollei uvádí na trh novou řadu vysoce kvalitních kruhových fotografických filtrů Rollei CPL, Rollei ND a Rollei UV.

Kruhové šroubovací filtry Rollei

Vedle profesionálních obdélníkových filtrů uvádí společnost Rollei novou řadu vysoce kvalitních kulatých filtrů v několika variantách pro průměry objektivů v rozmezí od 49mm do 82mm.

Filtry Rollei Premium a Extremium - pro výjimečnou kvalitu obrazu

Nové filtry řady Rollei Premium jsou vyrobeny z  odolného skla Gorilla® Glass. Mají rovněž speciální povrchovou úpravu Luminance, kterou vyvinula společnost Rollei a nejvyšší stupeň světelné propustnosti, vynikající barevnou neutralitu a účinnou ochranu proti odleskům.

Filtry Rollei Extremium - pro nejnáročnější prostředí

Pro maximální spolehlivost i v náročných podmínkách je řada Rollei Extremium s titanovými kroužky, které zajišťují výbornou rozměrovou stabilitu i při extrémních změnách teploty a vlhkosti.

Rollei Premium ND

ND filtry s různou intenzitou se používají pro dlouhé expozice a umožňují další experimentování s hloubkou ostrosti při náročných světelných situacích. Filtry Rollei Premium jsou k dispozici ve třech úrovních ztmavení ND8, ND64 a ND1000, které lze také kombinovat.

Rollei Premium UV

Ultrafialové světlo může mít nepříznivý vliv na barevnou věrnost snímků. Pomocí UV filtru tomu lze zabránit a zároveň pomáhá chránit prvky objektivu před poškozením a nečistotami.

Rollei Premium CPL

S polarizačním filtrem CPL lze upravit dopad světla, který se odráží od reflexních povrchů a vody, a zvýšit nebo snížit efekt podle potřeby. CPL filtry Rollei pomáhají zlepšit celkový kontrast obrazu.

Ceny a záruky

Na filtry Rollei Premium a Extremium se vtahuje záruka 2roky a ceny se pohybují od 939,- s DPH do 3199,- SDPH dle typu a provedení.

Více informací naleznete zlde.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.