Nástupce legendy od Xiaomi, YI 4K Action Camera, zná svou českou cenu

Publikováno: 16. června 2016 | autor Redakce
YI 4K Action Camera

Xiaomi akční kamera zbořila mýty o tom, že za kvalitní sportovní záběry musíte zaplatit desítky tisíc. Její nástupce a zároveň jedna z nejlepších akčních kamer na světě, YI 4K Action Camera, přidává podporu 4K rozlišení, vyšší výdrž baterie, displej a spoustu dalších novinek.

Prodej oficiální české distribuce pod hlavičkou Lion Mobile odstartuje již 20. června s příznivou cenou 6 999 Kč.

Vstup největšího čínského výrobce kamer a kamerových systémů, Yi, do Evropy je první vlaštovkou - čeho vlastně?

Expanze společnosti YI Technology do Evropy se může jevit jen jako důležitý krok pro fanoušky kamer. Tento výrobce má ale v zádech jednoho z nejznámějších světových producentů mobilních telefonů a druhý nejhodnotnější start-up světa - společnost Xiaomi.

Xiaomi tímto způsobem demonstruje svůj vzrůstající zájem o evropské, potažmo světové trhy, kterým se dosud vyhýbalo. Spolu s událostmi posledních týdnů, kdy Xiaomi oznámilo strategickou spolupráci s Microsoftem a spolupráci s Googlem na vývoji 360° kamery pro virtuální realitu (projekt Jump), pak celá situace jen dokresluje chuť Xiaomi splnit tolik let očekávaný sen svých evropských fanoušků a vstoupit oficiálně na západní trhy.

YI 4K Action Camera - vylepšení ve všech směrech

Nejnovější přírůstek do rodiny kamer YI vylepšuje legendární Xiaomi akční kameru ve všech ohledech - disponuje lepším obrazovým snímačem, přidává 4K rozlišení, dotykový displej či vyšší výdrž baterie. 

Špičkový obraz ve 4K rozlišení i Slow Motion s 240 FPS

Nový čip se postará o extrémně kvalitní a jemné záběry s rozlišením až 4K s 30 snímky za sekundu. V rozlišení Full HD je kamera schopna zachytit videa až se 120 snímky za sekundu, což se hodí na extrémně rychlé a akční záběry.

V režimu Slow Motion lze dokonce kamerou natáčet se 240 FPS. Špičkovou podívanou doplňuje elektronická stabilizace obrazu (EIS).

Dotykový displej a nahrávání až 2 hodin ve 4K

Ovládání kamery nebylo nikdy snazší - YI 4K Action Camera si polepšila o 2,19” dotykový displej, kterým lze záběry vyšperkovat do posledních detailů. Tvůrci zapracovali i na výdrži baterie - díky kapacitě 1400 mAh pořídí kamera až 2 hodiny záběrů v rozlišení 4K.

Ovládejte kameru a stahujte svá videa přímo do telefonu

Díky integrované Wi-Fi konektivitě se kamera může propojit s Vaším mobilním telefonem. Snadno a rychle tak dostáváte přístup ke všem nastavením kamery i uloženým nahrávkám a fotografiím. Své zážitky můžete bleskově sdílet na sociální sítě či zálohovat, aniž byste kameru připojili k počítači.

Dostupnost a cena

Fanoušci extrémních sportů i nadšenci adrenalinových zážitků se mohou těšit již 20. června, kdy vstoupí kamera díky spolupráci YI Technology a společnosti Lion Mobile oficiálně na český trh. Se špičkovými vlastnostmi, kompletní českou lokalizací, zákaznickým servisem a příznivou cenou 6 999 Kč se bude jednat o kameru, na kterou zákazníci netrpělivě čekali.

Více informací naleznete na oficiálních stránkách yistyle.cz.

Právě vychází
fv02-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.