Nová modelová série Canon imageRUNNER ADVANCE C7500

Publikováno: 10. října 2016 | autor Redakce
canon-imagerunner-c7580i-1.jpg

Canon uvádí nová multifunkční zařízení pro vysoce kvalitní produkci dokumentů v kancelářském prostředí.

Canon nová barevná multifunkční zařízení pro formát A3 navrhl s cílem naplnit požadavky špičkových kancelářských prostředí na objem i kvalitu tisku a současně firmám nabídnout řešení, které jim umožní snížit celkové tiskové náklady.

Nejnovější zařízení imageRUNNER ADVANCE C7580i, imageRUNNER ADVANCE C7570i a imageRUNNER ADVANCE C7565i staví na úspěchu modelové série imageRUNNER ADVANCE C7200 a nejnovější generaci platformy imageRUNNER ADVANCE, díky které nová zařízení přináší zcela novou úroveň použitelnosti i správy tisku.

Nepřetržitě špičková kvalita

Modelová série C7500 přestavuje plně profesionální tiskové řešení s funkcionalitou pro podnikovou sféru – nová zařízení jsou tak ideální k nasazení ve velkých organizacích s větším počtem uživatelů, kteří vyžadují možnost tisku a digitalizace dokumentů. Nejnovější multifunkční zařízení značky Canon využívají špičkové technologie typické pro celou produktovou řadu imagePRESS a umožňují tak vytvářet skvělé a poutavé tisky. Modelová série C7500 je tedy ideální pro všechny firmy, které chtějí budovat hodnotu své značky i pomocí působivých tištěných dokumentů.

Maximální návratnost investic

Dokumenty vytištěné ve vysoké kvalitě jsou pro firemní zákazníky stále důležitější a modelová série C7500 umožňuje díky různorodým dokončovacím úpravám na široké škále médií vytvářet opravdu poutavé dokumenty. Nová multifunkční zařízení představují pro podniky obrovskou hodnotu i díky své spolehlivosti a produkci úchvatných výstupů v jakémkoli okamžiku, a to i v prostředích s opravdu velkými objemy tisku.

Modelová série C7500 je založená na nejnovější generaci platformy imageRUNNER ADVANCE, která bude základem i pro všechna budoucí zařízení. Díky inteligentním dokumentovým workflow i intuitivnímu používání ještě více zvyšuje produktivitu tisku. Součástí standardní dodávky je také software Universal Login Manager, který představuje jedinečné spojení autentizace založené na uživatelských účtech s funkcemi pro individuální přizpůsobení a reporting. Nová zařízení lze snadno integrovat i s volitelnou platformou uniFLOW, tedy s uceleným a centralizovaným řešením pro řízení uživatelských přístupů i pro správu tisku a skenování napříč celou organizací.

Moderní a efektivní wokflow

Modelovou sérii C7500 navrhl Canon na základě zpětné vazby od zákazníků a nová zařízení tak mohou zvýšit efektivitu a zdokonalit procesy v celé firmě. Nová zařízení lze díky nejnovější generaci platformy imageRUNNER ADVANCE velmi snadno přizpůsobit jedinečným požadavkům každého prostředí i individuálním workflow a uživatelé tak mají k dispozici všechny funkce pro zpracování a správu dokumentů, které potřebují ke zvýšení efektivity, snížení nákladů i minimalizaci množství odpadu.

Firmy dnes usilují o maximalizaci produktivity svých zaměstnanců, a to i umožněním vykonávat práci odkudkoli a kdykoli. Díky bezproblémové integraci s podnikovými aplikacemi a ekosystémy cloudů je modelová série C7500 skvělou volbou pro naplnění tohoto cíle – zákazníci mohou nová zařízení spolu se stávajícími procesy i v rámci existujících mobilních prostředí využívat okamžitě po instalaci.

Nejnovější série imageRUNNER ADVANCE C7500 staví na působivé škále bezpečnostních vlastností i funkcí značky Canon a může tak nabídnout snadnější správu zabezpečení i širší podporu uživatelských požadavků. Díky konsolidaci a centralizaci správy nastavení jednotlivých zařízení se mohou IT manažeři i administrátoři těšit na snížení zátěže a na řešení, které bude plně v souladu se stávajícími bezpečnostními pravidly organizace. Součástí zabezpečení je také šifrování pevného disku, které zajišťuje ochranu dat uložených na multifunkčním zařízení a předchází tak možnému úniku obchodních informací.

„Modelová série imageRUNNER ADVANCE C7500 představuje jedinečnou součást našeho portfolia, která přináší kombinaci nejvyšší kvality, bezkonkurenčních možností a naprosto skvělé efektivity z pohledu nákladů,“ říká Dan Woodstock, Project Manager ve společnosti Canon Europe. „Spolu s tím, jak roste důležitost tištěných dokumentů ve firemní sféře, zvyšují se i nároky na kvalitu a neustálou provozuschopnost. A novou sérii C7500 uvádíme právě s cílem naplnit tyto požadavky. Naše nejnovější multifunkční zařízení se mohou pochlubit maximální návratností investic a zákazníkům přináší jak nejlepší tisková a digitalizační workflow, tak i možnost řídit tiskové náklady v rámci celé organizace.”

Modelová série imageRUNNER ADVANCE C7500 bude v Evropě v prodeji od 1.  listopadu letošního roku.

Klíčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C7565i:

 • Rychlost tisku 60 stran za minutu barevně a 65 stran za minutu černobíle
 • Jednoprůchodový oboustranný automatický podavač dokumentů
 • Podpora jazyků UFRII, PCL a PS
 • Možnost volitelných řadičů založených na EFI Fiery

Klíčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C7570i:

 • Rychlost tisku 65 stran za minutu barevně a 70 stran za minutu černobíle
 • Jednoprůchodový oboustranný automatický podavač dokumentů
 • Podpora jazyků UFRII, PCL a PS
 • Možnost volitelných řadičů založených na EFI Fiery

Klíčové vlastnosti modelu imageRUNNER ADVANCE C7580i:

 • Rychlost tisku 70 stran za minutu barevně a 80 stran za minutu černobíle
 • Jednoprůchodový oboustranný automatický podavač dokumentů
 • Podpora jazyků UFRII, PCL a PS
 • Možnost volitelných řadičů založených na EFI Fiery

Více informací najdete zde.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.