Mio MiVue 798 WiFi PRO: autokamera s 60 fps, 2.8K a senzorem STARVIS

Publikováno: 29. září 2022 | autor Redakce
mivue798pro-foto-nahled.png

Mio uvedlo novou verzi PRO velmi oblíbené WIFI autokamery MiVue 798 WiFi 2.5K. Jak balení přední kamery, tak i sady přední a zadní kamery jsou již nyní dostupné.

Nová autokamera zvládne navíc 60 snímků za sekundu v FHD, má moderní upozorňování na měřené rychlostní úseky, lepený držák i pro přední kameru a v sadě MiVue 798 WiFi PRO Dual rovnou novější zadní kameru MiVue A50, rovněž se senzorem Sony STARVIS.

Mladší sestra oceňované autokamery

Mio MiVue 798 WiFi 2.5K získala několik ocenění, mj. IT produkt roku 2020 od české redakce Computerworld. Nová verze s přídomkem „PRO“ nyní přichází s řadou vylepšení a přitom nechává tolik požadované vlastnosti, jako je vysoké rozlišení (až 2.8K), pokročilý parkovací režim s detekcí v navolených zónách, upozornění na radary i ochranu před mikrospánkem (ADAS) a skvělé noční vidění na stupnici Night Vision PRO díky prémiovému optickému senzoru Sony STARVIS.

Nová MiVue 798 WiFi PRO přináší rovněž snímkování 60 fps ve Full HD, 360° lepený držák i pro přední kameru i s náhradními statickými fóliemi, patentovanou moderní funkci detailního upozornění na a během měřených rychlostních úseků a také v Dual verzi také rovnou přibalenou modernější zadní kameru MiVue A50, která rovněž má optický senzor Sony STARVIS a širší úhel záběru.

Parkovací režim nahrává i bez přítomnosti řidiče

Nejmodernější technologie detekce pohybu v okolí kamery, případně nárazu do vozidla, umí kamera MiVue 798 WiFi PRO vyhodnotit a aktivovat natáčení, které zahrnuje i záznam před nárazem či pohybem. S touto funkcí tak sbíráte důkazy, i když nejste ve voze. Pro aktivní parkovací režim je také doporučováno cenově dostupné, za to však inteligentní napájení MiVue SmartBox III, který lze dokoupit samostatně.

mivue798pro-vaclav-vydra-foto-nahled.jpg

Mimořádná kvalita obrazu

Kamera MiVue 798 WiFi PRO je navržená tak, aby zachytila každý detail pomocí záznamu se širokým 145° zorným úhlem ve vysokém rozlišení 2.8K QHD 1600p a s clonou F1.8. Tato velmi kvalitní kamera zachytí všechno potřebné včetně SPZ, bez ohledu na to, či je den nebo noc.

Díky vysoce kvalitnímu snímači Sony STARVIS vytváří kamera MiVue 798 WiFi PRO záznamy se špičkovým kontrastem, s jasnými a bohatými barvami, dokonce i za špatných světelných podmínek. Vysoká kvalita videa je nezbytná, ať chcete záznam použít jako vzpomínku, kterou budete mít napořád, nebo jako důkaz k průběhu události.

Upozornění na úseková měření

Moderní funkce Mio v nových autokamerách upozorní na měřené úseky dostatečně dlouho před nimi, na jejich začátku a na konci. Během této doby (dokonce bez GPS signálu, např. v tunelech) zobrazuje zbývající čas, vzdálenost a průměrnou rychlost, kterou řidič jede a tudíž má přehlednou informaci, zda už na začátku úseku nejede rychleji, než je povoleno.

mivue798pro-foto-nahled.png

Integrovaná WIFI

Zálohování videa do smartphonu je možné v reálném čase díky integrovanému modulu WIFI, následně je tak možné i jejich sdílení prostřednictvím pravidelně aktualizované mobilní aplikace MiVue PRO (iOS, Android). Kromě toho lze prostřednictvím funkce WiFi OTA (Over-the-air) aktualizovat firmware či databázi radarů a kamer, což zajistí plně aktuální zařízení v průběhu jeho životnosti.

Pokročilé asistenční systémy pro řidiče

V autokameře lze aktivovat i systémy určené na ochranu zejména před mikrospánkem či nepozorností (ADAS). Lze zapnout systém varování před čelním střetem (FCWS), také systém varování při vybočení z jízdního pruhu (LDWS) a systém varování před mikrospánkem řidiče (FA). Jsou vhodné zejména při delších jízdách, na delších traťových úsecích (dálnice), ale především pak v noci a za špatného počasí.

Právě vychází
fv07-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.