Modulární řešení Western Digital s bleskovou rychlostí přenosu dat

Publikováno: 18. května 2022 | autor Redakce
10.sdkp.pro-blade-family-and-sd-cards-and-pro-reader-500x333-white.jpg

Společnpst Western Digital představila nové inovace u produktů značek SanDisk® a SanDisk Professional včetně modulárního SSD ekosystému a světově nejrychlejších paměťových karet SD a microSD třídy UHS-I.

Nové produkty jsou navržen tak, aby posílily možnosti profesionálních tvůrců a kreativců po celém světě nejen ve studiu, například při vytváření nové velké fotografie, ale i přímo v terénu při pořizování videa pro daný projekt.

Nová řešení společnosti Western Digital jsou zaměřena na poskytování vysokého výkonu, škálovatelnosti a spolehlivých řešení, která umožní dnešním tvůrcům a kreativcům zhmotnit jejich aspirace.

10.sdkp.pro-blade-family-and-sd-cards-and-pro-reader-500x333-white.jpg

„Značka SanDisk Professional přináší řešení pro ukládání dat pro všechny, kdo mají světu co říct,” říká Jim Welsh, viceprezident pro zákaznická řešení společnosti Western Digital, a dodává: „S nadšením navazujeme na tempo, které jsme nasadili loni při uvedení tento značky na trh, a rozšiřujeme naše stávající robustního portfolio o nová řešení. Od zrození myšlenky až po finální představení výsledku, kreativní profesionálové mohou počítat s našimi inovacemi, které jim umožní zachytit a uchovat digitální obsah, který je pro ně v té chvíli vším.”

Společnost Western Digital oznámila uvedení inovativního, prémiového řešení: modulárního SSD ekosystému SanDisk Professional PRO-BLADE. Řešení je navrženo tak, aby splňovalo požadavky na vícestupňové, super rychlé přenosné úložiště pro bleskové nahrání, zpracování a kopírování vysokého objemu digitálního obsahu ve vysokém rozlišení.

09.sdkp-reader-sd-msd-500x333-white.jpeg

Výkonný ekosystém PRO-BLADE umožňuje uživatelům jednoduše vyjmout lehké, vysoce kapacitní digitální zásobníky PRO-BLADE SSD, a tak fyzicky přenášet terabajty uložených dat bez dalšího objemného hardwaru. Výjimečně víceúčelový modulární ekosystém PRO-BLADE je postaven tak, aby transformoval veškeré pracovní postupy pomocí škálovatelné kapacity při vhodné časové úspoře nejen v terénu na lokacích, ale i následně ve studiu.

Modulární SSD ekosystém SanDisk Professional PRO-BLADE zahrnuje zásobníky PRO-BLADE SSD, přenosné pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT a stolní úložiště PRO-BLADE STATION.

Zásobník PRO-BLADE SSD – univerzální digitální zásobník SSD NVMe je základem ultimátního modulárního ekosystému. Digitální SSD zásobník PRO-BLADE SSD umožňuje uživatelům škálovat ukládací systém podle potřeby v krátké době, ať už ve studiu nebo v terénu na lokacích. Digitální SSD zásobník PRO-BLADE SSD je připraven na jakoukoli lokaci a odolá pádu z výšky až 3 metry i tlaku až 181 kg, a tím zajistí bezpečnost dat na cestách.

pro-blade-station-hero-final.jpg

Vložením digitálního zásobníku PRO-BLADE SSD do přenosného pouzdra PRO-BLADE TRANSPORT může uživatel vytvořit výkonné přenosné SSD úložiště.

Díky možnosti vložení až čtyř digitálních zásobníků PRO-BLADE SSD do super rychlého stolního úložiště PRO-BLADE STATION může uživatel vytvořit maximálně univerzální nástroj pro plynulé pracovní postupy.

