Lowepro Flipside AW III

Publikováno: 30. prosince 2021 | autor Redakce
Lowepro Flipside AW III

Třetí generace outdoorových batohů Lowepro Flipside AW vstoupila na náš trh. Se zádovým otevíráním je určena pro ochranu a transport fotoaparátů, objektivů, příslušenství a osobních věcí. Jinak bychom o ní asi ani nepsali, že? Novou řadu charakterizují odlehčené technické materiály, moderní ergonomický design, pevná konstrukce a mimořádně nízká hmotnost. Aktuálně je nabízena ve dvou velikostech přizpůsobených současnému vývoji digitální techniky.

Text: redakce, foto: LOWEPRO

Lowepro Flipside AW III

Oba typy mají hlavní fotokomoru se zadním (zádovým) otevíráním pomocí 10mm zipu se dvěma kovovými jezdci s gumovými očky pro snadnou manipulaci. Současně je umožněn i rychlý přístup do spodní části fotokomory z pravé boční strany. Každý majitel batohu má možnost přizpůsobení vnitřního prostoru hlavní komory individuálním potřebám a objemu uložené techniky pomocí sady dělicích příček na suchý zip. Je tu i vyjímatelné pouzdro na příslušenství v horní části hlavní fotokomory a kapsa na notebook (300 AW III : 13″, 400 AW III : 15″), kapsa na tablet (10″) a jedna na příslušenství (zip) na vnitřní straně víka hlavní komory.

Lowepro Flipside AW III

Zajímavá je objemná přední kapsa na zip se sofistikovaným vnitřním členěním (telefon, tablet, psací potřeby, osobní věci, ostatní příslušenství). Batohy mají horní přední hranu ze skořepinového materiálu a nechybí jim vnější elastická kapsa na levé boční straně (láhev, stativ, monopod, gimbal) včetně fixačního pásku s karabinou na levé boční straně pro uchycení stativu a dalšího příslušenství.

novinka FOTOVIDEO

Lowepro Flipside AW III

Důležitý je výškově nastavitelný hrudní fixační pás se stahovací karabinou a bederní pásek s karabinou (300 AW III ), ergonomický bederní pás s pěnovým polstrováním a smyčkami Slip-Lock (400 AW III ). Zaujala nás polstrovaná rukojeť umožňující…

Celý článek najdete v aktuálním čísle časopisu FotoVideo: FotoVideo leden 22 | iFotoVideo.cz

Šéfredaktor ve svém úvodníku děkuje všem, kteří nám píšou, kteří nás čtou a hodně i těm, kteří přispívají. Vždyť se na stránkách FotoVideo bavíme o našich společných koníčcích, které se nedají dělat se zamračenou tváří ani násilím, ať už se jedná o fotku či video. I ta sebemenší chmura či nepokoj by se hned do těch našich výtvorů promítla a přenesla na čtenáře, a to by opravdu nebylo dobře.

Časopis FOTOVIDEO 2022 obsah 01

Výborným příkladem je třeba Petr Jan Juračka (přečtěte si ho určitě v tomto vydání), který si i v drsných podmínkách velehor zachovává věčný úsměv a vtip, který nezamrzá, i když coby fotograf přestane na chvíli vidět. Nebo třeba Luděk Bouška s Michalem Houdkem v jejich dokonalých živých streamech ze studia Centra FotoŠkoda (taky je sledujete jako my?), kteří se dokonce na svůj nedávný pořad „Jak si vybavit domácí i profesionální studio pro natáčení videa“ nechali dokonale ostříhat, aby tak ještě více vylepšili již vysoce estetickou stránku jejich zajímavého a pro nás všechny jistě objevného povídání.

Je fajn, když se smějeme, nebo alespoň usmíváme a svým kolegům přejeme úspěch a chceme, aby to tak bylo i nadále! Ostatně o všech foto a video úspěších rádi píšeme, tedy i v tomto vydání…

V nastávajícím roce toho máme v plánu opravdu hodně a náladu nám nezkazí ani drastické zvýšení cen papíru a dalších věcí kolem výroby časopisu, které chceme spolu s vámi zvládnout. Budeme se těšit, že si nás i na další období předplatíte (to vás vyjde mnohem nejlevněji a nejpohodlněji) a přečtete si tak v klidu své FotoVideo každý měsíc.

Časopis FOTOVIDEO 2020 01 obsah

Mějte hodně zdraví, spousty úsměvů a krásných zážitků, ke kterým vám všem přeji vám Dobré světlo po celý rok 2022.

Určitě si nezapomeňte prohlédnout některé z videí, která vám v našich článcích nabízíme formou QR kódu už naprosto pravidelně. Dozvíte se další zajímavé věci!

Věnujte se také pokud možno pilně hned dvěma tématům 22. ročníku soutěže Fotograf roku.

Černobílý příběh – má uzávěrku 31. 12. 2021

Portrét je o lidech – má uzávěrku 30. 1. 2022

Více na: http://fotografroku.ifotovideo.cz

Vybírejte s námi z prvního vydání časopisu FotoVideo roku 2022:

OUTDOOR: FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

Aneb když fotograf najednou nevidí!

FOTOGRAFEM NA OSMITISÍCOVCE

ROZHOVOR: FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

Jak zvládá několik činností najednou tento aktivní fotograf?

FILIP NAGY NEMÁ RÁD POLOVIČATOU PRÁCI

SOUTĚŽ: VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON?

Úplné výsledky fotografické soutěže Mysli na lesy.

VYHRÁLI JSTE FOTOAPARÁT CANON

PRAXE: FOŤTE KRAJINU POMALU!

Marek Ondráček doprovází rady svými fotografiemi.

FOŤTE KRAJINU POMALU

TECHNIKA: BORIS STOJANOV – GITZO INSPIRUJE

Rande s baletkou-Gitzo Traveler GK1545T-82TQD.

GITZO inspiruje – JIŘÍ KRÁLOVEC

FOTOGRAF ROKU: MÁME PRO VÁS NOVOU SOUTĚŽNÍ KATEGORII

Přečtěte o nádherných cenách na stranách, které věnovali naši partneři.

… a samozřejmě další na jeho stránkách…

Nové předplatné časopisu FotoVideo a další nové dárky. Chcete fotografickou knihu, batoh, tašku? Vyberte si některou ze čtyřčlenných sad brašniček Lowepro, módní tašku, knihu, nebo předplatné sofrware ZONER? Vybírejte rychle, jednotlivé dárky jsou v omezených počtech! Objednání předplatného FotoVideo stejně jednoduché, jako v jiných e-shopech!

FotoVideo leden 22

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.