NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Publikováno: 2. listopadu 2020 | autor Redakce
NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Společnost Canon Europe uvedla domácí multifunkční tiskárnu střední třídy Canon PIXMA TS7450 formátu A4 s čtyřbarevným inkoustovým systémem FINE a automatickým podavačem dokumentů (ADF), která je ideální pro produktivní práci z domova či kreativní využití.

Cenově dostupná všestranná tiskárna je vybavená inovativními funkcemi včetně hlasového ovládání [1] a stavovým LED indikátorem pro kontrolu hladiny inkoustů. Vyznačuje se jednoduchostí ovládání a vysokou kvalitou tisku.

NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Vestavěné Wi-Fi připojení a podpora služby PIXMA Cloud Link spolu s hlasovým ovládáním umožňuje jednoduše připojit široké spektrum různých zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, a při práci do maximální míry využít možnosti řešení jiných poskytovatelů, včetně Google Drive, Dropbox nebo Google Classroom [2].

NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Maximalizujte produktivitu

Tiskárna Canon PIXMA TS7450 je ideálním pomocníkem do každého domácího pracovního prostředí. Splňuje požadavky na všestrannou a úspornou tiskárnu, která pracuje tvrdě, aby uživatelé mohli pracovat chytře. Automatický podavač dokumentů (ADF) umožňuje dávkově skenovat nebo kopírovat až 35 stran bez ručního zásahu. Dvoucestný systém podávání papíru umožňuje současně vložit různé typy a formáty papíru bez nutnosti ručního ovládání při tisku a skenování. Tuto funkci ocení ti, kdo při práci z domova potřebují současně tisknout různé dokumenty, například učitel připravující plány výuky a materiály pro žáky.

NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Chytré tiskové zařízení dokáže také automaticky detekovat velikost papíru a přizpůsobit se jí, případně podle potřeby automaticky tisknout oboustranně.  Velkoobjemové inkoustové náplně vysoké kvality XL FINE nevyžadují tak častou výměnu, což je ideální pro domácí tisk mnohostránkových smluv a jiných rozsáhlých dokumentů.[1] K dispozici v angličtině, francouzštině a němčině.

[2] Google Drive a Google Classroom jsou ochranné známky společnosti Google LLC

NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Centrum inspirace

Zadní podavač tiskárny Canon PIXMA TS7450 pojme různé typy médií, a otevírá tak nový prostor kreativitě. Uživatelé proto mohou tisknout cokoli, co potřebují k práci nebo pro své koníčky, od fotografií bez okrajů přes nažehlovací obtisky na textil až po personalizované etikety.

NOVÁ TISKÁRNA CANON PIXMA TS7450 JE IDEÁLNÍ PRO PRÁCI I ZÁBAVU

Tiskárna PIXMA TS7450 je kompatibilní i s online platformou Canon Creative Park, která nabízí zdarma tisíce kreativních 3D vzorů a předloh, které poslouží k inspiraci i zábavě pro celou rodinu.

Chytrá, ale přesto jednoduchá

Tiskárna je jednoduchá na nastavení a každodenní použití a zároveň nabízí množství užitečných funkcí, aby ji mohla snadno používat celá rodina. Funkce „jednoduché zprovoznění“ zkracuje dobu od vybalení do plného uvedení do provozu a funkce QR Code Direct Connection umožňuje okamžitě propojit tiskárnu s chytrým telefonem. Přehledné uživatelské rozhraní optimalizuje produktivitu a podporuje efektivitu. Displej typu OLED s úhlopříčkou 1,44" a nový LED stavový pruh umožňuje jednoduše ověřit stav tisku, zjistit případné chyby nebo zkontrolovat hladinu inkoustů.

