Nabijte své dny a noci energií s novým moto e7i power

Publikováno: 18. dubna 2021 | autor Redakce
Nabijte své dny a noci energií s novým moto e7i power

Řada telefonů moto e je dobře známá pro svou výjimečnou hodnotu. Společnost Motorola nyní představuje zařízení, které spojuje sílu a výkon za neuvěřitelnou cenu. Nový moto e7i power poskytuje úžasnou výdrž baterie, vynikající fotoaparát, displej a výkon, který zákazníci potřebují, aby získali energii během nejrušnějších dnů a nocí za přijatelnou cenu.

Hrajte, učte se nebo pracujte bez obav díky obrovské 5 000 mAh baterii. Přehrávejte hudbu až 76 hodin, video až 14 hodin nebo prohlížejte web až 12 hodin na jedno nabití.1 S až dvěma dny výdrže baterie2 na dosah ruky můžete někam vyrazit na celý víkend, aniž byste museli myslet na nabíjení.

6,5-palcový displej Max Vision HD + nabízí jeden z nejlepších zážitků ze sledování v rámci série moto e, s poměrem stran 20:9 budou filmy, hry a videohovory vypadat co nejlépe. A ultraširokouhlá obrazovka znamená, že váš oblíbený obsah bude vždy řádně viditelný.

Užijte si neuvěřitelnou odezvu díky osmijádrovému procesoru s taktem 2,0 GHz, který vám umožní více hrát, více sledovat a chatovat bez zpoždění.

Nabijte své dny a noci energií s novým moto e7i power

Systém dvou fotoaparátů, kterým je moto e7i power vybavený, vám postačí, ať už chcete snímat větší snímky nebo se soustředit na malé detaily v životě. Hlavní fotoaparát s rychlým ostřením a rozlišením 13 MPx s PDAF (ostření pomocí fázové detekce) vám umožní dělat rychlé fotografie. Objektiv Macro Vision vás dostane 4x blíže k fotografovanému objektu než standardní objektiv a zachytí i drobné detaily. Navíc si můžete být jisti, že s 5 MPx fotoaparátem budete vždy vypadat co nejlépe.

Nabijte své dny a noci energií s novým moto e7i power

Všechny tyto neuvěřitelné fotografie a videa můžete bez námahy ukládat do 32 GB spolehlivě zabudovaného úložiště.3 Pokud potřebujete více místa, můžete kdykoliv úložiště rozšířit až na 1 TB přidáním karty microSD.4

Společnost Motorola se věnuje dodávání hardwarových a softwarových funkcí, díky kterým bude váš čas s telefonem ještě lehčí a příjemnější. Čtečka otisků prstů diskrétně umístěna v logu "batwing" na zadní straně telefonu umožňuje odemknout telefon jediným dotykem. Speciální tlačítko Asistenta Google na boční straně každého zařízení vám navíc pomůže rychle najít odpovědi a realizovat věci pouze pomocí vašeho hlasu.5

Nabijte své dny a noci energií s novým moto e7i power

Dostupnost – moto e7i power je nyní v České republice dostupný za doporučenou maloobchodní cenu 2,599 Kč.

Některé funkce, funkčnost a technické parametry produktu mohou záviset na kvalitě sítě a mohou podléhat dalším smluvním podmínkám a poplatkům. Všechny se mohou měnit bez předchozího upozornění. MOTOROLA, stylizované logo M, MOTO a skupina značek MOTO jsou ochranné známky společnosti Motorola Trademark Holdings, LLC. Google Assistant je ochranná známka společnosti Google LLC. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem příslušných vlastníků. © 2020 Motorola Mobility LLC. Všechna práva vyhrazena.

1 Všechny údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na optimálních podmínkách sítě. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

2 Veškeré údaje o výdrži baterie jsou přibližné a založené na průměrném uživateli testovaném v rámci profilu smíšeného použití (který zahrnuje použití i pohotovostní čas) za optimálních síťových podmínek. Skutečný výkon baterie se bude lišit a závisí na mnoha faktorech včetně síly signálu, nastavení sítě a zařízení, teploty, stavu baterie a způsobů používání.

3 Dostupné úložiště uživatele je menší díky mnoha faktorům včetně operačního systému, softwaru a funkcí využívajících část této kapacity; to se může s aktualizacemi softwaru změnit.

4 Podporuje až 1 TB kartu microSD, karty microSD se prodávají samostatně. Obsah s omezeními DRM nemusí být možné přesunout na kartu.

5 Ne všechny jazyky jsou podporovány. Seznam aktuálních jazyků podporovaných programem Google Assistant naleznete zde: assistant.google.com.


Už máte dubnové FOTOVIDEO?

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

 

 

 

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.