Monitory společnosti Samsung pro rok 2019 nové generace

Publikováno: 9. ledna 2019 | autor Redakce
samsung-crg9-super-wide-monitor-(2).jpg

Společnost Samsung představila tři nové monitory:

  • moderní a minimalistický Space Monitor,
  • monitor CRG9 určený pro jedinečný zážitek ze hry a UR59C,
  • zakřivený monitor s rozlišením 4K UHD, ideální pro tvůrčí profese.

Všechny monitory nabízejí ty skvělé technologie od ultraširokoúhlých obrazovek a realističtějších barev pro podmanivý herní zážitek až po prostorově úsporný design, který pomůže zlepšit produktivitu práce.

Space Monitor: moderní, minimální a flexibilní design

Space Monitor od společnosti Samsung těží ze svého elegantního designu a nabídky funkcí, protože uživatelům umožňuje zaměřit se na to, co je na obrazovce, a ne na to, co se děje kolem. Minimalistické plně integrované rameno coby  vestavěné řešení pro úsporu prostoru lze jednoduše pomocí svěrákového úchytu přichytit přímo k desce stolu, a získat tak na pracovním stole více místa pro maximální produktivitu. Polohu tohoto monitoru lze snadno nastavit a upravit. Space Monitor díky svému ergonomickému nastavování, zpřístupnění portů a diskrétnímu systému vedení kabelů zlepší vzhled i funkčnost jakéhokoli pracovního místa nebo domácí kanceláře.

Kromě estetického vzhledu nabízí Space Monitor také vysoký výkon s celou škálou funkcí. 27palcový model nabízí rozlišení QHD, které zaručuje detailní a ostrý obraz, zatímco 32palcový model dokáže zobrazit obsah v rozlišení 4K UHD.

Space Monitor nabízí uživatelům jedinečný ramenový stojan, který lze skrýt za tenký rámeček monitoru. Při použití stojanu je možno monitor snadno sklopit nebo přisunout blíže k uživateli. Dále lze monitor také spustit na úroveň desky stolu, přičemž funkce nulové výšky upravitelného stojanu Samsung umožňuje maximální všestrannost při nastavení upřednostňované polohy pro sledování.

Herní monitor CRG9 o úhlopříčce 49 palců: ultraširokoúhlá obrazovka s duálním rozlišením QHD

CRG9 je celosvětově první ultraširokoúhlý herní monitor s vysokým rozlišením s poměrem stran 32:9. Nabízí displej o úhlopříčce 49 palců s obnovovacím kmitočtem 120 Hz a rychlou dobou odezvy 4 ms, který se vyznačuje minimálním zpožděním obrazu a rozmazáním pohybu a dokáže bez problémů udržet krok i s rychlou akcí při hře. Je vybaven HDR technologií AMD Radeon FreeSync™ 2, která omezuje zasekávání a trhání obrazu a snižuje latenci na minimum, takže dokáže poskytnout vysokou možnou obnovovací frekvenci a co nejplynulejší zážitek ze hry.

Ultraširokoúhlý monitor s poměrem stran 32:9 odpovídá dvěma 27palcovým monitorům s QHD rozlišením a poměrem stran 16:9 umístěným vedle sebe a nabízí také maximální flexibilitu při multitaskingu, které napomáhá funkce PBP (obraz vedle obrazu) umožňující zobrazit obraz ze dvou zdrojů současně. CRG9 nabízí jeden port HDMI, dva porty Display Port, USB 3.0 a možnost připojení sluchátek.

32palcový monitor UR59C: první 32palcový zakřivený monitor s rozlišením 4K UHD na světě určený pro tvůrčí profese

Monitor UR59C s velikostí úhlopříčky 32 palců je ideální přístroj pro profesionály zabývající se tvorbou obsahu, kteří požadují zároveň všestrannost i vysoký výkon. Monitor je vybaven zakřiveným displejem s kontrastním poměrem 2500:1 s plným rozlišením 3840x2160 4K UHD podporujícím zobrazení až jedné miliardy barevných odstínů. Díky zakřivení monitoru s poloměrem 1 500 mm obraz uživatele skutečně pohltí, což se skvěle uplatní při vytváření obsahu a umělecké tvorbě, sledování videí nebo hraní her a současně to napomáhá snížit únavu očí, ke které obvykle dochází při dlouhodobém používání tradičních monitorů.

UR59C je k dispozici v tmavomodré šedé, nabízí supertenký design s tloušťkou pouhých 6,7 mm a jeho zadní kryt je opatřen texturou napodobující textil. Jeho třístranná obrazovka bez rámečku je připevněna ke štíhlému, ale robustnímu kovovému stojanu ve tvaru písmene „V“ s dvoubodovým podstavcem, ve kterém jsou schovány kabely, a monitor tak na pracovní ploše zabírá minimum místa.

Seznamte se se všemi třemi monitory na vlastní oči ve stánku společnosti Samsung č. 15006, který ve dnech 8.–11. ledna 2019 najdete v rámci veletrhu CES v Convention Center v Las Vegas.

Řada

Model

Orientační cena

The Space

LS32R750UEUXEN

13 990 Kč

LS27R750QEUXEN

11 490 Kč

UR59C

LU32R590CWUXEN

12 790 Kč

CRG9

LC49RG90SSUXEN

38 990 Kč

Doporučené maloobchodní ceny jsou pouze orientační, finální ceny se mohou lišit.

Další informace o monitorech Samsung naleznete přímo zde!

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.