Připojení

Tiskárna je kompatibilní s řadou užitečných aplikací a lze na ní jednoduše tisknout z mnoha různých typů zařízení včetně Mac, iOS a Android, připojit se ke cloudovým službám a objevovat tvůrčí inspiraci. Pomocí funkce PIXMA Cloud Link, která je k dispozici v aplikaci Canon PRINT App, mohou uživatelé tiskárny Canon PIXMA TS7450 přistupovat k dokumentům a tisknout je přímo ze služeb jako Google Drive, Evernote nebo Dropbox či nové Google Classroom – ideální pro práci na dálku a udržení pořádku v důležitých dokumentech. Tiskárnu lze ovládat hlasem díky kompatibilitě s Amazon Alexa a Google Assistant. To výrazně urychluje a usnadňuje použití zařízení, od spuštění tisku po kontrolu hladiny inkoustů.

Funkce PIXMA Chat Print také umožňuje sdílet a tisknout obrázky z aplikace Facebook Messenger – užitečná funkce pro ty, kdo si chtějí uchovat vzácné vzpomínky přímo ze sociálních sítí. Při tisku z chytrého telefonu mohou uživatelé tiskárny Canon PIXMA TS7450 využít také služby Apple AirPrint a Mopria bez nutnosti instalovat další aplikace či nástroje.

Tiskárna Canon PIXMA TS7450 na českém trhu stojí 2310 korun.

 

 


Už máte listopadové číslo časopisu FOTOVIDEO?

Z tohoto vydání jsme vám namátkou vybrali:

DIVOKÁ PŘÍRODA: ROSTISLAV STACH

Je složité fotit jeleny v říji? Přečtěte si náš rozhovor s mistrem wildlife.

DIVOKÁ PŘÍRODA: ROSTISLAV STACH

ROZHOVOR: ELIŠKA SKY

„Jako art director stojím za tvořením konceptu a nápadu,“ říká výborná fotografka.

ROZHOVOR: ELIŠKA SKY

ROZHOVOR: MIA KŘIŽKOVÁ

„Člověk má pocit, že pořád musí někam dostat…“ a ono to jde, když se chce!

ROZHOVOR: MIA KŘIŽKOVÁ

ÚVAHA: UMĚLECKÉ FOTOGRAFIE JE PŘÍLIŠ?

Zkuste si zapolemizovat s Františkem Dostálem!

NÁŠ SERIÁL: JEDENÁCTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

Tradice fotografických služeb v centru Prahy je dlouhá a jejich kvalita je známá.

NÁŠ SERIÁL: JEDENÁCTÝ DÍL S CENTREM FOTOŠKODA

RECENZE KNIHY: JAN ŠMÍD PHOTOGRAPHY

Tuto publikaci si moc přejeme jako dárek pro vás k předplatnému…

RECENZE KNIHY: JAN ŠMÍD PHOTOGRAPHY

RECENZE KNIHY: PRAKTICKÝ RÁDCE PRODUKTOVÉHO FOTOGRAFA

Šimon Pikous se svým týmem sestavil fotografickou kuchařku, o kterou je obrovský zájem.

RECENZE KNIHY: PRAKTICKÝ RÁDCE FOTOGRAFA

PRAXE: PŘIPRAVÍME SI VLASTNÍ KALENDÁŘ?

Testovali jsme ideální dárky od CEWE. Můžete si vybrat a zkusit i adventní!

PRAXE: PŘIPRAVÍME SI VLASTNÍ KALENDÁŘ?

FOTOGRAF ROKU: JEDENÁCTÉ TÉMA NA VÝBORNOU

Řeky a potoky, moře a jezera opravdu umíte! Je to zážitek sledovat vaše fotografie.

FOTOGRAF ROKU: JEDENÁCTÉ TÉMA NA VÝBORNOU

… a další a další!

Výhodné je si nechat posílat FotoVideo až domů!

Vyberte si z nových i klasických dárků k celoročnímu předplatnému FotoVideo. Je čas si udělat radost (a také vašim blízkým?) pod stromeček! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás na zimní měsíce a vyzkoušejte si zda po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/jedinecna-nabidka-predplatneho-casopisu-fotovideo_10642.html

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte s námi!

Barevné úsměvy listopadového FotoVideo

 

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.