Logitech představil mechanické herní klávesnice G413 SE

Publikováno: 27. ledna 2022 | autor Redakce
g413-se-fob-jp.jpg

Logitech představil dvě nové herní klávesnice s v plné velikosti a bez numerického bloku.

Klávesnice jsou navrženy s ohledem na přesnost a výkon. Mají mechanické spínače vhodné k hraní her a extrémně odolné hmatníky kláves vyrobené z polybutylentereftalátu (PBT), který se neleskne, nebledne a dobře odolává opotřebení.

Mechanické herní klávesnice Logitech G413 SE a Logitech G413 TKL SE budou k dostání v České republice a na Slovensku v únoru 2022 u všech prodejců (Alza, CZC, Datart, Electroworld, Nay, PGS.sk) za doporučené maloobchodní ceny 1 899 Kč, respektive 1 699 Kč.

g413-se-bob-jp.jpg

Herní klávesnice G413 SE jsou vybaveny velmi rychlými, taktilními mechanickými spínači, které poskytují perfektní hmatovou odezvu a umožňují tak hráčům vylepšit jejich dosavadní herní skóre. Hmatníky kláves z materiálu odolného vůči teplu a opotřebení vydrží i drsnější zacházení ve vypjatých herních momentech a svojí životností patří mezi nejlepší srovnatelné produkty na trhu.

„Věnovali jsme spoustu času pečlivému návrhu klávesnic, abychom dosáhli co nejlepších parametrů a mohli nabídnout optimální sadu funkcí,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel Logitech Gaming. „Tyto rychlé a výkonné klávesnice z pevných a odolných materiálů jsou vynikající volbou pro hráče, kteří chtějí mechanickou klávesnici za skvělou cenu.“

Klávesnice spolehlivě reaguje na stisknutí každé klávesy a oproti běžným neherním klávesnicím podporuje současné stisknutí až 6 kláves (6-key rollover antighosting), čehož lze využít u speciálních herních akcí.

g413-tkl-bob-us.jpg

Celkový dojem dotvářejí bílé LED podsvícení a černý horní kryt z kartáčované slitiny hliníku a hořčíku. Výsledkem je minimalistický design s vyváženou sadou funkcí, které z této klávesnice dělají nepostradatelný doplněk pro každého hráče.

Právě vychází
fv05-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.