Přenosné pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT SSD – prémiové a modulární SSD pro ultrarychlou škálovatelnost pracovních postupů. Po vložení multifunkčního, lehkého digitálního SSD zásobníku PRO-BLADE SSD do přenosného pouzdra PRO-BLADE TRANSPORT s USB-C (20 Gbps) lze dosáhnout rychlostí čtení a zápisu až 2000 MB/s.

en-us-sdkp.pro-blade-transport-mag.prodimg.angled-view-hr.jpg

PRO-BLADE TRANSPORT umožňuje jednoduše vyměňovat digitální SSD zásobníky PRO-BLADE a přenášet terabajty uložených dat bez nutnosti přenášet nadbytečný hardware. Připojte pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT k USB-C kompatibilní kameře nebo fotoaparátu pro nahrávání ve vysokém rozlišení přímo do vloženého digitálního SSD zásobníku PRO-BLADE. Jednoduše měňte zásobníky a pokračuje ve snímání bez přerušení.

Stolní úložiště PRO-BLADE STATION SSD – optimalizované pro profesionály, kteří hledají nejrychlejší způsob, jak nahrát, kopírovat a zpracovávat digitální obsah. Stolní úložiště PRO-BLADE STATION je možné „nabít” až čtyřmi digitálními zásobníky PRO-BLADE SSD zaráz a vytvořit tak výkonné SSD úložiště s rozhraním Thunderbolt.

Toto stolní SSD úložiště je vybaveno rozhraním Thunderbolt 3 (40 Gbps) a je možné nabít a měnit až čtyři vysoce kapacitní PRO-BLADE SSD zásobníky zaráz pro souběžný přenos dat, zpracování záznamu 4K/8K/12K v reálném čase a super rychlé kopírování dat.

en-us-sdkp.pro-blade-ssd-mag.prodimg.angled-hr.jpg

Stolní úložiště PRO-BLADE STATION umožňuje profesionálům vzít na sebe ty nejnáročnější pracovní úkoly s využitím výjimečně modulární a škálovatelné SSD pracovní stanice, která posílí jejich kreativitu. Produkty z modulárního SSD ekosystému PRO-BLADE budou k dostání u vybraných prodejců a také na internetovém obchodě Western Digital Store.

Cena a dostupnost

SSD digitální zásobník PRO-BLADE SSD bude k dostání v kapacitách 1 TB (5 249 CZK), 2 TB (8 746 CZK) a 4 TB (17 430 CZK). Dodávky lze očekávat během června 2022.

Přenosné pouzdro PRO-BLADE TRANSPORT SSD bude k dostání bez disku, nebo s disky v kapacitách (1 969 CZK), 1 TB (6 937 CZK), 2 TB (10 535 CZK) a 4 TB (19 119 CZK). Prodej se očekává od června 2022.

Stolní úložiště PRO-BLADE STATION SSD bude na trhu koncem roku 2022. Cena nebyla stanovena.

Pokračujeme v odkazu inovací

Společnost Western Digital současně oznamuje, že opět dosáhla rekordu v prolomení rychlostí čtení v produktové třídě UHS-I. Produktová řada paměťových karet SanDisk Extreme PRO dosahuje nyní rychlosti čtení až 200 MB/s, což z nich dělá nejrychlejší paměťové karty SD a microSD třídy UHS-I na světě. Karty SanDisk Extreme PRO dosahují těchto nevídaných rychlostí pomocí proprietární technologie SanDisk® QuickFlow.

Ve spolupráci s novou čtečkou SanDisk Professional PRO-READER SD and microSD poskytují tyto karty bezkonkurenční rychlosti, které umožní kreativcům stáhnout digitální obsah rychle a s velkou úsporou času i úsilí.

Cena a dostupnost

Nové paměťové karty SanDisk Extreme PRO UHS-I SD a microSD budou k dostání od června 2022. Doporučené koncové ceny pro SanDisk Extreme PRO UHS-I SD card začínají na 839 CZK (64 GB) a pro SanDisk Extreme PRO UHS-I microSD ceny a kapacity začínají od 64 GB (629 CZK). Kompatibilní čtečka SanDisk Professional PRO-READER SD & microSD bude k dostání od června 2022 za 1 547 CZK.

Právě vychází
fv04-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.