NiSi Swift - Nový flexibilní systém filtrů

Publikováno: 24. září 2022 | autor Redakce
web-nisi-swift-system.jpg

Společnost NiSi, známá jako jeden z předních světových výrobců filtrů a optiky, představuje nový inovativní systém filtrů – Nisi Swift System.

Nový systém filtrů je určen pro tvůrce obsahu na cestách. Jde o flexibilní systém, který uživatelům umožňuje přidat až čtyři různé filtry najednou, což může v závislosti na výsledku, kterého chcete dosáhnout, poskytnout až 15 různých efektů.

x1000w-nisi-swift-system-01-121360.jpg

Nová řada filtrů je založena na stávajícím variabilním ND filtru NiSi True Color 1-5 stop. Najednou lze kombinovat až čtyři filtry. Nová řada filtrů se skládá ze tří nových filtrů; filtr ND 4 Stops, Black Mist 1/4 a UV IR CUT filtr, stejně jako adaptér, který uživateli umožňuje používat druhý filtr bez variabilního ND filtru 1-5 stop.

Variable ND 1-5 Stops: Umožňuje snížit rychlost závěrky až o 1–5 stop. Filtr je vybaven oblíbenou technologií společnosti NiSi – True Color, která eliminuje barevné posuny, ke kterým u variabilních filtrů často dochází. Filtr má štíhlý design a lze jej bez jakékoli vinětace použít se 16mm objektivem.

nisi-swift-system-04-121360.jpg

ND 4 Stops: Snižuje rychlost závěrky o 4 stopy a při použití s filtrem Variable 1-5 Stops je výsledkem variabilní ND filtr se snížením o 5–9 stop. Filtr je opatřen novou povrchovou úpravou společnosti NiSi – Multi Ti, díky které je odolnější proti poškrábání a odleskům.

Black Mist 1/4: Tento filtr dodá vašim snímkům další rozměr a nový charakter. Světlo se ve výrazně nasvícených místech příjemně rozptýlí, ale stíny si přitom zachovají svůj tvar a svou černotu. Filtr snižuje kontrast, zjemňuje vrásky, vyhlazuje drobné vady na kráse a vytváří jemné, pastelové světlo.

x1000w-nisi-swift-system-03-121360.jpg

UV IR CUT: Filtr je určen k poskytování vyvážení barev při pořizování záběrů s ND filtry pro ty fotoaparáty, které nemají IR filtr, jako jsou fotoaparáty BMPCC nebo Red. Filtr eliminuje jak UV paprsky do 390 nm, tak infračervené paprsky nad 700 nm. 
Filtry jsou k dispozici v průměrech 67, 72, 77, 82 a 95 mm a dodávají se 3 různé sady podle preferencí uživatele.

Vlastnosti, dostupnost a ceny

Snadná a rychlá výměna
Nový štíhlý a inovativní design
Filtr se skvělým optickým výkonem
Žádná vinětace pro 20 mm při zkombinování 3 filtrů a prstence adaptéru

Nové systémy filtrů budou dostupné v průběhu října/listopadu 2022. Doporučené prodejní ceny naleznete níže dle konkrétních typů filtrů a velikostí.

image-5.png

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.