Logitech G přichází s novým vybavením řady PRO, které pozvedá e-sportovní výkony na vyšší úroveň

Publikováno: 18. září 2023 | autor Redakce
prox2-landscape-22.jpg

Logitech G představuje dva nejnovější produkty z oceňované řady PRO – herní klávesnici Logitech G PRO X TKL LIGHTSPEED a herní myš Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2.

„Řada PRO je výsledkem naší nepřetržité snahy pomáhat e-sportovcům a soutěživým hráčům hrát na vrcholu svého potenciálu a dosáhnout vítězství. Dlouholetá spolupráce vyústila ve vývoj nového atraktivního portfolia řady PRO, které představuje čistokrevnou a nekompromisní kolekci produktů navrženou k maximálnímu výkonu a naplnění potřeb elitních e-sportovních profesionálů a nejsoutěživějších hráčů,“ řekl Brent Barry, vedoucí oddělení e-sportů a řady PRO ve skupině Logitech G. „Tyto produkty jsou dokladem našeho odhodlání posouvat hranice výkonu, rychlosti a spolehlivosti. Vznik nové řady PRO byl možný jen díky našemu mnohaletému procesu spolupráce s profesionálními e-sportovci při navrhování, vývoji a testování našich produktů, abychom zajistili jejich maximální úroveň výkonu, kvality a špičkových inovací.“

Herní myš Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 je ztělesněním přesnosti, výkonu a spolehlivosti a to z ní dělá nepostradatelný nástroj pro hraní na špičkové úrovni.

Mezi nejmodernější prvky patří hybridní opticko-mechanické spínače LIGHTFORCE, které spojují revoluční rychlost a spolehlivost optických snímačů s přesnou reakcí a hmatovou odezvou jako u spínačů mechanických, což se mezi profesionály žádá.

pro-x-superlight-2-family.jpg

Tato myš obsahuje také zcela nový senzor HERO 2 s rychlostí trasování přes 500 palců (12,7 m) za sekundu a rozlišením až 32 000 DPI. Její unikátní konstrukce s dvojitým skenovacím polem zvyšuje pracovní dosah a zajišťuje plnou funkčnost trasování i při nadzvednutí nebo naklonění myši.

Na základě zpětné vazby od profesionálních hráčů si nová myš PRO X SUPERLIGHT 2 zachovává osvědčený tvar a geometrii předchozí myši PRO SUPERLIGHT a také celkovou hmotnost pouhých 60 gramů.

Mezi další přednosti patří technologie třídy PRO, frekvence dotazování 2 kHz, rozhraní USB-C, 95hodinová výdrž baterie, kompatibilita s bezdrátovou dobíjecí podložkou POWERPLAY, větší skenovací pole a maximální skenovací frekvence 25 kHz, nejvyšší v této kategorii produktů. Nožky myši jsou vyrobeny z teflonu (PTFE) bez přidaných aditiv a zajišťují hladký skluz pro snadnou okamžitou reakci v jakékoli hře.

Nová bezdrátová herní klávesnice Logitech G PRO X TKL byla stejně jako herní myš PRO X SUPERLIGHT 2 navržena ve spolupráci s profesionály tak, aby jim umožňovala soutěžní hraní na nejvyšší úrovni. Řešení bez numerického bloku je vybaveno programovatelnými klávesami, RGB podsvícením s funkcí LIGHTSYNC, speciálními klávesami ovládání médií, válečkem regulace hlasitosti a spolehlivou bezdrátovou technologií Logitech G LIGHTSPEED. Kromě hardwarového adaptéru LIGHTSPEED se hráči můžou připojit přes Bluetooth nebo pomocí přiloženého kabelu USB-C/USB-A.

prox2-landscape-17.jpg

Klávesnice PRO X TKL má hmatníky, které jsou vyrobeny technologií dvojitě vstřikovaného polybutylen-tereftalátu (PBT), aby vynikly RGB světelné efekty LIGHTSYNC. Standardní rozložení kláves podporuje kompatibilitu s hmatníky jiných výrobců a přídavné mediální klávesy umožňují rychlý přístup při opakovaných herních akcích (grindingu), což bylo přáním mnoha profesionálních hráčů. Absence numerického bloku znamená víc prostoru k pohybu myši – to je pro mnoho soutěžících důležitá přednost.

Hráči si můžou vybrat mezi taktilními spínači (GX Brown), lineárními spínači (GX Red) nebo klikacími spínači (GX Blue) a díky dodávanému přepravnímu pouzdru vzít klávesnici kamkoli s sebou.

Nová vylepšení v řadě PRO, klávesnice PRO X TKL a myš PRO X SUPERLIGHT 2, jsme navrhli s ohledem na potřeby hráčů.

U profesionálů může i sebemenší změna ve výbavě a nastavení rozhodnout, zda budou moct hrát s maximální nasazením nebo jim první místo jen o vlásek unikne. Důležité jsou všechny parametry – rozlišení, citlivost, rychlost dotazování, snímaný povrch, herní nastavení a další funkce. Díky významným aktualizacím softwaru G HUB a OMM mají nyní hráči ještě větší možnosti ovládání a konfigurace.

Řešení pro lepší budoucnost

Kromě navrhování nejvýkonnějšího herního vybavení na světě se společnost Logitech také snaží vytvářet spravedlivější a klimaticky příznivější svět tím, že aktivně snižuje svoji uhlíkovou stopu.

Díky modernizované a sofistikované konstrukci těchto nových herních produktů můžou mít hráči při jejich používání dobrý pocit, že svojí volbou dělají i něco pro životní prostředí. Produkty řady Pro obsahují certifikovaný vyřazený recyklovaný plast ze staré spotřební elektroniky, aby se opakovaně smysluplně využíval.

prox2-landscape-22.jpg

Papírové obaly pocházejí z lesů s certifikací FSC™ a dalších kontrolovaných zdrojů. Výběrem tohoto produktu podporujete odpovědné hospodaření se světovými lesy.

Všechny produkty značky Logitech G jsou certifikovány jako uhlíkově neutrální a při jejich výrobě se pokud možno využívají obnovitelné zdroje energie. Když si zakoupíte produkt od Logitech G, máte jistotu, že jeho uhlíková stopa se snížila na nulu díky podpoře lesnictví, obnovitelných zdrojů energie a klimatem ovlivněných komunit.

Cena a dostupnost

Značka Logitech G pozvedla svými novými produkty, mezi něž patří i nedávno uvedený bezdrátový herní headset PRO X 2 LIGHTSPEED, řadu PRO na vyšší úroveň. Všechny tři produkty jsou nyní k dostání v černém a bílém provedení. Produkty v magentové barvě budou dostupné v následujících týdnech.

Doporučená maloobchodní cena herní myši PRO X SUPERLIGHT 2 je 3 999 Kč, herní klávesnice PRO X TKL 5 499 Kč a herního headsetu PRO X 2 LIGHTSPEED 5 999 Kč. Všechny produkty lze objednat v České republice již nyní na webových stránkách prodejních partnerů Alza.cz, CZC.cz a Datart.

Od 5. do 19. září probíhá navíc možnost získat předobjednávkový bonus v podobě vybrané herní podložky k novému produktu. Veškeré informace naleznete na stránkách prodejních partnerů. Všechny informace o akci naleznete na stránkách vybraných partnerů.

Právě vychází
fv06-24-obalka-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.