Nová sluchátka Huawei FreeBuds SE 2

Publikováno: 8. října 2023 | autor Redakce
mkt-ulc-id-image-white-png-6m-07-20230424.jpg

Společnost Huawei oznámila uvedení nového přírůstku do své řady sluchátek True Wireless Stereo (TWS) s názvem Huawei FreeBuds SE 2.

Tato špičková bezdrátová sluchátka poskytují bezkonkurenční poslech díky dlouhé výdrži baterie, pohodlnému nošení a intuitivním chytrým funkcím. Na základě úspěchu svého předchůdce, Huawei FreeBuds SE, si FreeBuds SE 2 zachovávají své prémiové funkce včetně lehké konstrukce.

Zároveň zaujmou svým moderním designem v nových barevných provedeních Ceramic White a Isle Blue, které jsou dokonalým doplňkem ke každému outfitu.

huawei-freebuds-se-2-blue-(4).jpg

Ergonomie se snoubí s designem

Sluchátka Huawei FreeBuds SE 2 si oproti svému předchůdci výrazně polepšily, a to s ohledem na hmotnost i rozměry. Každé sluchátko je neuvěřitelně lehké, o čemž svědčí váha 3,8[1] g (±0.2 g) a rozměr 33,66 mm x 18,13 mm. Jedno sluchátko je dokonce lehčí než papír formátu A4.

FreeBuds SE 2 tak přichází s výrazným vylepšením, jsou pohodlnější, stylovější a snadno přenositelná. Se zaoblenou siluetou sluchátek bude jejich nošení mnohem pohodlnější. Vzhledem k nízké hmotnosti celého zařízení jej lze snadno přenášet. Nabíjecí pouzdro váží pouze 33 g a dosahuje rozměrů 50,40 mm x 50,31 mm x 23,40 mm.

huawei-freebuds-se-2-blue-(7).jpg

Spojením precizního provedení s důrazem na detail vytváří FreeBuds SE 2 dokonalý soulad pohodlí a funkčnosti. Sluchátka jsou perfektním doplňkem outfitu pro každou příležitost a přichází ve dvou trendy barevných provedeních Ceramic White a Isle Blue.

Model Ceramic White je ztělesněním čistoty, svěžesti a klidu, čímž čerpá inspiraci z nedotčených bílých mušlí a písečných pláží. Je tak dokonalou nadčasovou volbou padnoucí k rozmanitým stylům oblečení. Model Isle Blue se vyznačuje podmanivým zbarvením, které připomíná azurový oceán a půvab tropických ostrovů.

huawei-freebuds-se-2-blue-(10).jpg

Zažijte parádní hudební zážitek s působivou výdrží baterie

S plně nabitým nabíjecím pouzdrem sluchátka FreeBuds SE 2 nabízí až 40 hodin nepřetržité audio a video zábavy. Na jedno plné nabití si můžete užít 9 hodin nepřerušovaného hudebního přehrávání. Díky tomu si nemusíte lámat hlavu nad jejich neustálým dobíjením a můžete se ponořit do své hudby opravdu naplno. Kdyby se vám přeci jen sluchátka vybila, pouhým 10minutovým nabíjením docílíte 3 hodin poslechu.

Sluchátkům Huawei FreeBuds SE 2 dominuje vysoce výkonný čip s nižší spotřebou energie a odzbrojující výdrž baterie, která díky účinnému nabíjejícímu algoritmu vylepšuje její celkovou funkčnost.

huawei-freebuds-se-2-blue-(1).jpg

Nekompromisní kvalita a chytré funkce

Novinka FreeBuds SE 2 podléhá 26 přísným testům spolehlivosti, které zaručují špičkovou kvalitu zvuku. Sluchátka si také prošla rozsáhlým testováním více než 300 000 různorodých zvuků pro zajištění potřebného komfortu a jedinečného prožitku. Pomocí Bluetooth 5.36 se uživatelé mohou snadno a rychle připojit k zařízením využívajícím EMUI, Android, iOS apod. Sluchátka navíc disponují odolností proti vodě a prachu s označením IP54, což je dělá skvělým společníkem při aktivitách venku i uvnitř.

mkt-ulc-id-image-white-png-6m-07-20230424.jpg

Nejen, že uživatelé mohou jednoduše vyhledat svá sluchátka díky praktické funkci vyzváněcího tónu, ale mají i možnost přizpůsobit si interaktivní gesta pomocí několika poklepání, což jim usnadní přehrávání hudby či přijímání hovorů.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.