Kingston Digital přidává kartu o kapacitě 256 GB do své řady microSD karet Canvas React

Publikováno: 13. srpna 2018 | autor Redakce
sdr-camera.jpg

Větší kapacita umožní uživatelům zachytit ještě více z jejich životních dobrodružství bez přerušení.

Kingston Digital, Inc., dceřiná společnost Kingston Technology Company Inc., největšího nezávislého výrobce paměťových produktů na světě přidala novou paměťovou kartu s kapacitou 256 GB do své microSD řady Canvas’ React. S novou kapacitou nyní mají zákazníci možnost si vybrat podle svých potřeb z kompletního rozsahu od 32 GB do 256 GB.

MicroSD karty od společnosti Kingston jsou navržené tak, aby poskytovaly stabilní výkon při nepřetržitém focení nebo natáčení 4K videa. Dávají uživatelům jistotu, že nebudou mít problémy s dostatkem paměti ve svých zařízeních. Karty jsou navržené pro rychlost, kapacitu a odolnost paměti i v nejextrémnějších podmínkách. Třída Class 10 UHS-I U3 zajišťuje rychlost čtení až 100 MB/s a zápisu až 80 MB/s, a tak mají uživatelé plnou svobodu pro zachycení svých dobrodružství ve fullHD nebo 4K se zrcadlovkou, kompaktem nebo lepšími telefony. Kromě vyšší kapacity mají nové karty Canvas React hodnocení Video Speed Class 30 (V30) a A1 App Performance Rating. Tato nová vylepšení tak přinesou dostatek místa nejen pro fotografie s vysokým rozlišením a 4K videa, ale také pro graficky náročná multimédia používaná v gamingu.

Paměťové flash karty Canvas mají doživotní záruku a vyznačují se vyhlášenou spolehlivostí značky Kingston. Samozřejmostí je i bezplatná technická podpora.

Podrobnější informace naleznete  přímo zde.

Právě vychází
fv12-23-web3.jpg
Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.