Motorola moto g20 – nový výkonný telefon

Publikováno: 25. května 2021 | autor Redakce
Motorola moto g20 – nový výkonný telefon

Nabízí pokročilý systém čtyř fotoaparátů podpořený pohlcujícím 90 Hz HD + displejem, neuvěřitelnou výdrží baterie a spolehlivým výkonem pro vynikající celkový zážitek, a je v České republice dostupný u vybraných obchodních partnerů.

Motorola moto g20 je vybavený systémem čtyř fotoaparátů se 48 MPx snímačem, což umožňuje zachycovat ostřejší fotografie i při slabém světle, zářivé noční záběry, nádherné portréty s rozostřeným pozadím a neuvěřitelně detailní makrozáběry. Díky ultraširokoúhlému objektivu se do záběru vejde čtyřikrát více než při focení standardním objektivem. Ať už jde o záběr z přírody nebo miniaturní detail, s vyhrazeným fotoaparátem Macro Vision jste k objektu záběru 2,5krát blíže.

Motorola moto g20 – nový výkonný telefon

Pomocí snímače hloubky ostrosti, který automaticky rozmazává pozadí, můžete běžné fotografie přeměnit na profesionálně vypadající portréty. Snímejte autoportréty a skupinové záběry hodné Instagramu pomocí 13 MPx předního fotoaparátu.
Motorola moto g20 – nový výkonný telefon
6,5-palcový displej Max Vision HD+ modelu moto g20 má obnovovací frekvenci 90 Hz. Díky tomu nabízí mnohem plynulejší zážitek bez stahování. 5000 mAh baterie vám na jedno nabití nabízí výdrž více než dva dny. S vestavěným úložištěm s kapacitou 64 GB máte dostatek místa na fotografie, filmy, hudbu, aplikace a hry. A pokud chcete, můžete jej rozšířit až na 1 TB pomocí karty microSD. Vychutnejte si o 38% vyšší grafický výkon, který nabízí přizpůsoben osmijádrový procesor, a 4 GB RAM pro lepší výkon bez vysoké spotřeby energie.
Motorola moto g20 – nový výkonný telefon
Motorola moto g20 je chráněný proti náhodnému vylití tekutiny a postříkání. Navíc jednoduchým podržením telefonu v blízkosti terminálu NFC můžete platit v obchodě. Je to rychlé a bezpečnější, takže s sebou nemusíte nosit hotovost ani kreditní karty.

Motorola moto g20 – nový výkonný telefon


Už máte květnové rozšíření vydání časopisu FOTOVIDEO?

Mistři fotografické reportáže

Obrovskou radost nám udělali dva skvělí fotoreportéři ověnčení spoustou fotografických ocenění, se kterými se nám poštěstilo udělat (v té době ještě z karantény na dálku…) neobvyklý dvojrozhovor. Michal Růžička a Jan Zátorský patří k naší naprosté novinářské špičce, a přestože ten rozhovor měl onu zvláštní lockdownovou atmosféru, tak se určitě stane jedním ze zlatých materiálů naší časopisecké historie. Doporučujeme!

DOBRODRUŽSTVÍ – PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Horká láva neměla šanci!

Další, naprostou „bombou“ tohoto květnového vydání je horká fotografická lekce a vyprávění neskutečného Petra Jana Juračky. Tento náš dlouholetý kolega si opět po čase dal laťku ještě trochu výš a vyrazil si povídat s několika drony a dalším fotografickým vybavením s aktuálně velmi žhavým vulkánem na Islandu. Fotografie této nádherné přírodní události jsou sice vidět na sociálních sítích, ale vytištěné na papíře jste je už viděli? A dokonce s neuvěřitelně vtipným textovým doprovodem Petra Jana Juračky? To určitě ne! A na závěr článku ještě jako přídavek najdete jeho skvěle nastříhané video, které si můžete přes QR kód přehrát ve vašem smartphonu.

A ještě jeden skvělý fotoreportér!

Když už byl úvodní rozhovor tohoto vydání s Michalem Růžičkou a Janem Zátorským skoro hotový, dostaly se nám do ruky nádherné velikonoční snímky špičkového fotoreportéra Reuters a Slovenské tlačové agentury, Radovana Stoklasy. To musíme mít, rozhodlo se téměř jednohlasně. A tak se volalo a psalo na Slovensko, Radovan byl velmi vstřícný a na svět přišla další nezapomenutelná radost s neskutečnými fotografiemi.

Fotograf roku má aktuální téma: Zlatá hodinka

Vkládejte do něj své fotografie! Je to úžasně barevné téma. Všichni se společně rádi zaměříme na hru světel a stínů a ikonickou zlatou hodinu – poslední hodinu denního svitu, kdy slunce svým měkkým světlem krásně maluje a stíny se stávají plastickými a vytvářejí neskutečné obrazce, které podněcují fotografovu představivost. Foťte a vkládejte své příspěvky na toto téma do soutěže Fotograf roku průběžně a kdykoli a nejpozději do 30. 5. 2021 na http://fotografroku.ifotovideo.cz

VE VLAKU

Mimochodem! Všimli jste si také této speciální kategorie Fotografa roku! Foťte ve vlaku, vkládejte své snímky na web fotografroku.ifotovideo.cz, vyhrajte kilometrickou banku na 2000 kilometrů a cestujte s Českými drahami, kam se vám zachce!  Více na stranách 102 a 103.

Je toho hodně, co vám v tomto vydání nabízíme.

Přejeme vám s naším květnovým vydáním hezké chvíle a vybíráme z jeho rozšířeného obsahu například následující články:

ROZHOVOR: Michal Růžička a Jan Zátorský

Tyto dvě velké osobnosti české fotožurnalistiky není třeba představovat. Prohlédněte si jejich úžasné snímky!

ROZHOVOR – Michal Růžička a Jan Zátorský

DOBRODRUŽSTVÍ: PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

Davídci a Goliáš, aneb s drony do hrdla vulkánu? Myslíte si, že je to možné? Petr vás přesvědčí, že ano!

PETR JAN JURAČKA NA ISLANDU

RADOVAN STOKLASA: Bolo by to dlhé rozprávanie…

Asi jste si všimli, že dokumentární a reportážní fotografové si v tomto vydání udělali na dálku něco jako přátelské setkání.

RADOVAN STOKLASA – Bolo by to dlhé rozprávanie…

ROZHOVOR: Odpovídá pan Dayong Li

CEO Venus Optics o jeho začátcích, současnosti i o tom, že je to velmi příjemný a chytrý člověk. Krásně jsme si popovídali. Čtěte pozorně.

ROZHOVOR – Odpovídá pan Dayong Li

PRAXE: SVÍCENÍ A FOTOGRAFICKÝ PROJEKT

Stanislav Petera – Jak se fotila Studená válka? Standa má obrovské fotografické projekty a my představujeme jeden z nich.

Stanislav Petera – Studená válka

PRAXE: DALŠÍ VELKÁ VIDEOPORADNA

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa, dvě velmi důležité věci a rady pro videonadšence.

Akustika a záznam zvuku při tvorbě videa

TECHNIKA: Hasselblad 907X 50C

Podívejte se s námi, co umí tato lahůdka, kterou měli někteří členové naší redakce v rukou.

Hasselblad 907X 50C

POZOR, máme nový dárek k vašemu předplatnému, vyberte si ho! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Je tu velké květnové FotoVideo!

Právě vychází
fv03-24-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.