Monitor HP U28 4K HDR

Publikováno: 1. dubna 2021 | autor Redakce
Monitor HP U28 4K HDR

Trochu delší název, ale to se u zobrazovacích zařízení vlastně sluší a patří. Je jich hodně a výrobci je zvláště v poslední době dodávali na trh ve velkých kvantech hlavně díky enormně velké poptávce po domácích monitorech.

Mezi těmi běžnými se u velkých výrobců, jako je například americký Hewlett-Packard (už se ale zřejmě používá jen zkratka HP), se občas najde kvalitnější výjimka určená i pro ty, co rádi pracují s obrazem (statickým i pohyblivým). Jednou z těch výjimek, která měla přijít na trh v prosinci 2020 a nakonec dorazila v lednu 2021, je velmi zajímavý a dost prodávaný typ HP U28 4K HDR. A tak jsme se na něj podívali hodně zblízka…

Monitor HP U28 4K HDR

Důraz na kvalitu a ekologii spojený s pohodou

U tohoto obřího výrobce je ekologie na prvním místě. Poznáte to, jakmile začnete rozbalovat ve štíhlém obalu perfektně rozmístěný rozebraný monitor se skromnou, ale účinnou ochranou, jehož sestavení vám nezabere více než deset minut. Vše je jasné a srozumitelné, díly stojanu jsou dobře ošetřené a hlavně neostré, takže se neškrábnete, sestavíte a jedním robustním pojistným šroubem zajistíte.

Monitor HP U28 4K HDR

Uvedený čas je mimochodem změřený v redakci až po nalezení správné zdířky pro propojení kabelu s notebookem. Takže instalační pohoda, vše přehledné a po zapojení naskočí beze ztráty květinky a jakýchkoli instalací, či dokonce ovladačů…

Tyhle uživatelské věci prostě HP umí, i když jsme si to usnadnili spojením s notebookem HP Envy a s jiným to nezkoušeli.

Porty, barvy a rychlost odezvy

O přehlednosti zdířek umístěných přesně uprostřed zadní strany jsme se už zmínili. Stříbrný podklad pozadí a jemné popisky černých portů umožní snadnou orientaci každému, přístup k nim je navíc lehkým pootočením velmi snadný. A je jich opravdu dost. Pokud máte zájem, využijete…

Celý článek si přečtěte v dubnovém vydání časopisu FOTOVIDEO: ZDE.

Vzniklo vydání, které opět myslí na všechny své čtenáře a příznivce, a přitom je opět tak trochu mimořádné. Narodilo se totiž v době focení a natáčení nepříznivé, s upřímnou nadějí, že si už ten duben venku i v interiérech užijeme? Je to tak? Splnila se naše redakční očekávání a vaše upřímné přání? To jsme v době jeho přípravy nemohli vědět.

Spousta videa v časopise FotoVideo

Velké téma, které hýbe naším virtuálním a digitálním světem. Zájem o video roste přímo exponenciálně a my to jasně vidíme na množství stažených QR kódů, které přidáváme do jednotlivých článků. Opravdu vás nesledujeme, ale autoři a zpovídaní fotografové sami píší, že na svých webových či YouTube stránkách zaznamenali výrazný nárůst většinou hned po zveřejnění v našem časopise. Také máte ve svém chytrém telefonu nahranou čtečku QR kódů? Je to snadné, těch aplikací je několik a nezaberou v telefonu téměř žádné místo. Jen si jí kliknutím otevřete a rámeček lehce přiblížíte ke QR kódu v časopise a video či webové stránky se vám hlásí a automaticky běží. Žádné další složité operace a vy máte dvojí zážitek – z četby i doplňujícího videa. Foto a video prostě patří k sobě!

A velké fotografické lahůdky

Vyberte si z naší široké nabídky, která vznikla opět a jenom na základě vašich potřeb. Jak už jsme se zmínili, pracujeme v týmu a díky tomu dokážeme reagovat na velké množství naprosto aktuálních podnětů. Na tomto vydání se podílela opět řada významných osobností, kterým jsme za skvělou spolupráci velmi. Nebudeme tentokrát vyjmenovávat tu řadu skvělých jmen, seznámíte se s nimi postupně při listování dubnovým FotoVideem, které vám nabízí vše, co máte rádi (snad?) a hlavně přeje pohodu (a to nejen s ním), zdraví a snad už konečně i to kvalitní, upřímné a Dobré světlo!

Vyberte si z dubnového FotoVideo třeba následující:

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

Dívky a paní z nedávné historie? Určitě vás budou zajímat!

OSOBNOST: JAROSLAV KUČERA

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

Vladimír Birgus a Pavel Scheufler uvádějí novou knihu, která patří do vaší knihovny.

RECENZE: ČESKÁ FOTOGRAFIE V DATECH 1839-2019

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

Velké lidské příběhy v dosud nezveřejněných fotografiích velkého fotografa.

OSOBNOST: GARIK AVANESIAN

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

Jakou techniku zvolit pro natáčení videa? Poradí vám dva odborníci.

PRAXE: ZVĚTŠENÁ VIDEOPORADNA

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

Velký průvodce výběrem tiskárny a fotopapíru – 1. díl

TECHNIKA: TISKNEME SI FOTOGRAFIE SAMI

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

Výsledky možná překvapí, ale jsou nádherné. Květiny se vám povedly!

FOTOGRAF ROKU: VYHODNOCENÉ TÉMA „DOMÁCÍ KVĚTINY“

… a samozřejmě další spoustu zajímavých článků!

POZOR! Už jste si objednali vaše FotoVideo až domů! Je to stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

Navíc k vaší objednávce máme pro vás další dárky ZDARMA. K celoročnímu předplatnému časopisu FotoVideo prostě dárky odjakživa patří. Udělejte si radost (a také vašim blízkým?) na dalších dvanáct měsíců! S naším předplatným opravdu ušetříte. Vybírejte dle chuti, ale rychle, dárků je dost, ale některé jen v omezeném množství! Předplaťte si nás natrvalo, nebo si vyzkoušejte, zda nás chcete odebírat po jednom či dvou či třech či šesti či dvanácti výtiscích. Jak se vám to bude líbit. Ale s delší dobou předplatného výrazně klesá jeho cena a dárek je ZDARME k novému, celoročnímu předplatnému.

Vybírejte si na našem webu:

http://www.ifotovideo.cz/rubriky/predplatne/

Mít doma kvalitně tištěný časopis FotoVideo každý měsíc o den dříve, než se objeví ve volném prodeji na stáncích a v prodejnách, a ještě k tomu levněji za cca 60 % jeho normální, prodejní ceny, to už se fakt vyplatí! Šetříte tak své peníze a ještě vyděláte.

Užijte si dubnové FotoVideo

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.